Енемона АД

Съпругът ми е служител в Енемона и е на обект в чужбина. Ни им изплащат редовно заплати, командировки, не плащат на хотела, в който са. Редовно им спират парното и топлата вода. Служителите в чужбина живеят в мизерия. Нямат пари за храна. Семействата им мизерстват тук.
Тази фирма е пълна скръб.
Ръководството е за затвора!
Само лъжи, лъжи... и нищо друго.

Здравейте,колеги някой да има инфо относно ,,ЕНЕМОНА",кого ще се пътува за Берлин ,одобрен съм ,а като ,се обадя да питам няма конкретен отговор и дата за заминаване,само увъртат?Благодаря предварително.

Здравейте,одобрен съм за работа в Германия в Берлин.Искам да попитам и ако е възможно да получа адекватен отговор.Наистина ли има сериозни забавяния на парите в Германия и въобще изплащат ли се целите заплати.От централата в София ни казаха че има известни забавяния но се плаща.След като чета коментарите тука не мога да взема решение,ако наистина е така..............

Здравейте, интересува ме как сто в момента въпроса със заплащането във фирмата на служителите, които работят в чужбина. Изплащат ли се редовно заплатите, защото преди не беше така.Какви са условията в Германия? Разчитам на обективни мнения от ваша страна.

Съпругът  ми  работи  една  година  и  половина  в  чужбина.  Естествено  напусна  фирмата.  Имат  да  му  дават  много  пари  ,  но  до  момента  получаваме  само  лъжи.  По  телефона  ни  прехвърлят  към  някакъв  Дарин  Димитров,  но  естествено  него  все  го  няма.  Няма  такива  кръ-
вопийци  и  дебили.  Оставят  хората, които  са  се  мъчили  без  заплати.
Дано  всичко  това  да  им се  върне!

Не забравяйте, че децата на въпросната Светла Спиридонова също са УРЕДЕНИ в Енемона а не са назначени по лични качества.

Кака Светла е Велика. Познавам я от много време и смея да твърдя, че такъв екземпляр едва ли ще се роди втори път. Горкият Богомил Спирдонов как ли я търпи? И въпрки всичко, предлагам да спрем да я коментираме. Тя има и деца, които работят в ЕНЕМОНА. Те не са виновни, че трябва  да се срамуват от майка си.

Като стана въпрос за Спирдонца се сетих, за първия момент в който я видях. Бях новопостъпил в Енемона в Козлодуй и говорихме нещо с един колега в коридора  на първия етаж. В един момент въпросната  госпожа  излезе от стаята си с стрясък и почна яко да навиква някой по телефона. Попитах колегата "Кво става, ква е тая", а той ми вика: ''Спокойно това е Светла Лудата от инженеринга". След това имах няколко контакта с нея и разбрах защо и викат Лудата. С мъжа и също  съм имал малко взимане- даване и като цяло съм с добро мнение за него.
Абе ненормалница отвсякъде!!

Честита Коледа, скъпи бивши колеги от Енемона. Бъдете живи и здрави! Въпреки, че с много от нас Ръководството на фирмата се отнесе не достатъчно коректно, ние не сме злопаметни. Ние знаем какво направихме за просперитета й, колко усилия ни е коствало това. Не сме забравили и времето, когато да се наричаш "енемончанин", бе въпрос на чест и отговорност. Помним и усилията на г-н Д. Прокопиев да създаде една модерна европейска фирма. В тази връзка предлагам ако има интерес да организираме една среща, на която да се съберем и си спомним за доброто старо време, когато имаше работа и връзкарите не бяха толкова много, че да пречат прекалено много. Моля ако има интерес да поставим началото на една такива инициативи. Бъдете живи и здрави. С пожелания за една по успешна 2015 г.

Някой наясно ли е какво се случва с овърдрафтите, които Енемона щеше да тегли за да се издължи на служителите си? Годината свърши, а няма и помен от изравнявяне на запалтите!