Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

Всичко е нарязано за заплати на Атомстрой и Феникс -Проект.Така, че ще се катерят другаде. В момента сигурно има събрание на акционерите.Изхода е само един да се хванат за ръцете и да скочат от покрива.Поне да си бяха изплатили дължимото към хората и банките. Все пак е работено за тези пари, хората имат кредити и ако съответните органи си свършат работата ще си погасят заемите.По закон може да се върнат фактури и прочие три години назад и това което е скрито да се продаде от ЧСИ

Дано няма купувач на офиса в София. Да ги ликвидитат от всякъде тия мерзавци. Офиса е купен около 3000000 евро искат 8000000 евро. За 6000000 ще го купя, ако Прокопиеви се самоубият искам чрез харакири. Или някоя руска кола мине през тях Дано вземат и това което е останало в Козлодуй.И палатката иначе ще си направят офис там както има рафтове ще бъдат като в естествената си среда т.е маймунки прокопиеви.Направете едно добро дело обявете несъстоятелност и да се приключва. Все пак ВИ останеха новите фирми В сайта пише,че не трябва да се пишат глупости. Затова няма да Ви поздравя Прокопиеви изчадия

Според мен децата на Прокопиевите синове не са техни просто те са некъдърни и мързеливи. Някое работниче е било/трудовак/ Така мисля в противен случай щяха да бъдат ненормални като новите си бащи.

Наздраве на мишлета Богданчо и Прокофииииии
Щяла Енемона да се издължи, как като замените Вашите половинки на магистралата.Има една поговорка Човек среща друг човек зад ъгъла с Винкело или нещо такова беше

Пари ще има трябва само търпение
Сега съм продал една ябълка за 1лв.,а съм я купил за 0.50лв.В момента купувам две ябълки. Търпение хора.Както казва Богданчо -това е Енемонаааааааа

Ваш Дичко

На какво толкова се радвате?Глобите се обжалват и ще паднат,а тези които останат ВИЕ ще трябва да изработите(едва ли си мислите,че ще си ги изкарам от джоба). „АКО СИ ГЛУПАВ ОБИКНОВЕНО Е ЗА ПОСТОЯННО“ ,ама как ви наемат на работа не знам?

Много се зарадвах като прочетох,че от Инспекцията по Труда- Враца са наложени глоби на фирми работещи в АЕЦ поради неизплатени заплати. Пишете до инспекцията. Енемона /работниците /трябва да се събудят. ПОВЕЧЕ ГЛАСНОСТ ТРЯБВА.Не трябва Прокопелчетата да взимат премия за успешния ремонт на АЕЦ Съдете ги ида се налага запор на това което е налично. И както казва човекът по_долу Вино и свинско по-често да не отидат звян

Здравейти мишоци. Придлагъм да зъкрием този фурум тъе куту нема никъкъф смисъл ут негу. сички са обречени, освен тези които си взеха парите кеш- с ордер. Виното на село стана, киселото зеле също. Остава да гътнеме прасето и да не забравим да вдигнеме тост за др.прукопиеф

Дичко Прокопиев Роден с. Расово на 08.04.1951 г.
Семейно положение Женен с двама сина
Предполагаемо състояние 68 250 000 лв- Да се разплати с работниците, със средства на семейството в затвора ще са на държавна издръжка

Енемона ще стане като Мострой Ад на Васил Божков

Господа,предлагам да ги пребием с камъни. Всички в една дупка. Без стария Прокопиев. Като го гледам е изперкал тотално. Явно не си пие хапчетата. Днес каже едно утре друго. НЕ помни мишката. А за синовете му. Предлагам следното Вземате една пръчка. Събувате и гащите, хвърляте пръчката и бой знаете как