Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Виктория от продажби краде от чантите на колегите си и шефа на счетоводство я чука к затова седи в фирмата.

Добър ден, искам да попитам за отзиви за парочистачката, дали си заслужава да си е купя.

Bbb

НА 23 и години съм работя от около 7-8 месеца! Една прекрасна възможност за всеки млад човек, да се развива и да изкарва една доста по висока, от средната за страната заплата, гарнирана с достачно свободно време за всичко останало и достатачно време за личностно развитие. На българина му тежи да няма ''твърда заплата'' и затова му е трудно да вирее на място на което ако скатава в края на месеца ще вземе 400 лв , свикнал е ако може да спести малко усилие да спести някоя друга минута . Ама за некомпетентоста си и мързела който така силно отрича да притежава, някой друг разбирасе е виновен най-често това са - съседа,децата пред блока , колегите,шефа,кварталната продавачка,водещия на новините , политиците ... НО НИКОГА ТОЙ . ВЗЕМЕТЕ ЖИВОТА СИ В РЪЦЕ И ИМАЙТЕ МАЛКО ЖЕЛАНИЕ ЗА РАЗВИТИЕ СТИСНЕТЕ ЗЪБИ И СТИГА СТЕ РЕВАЛИ !!!!!!!!

Мислех да кандидатсвам за работа там но след прочетените 90% негативни коментари се отказах , как може 400 лева заплата това нормално ли е

Аз съм служител в Кол центъра на Студио Модерна от 2012г. Реших да пиша тук, тъй като съм потресена от коментарите на колеги, които не могат или не искат да си вършат работата. Истината е, че в момента заплатите на агентите в Кол центъра са много над средните в България. Работата е трудна и много уморителна, но добре платена и удовлетворяваща. Обученията наистина се отработват, но те са изцяло в наш интерес.
Истината е, че тук всеки служител получава всичко, от което има нужда, за да работи - хубав и приятен офис, голям и млад колектив и обучение всеки месец. Разбира се, че всеки трябва да изработи часовата си норма, но все пак това са 6 часа на ден.
Относно санкциите - да, има такива и те са съсредоточени в дисциплината на служителите. Не се толерират закъснения, пресрочена почивка, подвеждане на кленти и измами. Ако работиш съвестно и искаш да изкарваш пари - това е мястото.

Това за базите, които звънят новите служители е абсолютно вярно. В началото те карат да пробутваш уреди на пенсионери на по 80-90 години, което като цяло е доста жалко. Истина е, че мястото ти във фирмата зависи от отношенията ти със супервайзърите и това до колко им се подмазваш. По договор, часовете, които трябва да изработиш са по 6 на ден в зависимост от това колко работни дни има месецът, но в действителност нещата не са точно така. Винаги има часове за отработване. Почивката е по 35 минути на ден, но дори и да си направиш всички работни дни, без да си надвишаваш почивката, часовете никога не излизат. След третия месец, ако не си изработил изисквабите от тях часове ти налагат санкция 50% от бонуса, който си изработил за месеца. И не си мислете, че болничния е като хората! Той също трябва да се отработва! Дори последния ден от месеца да ти се наложи да си вземеш болничен, ако не си си изработил часовете предварително (а съгласете се, че никой не знае кога ще му се наложи да си вземе болничен) глобата ти е 50% от бонуса. Работното време е от 10 до 16, като това никога не е така, защото винаги има все нещо, което се отработва. Обученията също се отработват (не началното, а следващите). Непрекъснато има санкции за всичко. Залагат таргети, чието неизпълнение води до глоба. Общо взето, всичко изглежда добре единствено на хартия. Много слаба организация, липсва комуникация между ръководителите. Някои от супервайзърите седят на масата само за украса и ако им зададеш въпрос направо им разваляш душевното спокойствие и започват да гледат, като че бодат. Клиентите чакат на телефона да им отговориш на въпроса, ти чакаш шефовете да свършат да коментират на детето рождения ден. Разбира се има и кадърни хора на ръководни позиции. Според мен са двама. Д. и И. Според мен и на тях скоро ще им писне. Самата фирма не е лоша, но моля Ви, научете се да уважавате персонала си. Достатъчно голяма фирма сте, за да си позволите някакво обучение на ръководителите, за да не се държат по този арогантен или незаинтересован начин. Тази, която води обученията на новите агенти дори няма да я коментирам. Изключително подло момиче, с прекалено високо самочувствие - без покритие. Честно казано не знам как издържам толкова време при Вас.

Изумена съм от броя на негативните мнения за фирмата. Недоволни клиенти и ядосани бивши служтели има навсякъде, но, за жалост, доволните не говорят. В този ред на мисли, искам да изтъкна, че фирмата е един изключително коректен работодател, който дава реална възможност за изкарване на добри доходи. Разбира се, тези доходи трябва да се изработят. В нашите магазини имаме служители, които работят от 5,10,15, дори и повече години, което само по себе си говори достатъчно. Не вярвайте на всичко написано от напуснали служители.

Здравейте, реших и аз да напиша коментар за тази фирма, като нейн бивш служител, който е работил повече от година и половина и в кол центъра и в магазината мрежа.
Истината е, че в кол центъра се дава лоша база данни на новите служители, докато старите (по-добрите търговци), според тях, си въртят база данни с хора, които са дългогодишни клиенти на фирмата и имат клубни карти (за които се плаща и им ги подновяват непрекъснато, дори повечето пъти и те не самите не знаят, че са дали повече пари влизайки им в покупката клубна карта). Та този тип клиент лесно му се продава каквото и да било по телефона, тъй като той вече е запознат с продуктите нови стари, итнрересува се от тях и директно щом се свържеш с него, той започва да си поръчва по телефона каквото му дойде на ум. По този начин старите агенти в кол центъра си правят хубав оборот, съответно получават и хубава заплата. За да станеш стар агент, първо трябва да те харесат много супервайзърите и всякакъв вид шефчета, та да те пуснат да звъниш на клубна база, за да искарваш пари.
Като цяло новите агенти в кол центъра получават лошо отношение от "големите" си колеги и шефове, ако случайно решиш, че можеш повече и искаш да го докажеш и те просто не те харесват нямаш никакъв шанс за развитие .
Идеята на тази фирма не е да задържи добри служители, които да й искарват пари както и да си искарват самите те достатъчно пари. Фирмата иска да си мислиш, че не взимаш пари, защото не си добър търговец, нямаш необходимите качества. Истината е , че колкото и да си добър и да ти се получават нещата те постоянно сменят условията и се дават заповеди на всеки 3 дена от различни хора. Един път едни неща са позволени в следващия момент били забранени , ама кой на кого бил казал. Единят казва мен ще слушате след малко другия казва обратното. Изобщо в тази фирма цари пълен хаос и се чудя как изобщо функционира.
След като реших, че не искам да се занимавам с кол центъра и съм достатъчно добър търговец предпочетох да отида в магазинната мрежа, защото знаех, че аз мога да достигам тези таргети за които става дума та да взимам бонус към заплатата. Какво се оказа обаче колкото по-добър ставаш толкова по-големи изисквания започваш да получаваш. Всеки месец таргетите на магазините се сменяха и ако си достигнал предния месец съответния таргет и си получил определени бонуси по няколко параграфаи си успял с 300 мъки да го направиш, то следващия месец таргета се вдига отново, за да може да н достигаш този бонус. Идеята им е да не ти дават пари , освен това има голямо текучество на хора . Постоянно идват и си отиват. А Студио Модерна България, няма никакво намерение да си запази хората, които знаят и могат, а дори напротив чуди се какво друго да измисли, така, че да ти вземат бонуса и да кажат "Ми постарайте се повече, защо нямате този и онзи таргет , защо?" Специално за магазините" Ами , ако имахме стока, можеше и да имаме тези таргети."
Постоянно магазините остават без стока и то от промоционалните стоки. Тази фирма нон стоп пуска промоции , върти реклами за по хиляди левове 24 часа в денонощието да не кажа , но виждаш ли те нямат заредена стока. И се започват едни недоволни клиенти , едно каране с нас (персонала) , за което ние нямаме вина и се опитваме да им помогнем, като ги уверяваме да ни оставят телефони и да се обадим, когато можем и имаме стоката за тях. И целия този хаос, на които са принудени да работят хората в магазина , срещайки се непрестанно с недоволни клиенти и не от самото обслужване в магазина а от фирмата като цяло , както и се оплоакват от агентите в кол центъра, които са аггресивно продаващи те така ги наричат. И хората в магазините (служителите) вместо да си продават на спокойствие и да помагат на клиентите, са в мостоянен стрес и хаос, кога ще има стока , да звънят на тия хора , вместо да си поемат хората които сега влизат в магазина.
В тази фирма, ако не си някой на някого си( например новото шефче си доведе приятелката и братовчедка си да са някакви си мениджърчета ).

Във фирмата има и хора, които са кадърни и знаят как се управляват нещата и могат, но тези хора винаги са потъпквани и с години унижавани. Хубавите места са заети от некадърници , които изобщо не знаят къде се намират и хал хабер си нямат от работата например в магазина, защото са седяли две години да продават по телефона, което няма общо с нормална продажба.
Съвета ми е да внимавате с тези неща и искате ли да ви се случат.
Аз като бивш слижител не съм доволен от управлението във фирмата, от начина и отношението на шефове(дори се е случвало не веднъж да се държат арогантно със служители и да ги обиждат), което е недопустимо. Не си заслужава, човек изобщо да се занимава с тази фирма, единствено разочарование ще получи.

Отношението на Вашият служител Кристиян е недопустимо.Ако така се отнасяте към клиентите си ,ще ги загубите.Аз пазарувам от Вас поне от 5г.