Енемона АД

Да Антоне познаваме се всеки които те познава знае че си стабилен не съм искал да те обидя като визирах теб визирах всички които се водят началници цъкат цял ден в интернет и нищо не правят за енемона освен да я закопават с големите си заплати.ТЕ СЕ ЗНАЯТ КОИ СА''ВИШЕТО РЪКОВОДСТВО''.Аз съм работник съдя фирмата и ще ги съдя до дупка все пак за пари говорим карам подред испекция по труда следва омбусмана президенството и господари на ефира като ми писне .Не мисля че името ми и мнението ми са от значение за някои.

Куцо конче. Погледни колко са "съгласните" с мението.
Що се отнася до това че обиждам, извинявам се на всеки който се чувства засегнат от думите ми. Пак питам защо чакахте толкова време.?
Само едно не разбирам, защо се крието още. Застанете и кажете бе хора Аз еди си кой, куцо конче, Джак и т.н. и т.н. ще ви съдим, ще ви гоним до дупка.
А на коментара ти че съм бил екскурзиянт... няма да ти отговаям абсолютно нищо, не си струва просто. Пак ти казвам погледни статистиката под поста ти, който и да си, Куцо Конче :). Жив и здрав бъди човече, най вероятно се познаваме.

Антоне, Антоне, Антоне......да млъкваш и да не се занимаваш повече с Енемона! Нали си взел парите, кво те интересува или искаш да разлайваш кучетата? Айде бягай оттука и си гледай работата и спри да обиждаш хората. И аз мога да почна да ви вадя кирливите ризи и на теб и на приятелчето ти Велеслав Богомилов Арсенов-Спирдонов и на един куп още екскурзианти, какъвто е жаргона използван по обектите за такива като вас но НЯМА да го направя. И няма да го направя, защото в момента има много по сериозни проблеми от това да се обиждаме. Да се стигне до тук вина има всеки. ВСЕКИ!!! И ти и аз и ръководството и всеки един пребивавал малко или много във фирмата. Може един да е виновен повече друг по- малко, но невинни НЯМА. Затова ходи си по живо и здраво и не се занимавай с нас.

Ей,
Да не забравите и Ванчето Михайлова-административния Директор. Без нея сте за никъде.

ДОБАВИ ОЩЕ:
Директор Дирекция "Човешки ресурси"-Таня Петрова;
Директор Финанси - Виолетка Димитрова.

Хора, имам едно много добро предложение. Предлагам фирма ''Енемона Старт'' да се преименува в ''Енемона Финиш'' и да се смени ръководството. Предлагам за ръководство следните заслужили люде:

Изп. директор: Цветан Петрушков
Директор Нищонеправене: Богомил Спирдонов
Директор Проектиране: Светла Спирдонова
Директор Задгранични проекти: Руси Петров
Главен инженер: Йордан Торбов

Само тези хора могат да ни изведат към светлото бъдеще!
Нека застанем зад тях със свалени гащи и да им осигурим твърда подкрепа.

:), Setil si se, neka sam hodil na ekskurzii. Pone zastavam s imeto si ne s psevdonimi. POne imajte dobles i si kajete imenata.

A inache neka si visq vav FACEBUKA :), hahahah

Ти се кръсти антоне за да може да те вземе кумеца пак на "работа"да си щракаш цял ден във феисбук да си ходиш на екскурзики до германия и т.н.да видиш как върви работата и да лежиш на гарба на такива като мен а интерс към фирмата одавна да съм загубил ако не ми дължаха пари.

Към Асенов:
Да това е истинското ми име Антон. Дали чакам пари и колко... не не чакам. Що се отнася до това колко по 10 хил. чакат рабтниците, пак ще попитам, защо чакахте да станат 10 хиляди че и от горе. Пак ще кажа защото са едължими :).

Към Джак:
Със сигурност не си ми искарал точно ти заплата.
Що се отнася до това сали съм по обектите в Германия Англи и т.н. Отговарям следното:
Да Бил съм.
Хамбург, Хаген, и т.н. като ИТР, ако ти говори нвещо сълращението.
техници:
Ради Вадински, Боян, Емил Петров и т.н. Огнян Нейков, да не изброявам.

Спрете се хора, моля ви стига вече.
Чакахте да станат хиляди това кото ви се дължи и после олеле. Ами като станаха 5000 хиляди що стояхте още. Що не напуснахте не ги осъдихте.

Не дейте хора, да се кръстим да се закрепат нещата и да се издължат.

Чичо гошо аз съм работник не съм началник.