"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"КАНОПУС ПРОЦЕСИНГ" ЕООД

Привет!Преди два месеца посетих клон на Асет банк в гр.Бяла Слатина.Превеждам сума на фирма и искам такса превод да се удържи от сумата.Половин час от касата на гишето и обратно до като се случат нещата.Днес 18.12.23 абсолютно същият случай!Моля да си обучите двете служителки за извършване на тази елементарна дейност!Ако не могат назначете хора,които го могат!

мениджърът Борислав Симеонов регионален както се хвали се държа много грубо и нападателно с мен.освен че ми каза че съм възрастна,злобно за ми каза че съм длъжна да му кажа защо съм имала период от време в който неработя.казах че е лично но той каза че съм длъжна да му кажа.как да му кажа че детето ми почина и бях болна от това да се разплача на интервюто искаше той.накрая ми каза че много ми е гадна авт.биографията.явно само 19 г без сташ са чисти за него.и тях предпочита.

Здравейте, ще бъда кратък и ясен за да спестя на много хора времето, ако сте поне малко умни ще разберете, защо пиша това тук и ако сте поне малко умни, ще сте в този сайт за да се информирате !!! ФИРМАТА Е МЕГА ЗЛЕ ! Постоянно се изискват от теб всякакви неща,които не са свързани с работата, бачкаш един месец за 500 лева и накрая на месеца ти правят изпит (като в училище) Глобяват те за щяло и нещяло...Търсят си хора да им бачкат за един-два месеца, за да може старите служители да си изкарат почивките, щото работят всеки ден и не са почивали цифра време ! Шефовете ти висят на главата всеки ден и все недоволстват и се държат арогантно и безочливо. Също така те карат да лъжеш за работното ти време, защото по договор трябва да бачкаш 8 часа с два часа почивка за деня...Сами се досещайте, че бачкате по 10 часа и тва е ! НЕ СЕ ПРЕЦАКВАЙТЕ, ЦЕНЕТЕ СИ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ, ЗАЩОТО ТАМ ЩЕ ГИ ЗАГУБИТЕ И ДВЕТЕ !!!

Стойте далеч от тази фирма. Живко Сариев, Антон Сариев , Ели Петрова са хора ,който лъжат и не си спазват думата. На интервюто говорят едно,но в действителност не си спазват уговорката. Изкючително измамен и лъжлив работодател. Експлоатира труда на хората. Не плаща отработените допълнителни часове на хората и не дава и компенсация за това. Много нагли хора. Целия град го познава и никой не иска да работи при него.

няма как да не споделя това ,което ми се случи-искам по -вече хора да разберат.
Напуснах старата се работа(банковата сфера)и започнах в Мъни Плюс-уж да по хубаво.Но нещата не винаги са такива каквито изглеждат.Всичко беше добре първия месец.Мислех си ,че това е идеалната работа,но за жалост не беше.Целта на назначаването ми беше да водя клиенти.Първия месец ме изчакваха какво ще стане,но като разбраха,че няма как да доведа започнаха и проблемите.Как да дойде клиент като лихвата в банката е 6%,а в Мъни Плюс ГПР 62-88%.Това беше непосилно за мен.Започнаха гневни имейли ,гневни обаждания.Беше нетърпимо ,но въпреки всичко търпях.
Целта на тази фирма е да назначава хора за по няколко месеца и са ги уволнява след това.Но те не мислят ,че тези хора преди това са имали друга работа,която са напуснали заради тях,заради едни напразни обущания и лъжи.
Реших да споделя това ,за да предпазя по -вече хора от такива фирми като Мъни Плюс.По добре не ставайте част от екипа им,защото това ще е само няколко месеца и куп от нерви.Не си заслужава.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Прекрасни!

Направихме поръчка на суши с доставка до посочен адрес!Обявеното време на доставка изобщо не съответства на реалното такова.Поръчка беше подадена в 19.30часа на 7.01.2010,а ни доставиха храната в 21.35!!!Помислете си дали да поръчвате храна за в къщи от Хепи!Нито извинение,нито бонус за закъснението не по наша вина!!

Работодателя взема само инвалиди.Кара ги да метат и ринат сняг,хора с инсулти и пареза на ръка и крак,хора с инфаркти.Постоянно подслушване и снимане в кабината,въпреки че по конституция не е разрешено.Паркинга е денонощен и тези инвалиди карат нощна смяна въпреки ,че им е забранено.Педставя фалшиви графици в бюрото по труда и инспекцията по труда

На вниманието на всички започващи работа в ОМК клон Велико Търново бивш служител съм освободен от работа март 2020г.Условията на работа не са крайно лоши работата е приятна но има един много голям проблем който не е ок за работника.Нещата са сведини до там че трябва да си заплащаш всички липси бракове които се появяват това го изисква търговският представител който взема бонус към заплатата си че не връща брак в завода и релно от там тръгват спада на заплатата второ кражби големи това също се заплаща от работника.Реално за кражбите се знае кой е човека и не се вземат никакви мерки същият човек отговаря и за транспорта който е под всякаква критика вкарва се за ремонт пишат се фактури за хиляди левове а камиона е само закрипен или не е бутван да се направи прави се основен ремонт на двигател хиляди лв.той пак не иска да пали проблеми по магазините полицаите ти пишат фишове защото си спрял да стоварваш стока пред обектите,тия глоби си ги плащаш от джоба или оставаш без книжка,като започнеш да повишаваш тон и да си търсеш правата след месец два започват кражби от стоката и се започва едно плащане на месец около 400-500-600 лв и накрая те пренуждават да си пуснеш предезвестието за напускане търговския започва да те пуска в платен отпуск за да може да те увътри с пари или стока и като се върнеш от отпуск ти връчва заповед за прекратяване на договора с претекст че имаш доста липси и че един вид си крадеш от стоката.Според него и помошника му (П.К)от гр.Плевн. ОБРЪЩАМ ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ НА КОЛЕГИТЕ КОИТО ИМАТ ЖЕЛАНИЕ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА В ТОЯ СЕКТОР НА ВЕЛИКО ТЪРНОВО ХУБАВО ДА ПОМИСЛЯТ ДАЛИ ТОВА Е ТЯХНАТА РАБОТА ДАЛИ СА ОТИШЛИ ДА ПОЛУЧВАТ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ ЗА ПОЛОЖЕНИЯ ТРУД ИЛИ ДА ЗАПЛАЩАТ ТОВА КОЕТО НЕ СА ВЗЕМАЛИ ИЛИ БРАКУВАЛИ ПО ТЯХНА ВИНА.С УВАЖЕНИЯ КЪМ ВСИЧКИ.