"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД

Фирмата не плаща от месеци .Лошо отношение .

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Тук пишат хора,които явно си уплътняват свободното време.Фирмата извършва корабно агентиране и повечето коментари са неуместни и не се отнасят за Канопус процесинг.Админите не реагират на глупостите,които са писани и подвеждат потребителите на "Работодател БГ".Канопус процесинг е част от голяма българска Компания,позиционирана във Варна-БГ Агро АД,занимаваща се със земеделие и търговия на селскостопанска продукция и няма нищо общо със заложни къщи,кредитни консултации,вили и т.п.в Пловдив,Сандански,Бистрица и всякакви други глупости!

Здравейте, аз съм бивш служител.....и си задавам въпроса защо за времето което работих не получих нито един фиш за месечна работна заплата. Защо на 510 лв договор аз получавам 450 лв. В договора пише прослужено време. Гледайте хора. Не го плащат.

Здравейте. Виждам, че Сенсата постоянно търси служители за позициите Supply Chain Planner, Material and Production Planning Supervisor, Material Planner и други подобни за базата си в гр. Пловдив. Въпросът ми е на какво се дължи това - предполагам текучество? Ако имате и някаква представа от възнагражденията за тези позиции би било полезно.

ОТНОШЕНИЕТО НА ВСИЧКИ Е ОТВРАТИТЕЛНО ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА ШЕФОВЕТЕ.МРЪСНИ ХИГИЕНАТА В ПОМЕЩЕНИЯТА ИМ Е ПОД ВСЯКЪКВО НИВО НЕ МОЖЕ ДА ИСКАШ ОТ ДРУГИТЕ ДОБРО ОТНОШЕНИЕ А ТИ ДА СЕ ДЪРЖИШ КАТО ОВЧАР ДАЖЕ ТОЙ СЕ ДЪРЖИ ДОБРЕ С ОВЦЕТЕ.

Колко стотинки се дават на машинистите на километар?

Здравейте,пиша относно това,който иска да работи в тази фирма да не се залъгва с добрите обещания!

Не започвайте работа в тази фирма,там израза "личен живот" се изпарява,както тенджера с вода сложена на котлон!

Съсипвате си здравето и си съкращавате живота с 12ч. смени,работа с идиоти.

СЪВЕТ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ

Заложната която се намира в кв.Чепино на Велинград са пълно мошеници преди два дни купихме плейстеишън за 160лв искахме го за подарък на детето оказа че не работи благодарение на тая залижна къща детето остана без подаръ за празниците ни защото те буквално ни взеха парите за падаръка на детето дано техните деца да са щасливи от нещастието на нашите БЕСРАМНИЦИ пиша това зада разберът хората че нищо не трябва да се взима от вас.

има ли администратори в този сайт?
тъпи администратори