Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

Здравейте! Работих около 7 години за тази фирма и си скъсих живота,но единствено съм им благодарен ,че ме съкратиха и станах това което съм сега- добър и известен адвокат. Съдете ги и искайте от съда обезпечение за бъдещ иск, не вярвайте на лъжите им за оздравителния им план. Всичко е лъжи, нямат поръчки, намат връзки, нямат и пари.

И аз видях Богдан и Ивайло Иванов в РИНГА,правиха фелацио на две циганета

Не Прокопи е управлявал Енемона.
Богданчо влече след себе си разруха и опустошение. Няма толкова нагло, егоистично и лицемерно човекоподобие. Но нека Бог се занимава с Богданчо.
Вие колеги бъдете здрави, не ви трябват отношения с такива мръсни, самозабравили се същества и живеещите с тях паразити

Това е колеги да си горд с простотията си.Моя съседка е детегледачка в комплекса където живее Прокопи и днес разказва като се върна от работа как му се подигравали всички дето сега живеел на квартира с гнусна негърка дето преди му била чистачка.Сутринта 7 излизала и на обед се връщала .Отвращава ли се от него колко долен бил и никой не контактувал с него и се възмущавали колко тъп трябва да си да имаш прекрасна жена а да си деградирал до там да не поглеждаш децата си Анета ще има да повива десет малки негърчета,а не е чудно Дичко ,защо не се олучи като се простреля има да тегли и да им бере срама

Колеги не се ядосвайте,възмездие има .Преди седмици видях Прокопи в Ринга с едно цигане той се пуска по пързалката а тя се кефи и снима,Богдан поне не гледа чужди копелета като тоя нищо че са алчни като майка си и женкари като баща си,ако можеха и коса да си присъдят като Дичко ама вече няма парички няма и женички

Спрете се! Стига сте хулили Богдан Прокопиев! Той е един от малцината,на които им пука за всичко, което се случва!

Като коя бивша...щото тя и втората жена на Прокопи го напуснала, ма Светлана явно не взема пример. С тези двама педераси за това Дичко не е с всичкия си и се гърмял на Вип стрелбището, а ние още чакаме по график кой какво и дали ще ни платят тез тъпаци

До Светла Прокопиева,
Не е лошо да направиш като бившата на Прокопи.Тоя педал е кърлеж, живее на гърба на хората.

За разлика от родените в цигански катуни анонимници си имам име.Ровенето по кофите НЕ Е РАБОТА.Дерзай неудачнико.

Педал, защо те наричат Кирчо.Може би, че не се къпеш често или въобще. Между другото си имам работа, а и пия само заради много грозната ти майка.След алкохол поне ми се струва, че не е чак толкова за изхвърляне.При възникнали въпроси към мен ще ти отговоря, а сега марш при Богдан.