Студио Модерна България ЕООД / Studio Moderna Bulgaria

Без да преувеличавам ще кажа, че не съществува по - лошо работно място в РБ. Искате аргументи? Веднага.
1.Отношението от страна на много повярвалите си шефчета е абсолютно просташко и супер неуважително спрямо тези, благодарение на които те получават неоправдано високите си заплати - служителите или по - скоро крепостните селяни. Така биват третирани хората там.
2. Да, някои хора изкарват много пари, но това е благодарение на добрата база с клиенти. Дава се на приятелчетата и г.золизците такава, а другите трябва да звънят на борещи се за живота бабички и да продадат нещо на последните е почти невъзможно. Ако не сте приятни на шефовете, заплатата е по-ниска от на циганките, чистещи улиците, т.е. минималната за страната. После шефовете те викат и тормозят постоянно с разни малоумни уж мийтинги за подобряване на продажбите ти. А те самите не могат да продадат нищо на телефона,ама акъл дават.  Просто на беден клиент какво да продадеш?
3. Толерира се простотията, измамничеството
Самата фирма е такава - тормозиш хората постоянно от рано сутрин до късно вечер и целта е да го изнудиш да си купи нещо, а продуктите не издържат и срока на гаранцията си дори. Пък после пак се звъни на тия хора! Буквално го изнудваш човек по телефона докато не се съгласи и примерно му пускаш нещо на изплащане. Ако след време не го одобрят за лизинга - целият ти труд отива по дяволите, защото ти махат парите и бонуса от продажбата все едно ти си виновен, че банката му е отказала. Има клиенти, които лъжат за банковото си досие и няма как да се знае това.
4. Трябва да се молиш за отпуска като куче пред месарски магазин за кокал и шефовете те унижават, ако не си от техните.
5. Не се спазва Кодекса на труда по много точки, като например почивка за очите. Мечтайте си за това. Купете си очила и така.
6. Трудът вреди брутално лошо на психиката и 6-часовите смени ви се струват като 10-часови. Ако шефовете не тормозеха служителите си, би било по-добре!
7. Кариерно развитие - 0
Шефчетата са се намърдали на местенцата си така, че направо корени са пуснали и отправят молитви към Всевишния да се задържат възможно най - дълго и шефовете от Словения да не разберат злоупотребите  им. Шуробаджанащината е на пиедестал и само приятелчета са на ръководните места.
И така ,ще усвоите много ценни качества в тази фирма, като арогатност, безкомпромисност, ще се научете да лъжете превъзходно (иначе е трудно да се продадат тия боклуци) и не на последно място от тази работа ще затъпеете толкова много само за месеци, че години наред ще тегне това над вас. Изборът си е ваш.

Точно днес ,ми се налага да изразя две мнения,едното от ,които е положително.Искам да кажа едно голямо" Браво",за служителката Елица Кръстева,отговорила ми на телефон 028185131 .Точно бях загубила,всякакви симпатии към" Студио Модерна",и ето на,имало и учтиви служители,1/1000,но все пак има.Радвам се ,че попаднах на нея,за да ми остане искрица надежда,за приветлив и учтив служител-Браво!От дълги години пазарувам онлайн,но днес съм очарована от тази служителка.Сутринта се обадих да поръчам продукт,каза ми че ,ще ми върне обаждането и о,да....,направи го,този път не духах супата.Изказвам своите най-големи благодарности за учтивоста на точно тази служителка  /Елица Кръстева  /,която днес ми стопли душата със своята вежливост.Не знам ,кой е работодатела и, но такива служители ,заслужават огромна награда,защото ако всички са ,като нея-"Студио Модерна",ще има повече клиенти.Обещавам ,макар ,че  преди малко се отрекох да пазарувам от това студио,че винаги ,ако е възможно ,ще търся точно ,тази служителка да ме обслужи,в противен случай не ми се занимава с друг служител.И въпреки ,че не се познаваме - Благодаря ,Елица Кръстева,желая ви успех и продължавайте все така напред и все така нагоре!!!Сигурна съм ,че с вашата вежливост ,ще стигнете върха!!!
Поздрави:Сашка Радева
04.11.14г.
гр.Смолян

Моето мнение ,от което няма да се срамувам.Вземям някои дребни неща от" Студио модерна",гледам рекламите по телевизията и си поръчам.Доставката е много скъпа.Когато набереш телефона служителят от отсрещната страна винаги бърза да затвори,с думите "ще ви върнем обаждането",но уви........Позвънявам втори трети път като видя ,че не съм потърсена ,отсрещната страна ми отхвърля позвъняването.Ако се свържеш със служител и искаш да поръчаш нещо,обещава ти доставка след 3-4 дена,ама не е така,духаш супата с извинение.Почват да ти предлагат други неща от които въобще нямаш нужда,а не изслушват поръчката ,която искаш да закупиш.Да ,вярно е ,че всеки брокер/търговец/гледа да си продаде повече стока ,но не по този нагъл начин.Затова се пускат реклами по телевизията ,клиента гледа и копува ,това което му е необходимо.Служителите ,никак не са учтиви,жалко ,много жалко.Аз сум в търговията от 25 години и се срамувам ,че има такива неучтиви брокери/търговци,посредници/или каквито там се водят.Смятам повече да не пазарувам продукти от обявите излъчвани от "Студио модерна".Много приятели ,позната ми казват ,че щом се рекламира едно нещо по телевизията ,значи не струва,аз започвам да се убеждавам ,че е точно така.Променете държанието си към клиента-служители!И.......Желая ви успех.

НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЕЗИ, ПРОДАВАТ БОКЛУЦИ, КОИТО СЕ РАЗВАЛЯТ ПРЕДИ ДА ИМ Е ИЗТЕКЛА ГАРАНЦИЯТА , А ПОСЛЕ ГО ПОПРАВЯТ ТАКА, ЧЕ СЛЕД СЕДМИЦА ПАК СА ЗА РЕМОНТ, НО ВИ РАЗМОТАВАТ 1-2 СЕДМИЦИ И ВИДИШ ЛИ, ВЕЧЕ НЕ РАБОТЕЛИ С ТОЗИ ПРОДУКТ...
ПЕРСОНАЛА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРУБ ПО ТЕЛЕФОНА, ПОВИШАВА ТОН НА КЛИЕНТ, ОСТАВИЛ ИМ ПОВЕЧЕ ОТ 500 ЛВ.ЗА БОКЛУЦИТЕ ИМ..
ЩЕ СИ ТЪРСЯ ПРАВАТА ЧРЕЗ АГЕНЦИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ, А МЕЖДУВРЕМЕННО ЩЕ НАПЪЛНЯ ЦЕЛИЯ ФЕЙСБУК С ''РЕКЛАМА'' НА ПРОДУКТА ИМ ЗЕЛЕН СТИЙМ МОП, КОЙТО ''ЖИВЕЕ'' ПО-МАЛКО И ОТ КИСЕЛО МЛЯКО ...

шефката на магазин ботев - Илина се държи отвратително и провокиращо като види мъж, използва телефони и за лични запознанства

Конкретно се обръщам към г-жа Костова от Шумен. Г-жо Костова, ако имате проблем с доставената пратка на фактурата има телефон за връзка с фирмата. Обадете се и споделете какъв точно е проблема.
Като съвет от мен - Отворете завивиката, разгънете я и ще видите, че възглавницата е вакуумирана и сте я получила ;) Ако пък случайно има грешка и не Ви е изпратена - обадете се по телефона.

Здравейте искам да попитам защо след поръчка от мен на 23.07.2014 направена по  телефон с ваш служител и поръчката ми беше за :Дормео Мая класическа възглавница и комплект Сиена-олекотена завивка+възглавница.Примен дойде доставка в кашон където имаще олекотена завивка и 1БРОЙ възглавница "МАЯ"или липсва в к-та 1бр възглавница.
Възмутена съм!
Моля за някакво обяснение

Работя във фирмата от година и малко и това което мога да кажа е, че тук който иска и се старае може да научи много за продажбите и да получава оправдана на труда му заплата. Колегите са млади, атмосферата е доста динамична, понякога е доста стресово, но в крайна сметка това е работа, а и къде няма напрежение. Относно заплащането, аз лично работя в отдела за изходящи обаждания на 6ч. и има твърда заплата + бонуси, които в повечето случаи са в пъти твърдата заплата, стига да си хванеш месечните таргети.

Работя във фирмата от няколко месеца и съм доволен от условията, особено имайки предвид работното време (6ч/ден). Държа да отебележа, че е важно уточнението, че работя в отдел "изходящи обаждания". Обаждаш се на клиенти и им продаваш стока. Ако го прави човек успешно може редовно са изкарва над 2500лв чисто,като максимум съм виждал колега с 5000. Твърдата заплата е няколкостотин лева, останалото е бонуси. Понякога има нерви, има страхотна възможност за качествено обучения по продажби (безплатни, разбира се) има и задружност. Работната среда като цяло е позитивна, а офиса е спретнат и на сравнително удобно място (ж,к, Бокар). Най-много ми харесва, че се ценят усилията и високите резултати, като има постоянен стремеж към увеличаване продажбите, което води и до увеличение в заплатата:) Имал съм много малко спорове с ръководството, btw всички са млади, на не повече от 30г, което е важен позитив. Доволка съм, защото ми се отдава работата и за 6ч. на ден изкарвам достатъчно за да се издържам! Успех на всички кандидатстващи!

Пълна и тотална загуба на време! Както е казал по-долу колегата за млади и неопитни хора докато намерят нещо по-добро. Истината е че каквото и да намерят ще е по-добро от Топшоп-а.