Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

До Баце.Здравей приятел,като прочетох писаното от теб ме развесели,все едно съм получил заплата. Кой ще свърши тази малко работа. Енемона няма хораааааа.А друг е въпроса,че никой нежелае и да чува за Енемона.Кой обект е направен като хората в Словакия, Германия, Норвегия,Дания, Плазмата в АЕЦ. От всичките тези обекти ЕНЕМОНА е изгонена.На летището част от таваните бяха паднали.Прочети за Съдебната палата и виж там как е било.Провери също така кое директорче се води още към Енемона

Кога се преведени .Като има запор на сметката от АЕЦ. Я питай Иванов него ли е казал това и тогава пиши.Ако пък са преведени да се е издължил на хората с аванс и заплата както е обещал Иванов. Ти въобще знаеш ли кой е останал от енемона.Всички напуснаха -това са хора без отпуски и без болнични На другите като свършат и те напускат

Няма такова нещо.Какъв ти е интереса да спамиш и манипулираш?АЕЦ преведоха 1 000 000 още в началото и в момента от нас се иска да свършим и малко работа.Обзалагам се,че не си служител на фирмата,а обикновен ТРОЛ.

Ивайло Иванов ги е събирал в коридора и го е казал договора е прекратен и след 30.11.2015 няма да има нищо за енемона нито пари нито работа.Даже питай работниците на енемона за думите ми

Защо спамиш? Кой го измисли това,че сме изгонени от АЕЦ?

От 05.01.2016г. Енемона започва нов вид дейност.Понеже я изритаха от АЕЦ.Решено е единодушно да навлязат в музикалния бизнес т.е ще правят музикални инструменти или по- -точно свирки.По този начин ще се изплатят на работниците.Не е уточнено къде ще бъде офиса на фирмата Колебаят се между София и Мездра или на собствен терен.

Колко ли време ще съществуват двете нови фирми.Старите ръководители неможещи да извадят х. .от цепка и някой заблуден енемонец ли ще изграждат атомстрой и феникса. Дано бате Бойко ги смаже отново още в зародиш

А знаете ли, че Лефтеров се завръща иначе няма кой да ликвидира компанията.Другите директорчета все още нямат опит в ликвидациите.Но все пак има един изход от тази ситуация и тя е ако Енемона успее да сложи ръка на Марс където се очаква нова златна треска. Ако Енемона я разработи успешно, както находището за въглища край Лом, то тогава ще бъдем свидетели на ново израстване на Енемона. Само,че под други имена Атомстрой и птицата Феникс A птицата Енемона е като кукувица т.е на всякъде се е насрала

Искам да попитам.Енемона ще дава ли 13 ЗАПЛАТА.
И също така можете ли да ми посочите обект където Енемона/ директорите/ не са се наа_______ли до ушите.
Знае ли се докъде е стигнало делото за несъстоятелност.
Аз чух, че Дичко е хванал златната акулка и при изявеното желание от него да стъпи отново здраво на земята тя му отхапала краката

За офиса има купувач–фирма свързана с боса.Офисът е купен за 2,4 мил.евро и ипотекиран за 12 мил.евро???????? Има наета фирма консултант,която да оправи финансовите бакии във фирмата.НЯМА ДА ФАЛИРАМ.ТОВА Е ЕНЕМОНА–А–А–А.