Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"&markers=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"

Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Уважаеми г-н Лечев, многократните ни молби, последната направена лично от мен по телефона, съпругът ми да получи форма УП2, останаха без резултат. Нали разбирате, че това не е шега работа, когато става въпрос за неизпълнение на подобни задължения от Ваша страна. Настоятелно Ви моля да се разпоредите и в най-кратък срок да получим документа. Без да считате, че съм неуважителна и Ви заплашвам, вече обмислям друг законов ред за получаване на документа, който няма да е комплиментарен за фирмата Ви.

Много страни работодатели, ругаят служителите си а после ги канят на коледно парти!!!

Бих поработила и бих дала оценка-имам опит

С Интерлогистика работя от далечната вече 1996 година. За кратък период от време им изневерих и бях при конкуренцията (които са меко казано смешници). От както работя с тях (13 години вече) познавам всички куриери, които са ме обслужвали и ..., а колко интересно - всички са си все така същите или са се издигнали. Самата фирма е строго куриерска-спедиторска - не виждам начин на растеж във фирмата освен куриерът да иска да стане собственикът и. Според мен - всички, които мрънкат срещу фирмата и шефът и - са основно мързеливци и некадърници. Квалифицирам ги без свян, както и без свян съм написал името си.
Според мен - за всяка една фирма са важни две неща - как се върши работата и да не се закъснява за работа. Това е. Плащането - според заслуженото.

Любимата ми фирма.Жалко,че както рибата така и фирмата се вмириса от към главата.Стартира добре,но колкото повече другите от бранша ги изпреварваха заради липса на добри менаджери,толкова повече грешни решения се взимаха от ръководството дърпайки я още надолу.В целия този хаос и липса на адекватност в централата не се усетиха как кадърните избягаха в конкуренцията или кой на където му видят очите,както сами може да се обедите тук.Аз избягах одавна и незнаех - Малинов станал шеф :))).Моите поздравления. А пък сашо от логистиката бил напуснал.Гледай ти какви интересни клюки може да научиш тук.:))))С най топли чуства от един бивш служител.

Както всяка една фирма, Интерлогистика има своите плюсове и минуси. Аз работя там вече 2-ра година и няма ден с който да съм отишла с нежелание на работа. Страхотни колеги, страхотен шеф.

Когато бях във фирмата преди около две години,нещата бяха същите както са и сега. Нищо не се е променило,с изключение на това че шефовете на Лидице са повечко. Г-н Малинов,ЧЕСТИТО! Потдържам връзка с доста хора които работят там,доволни и недоволни. Общо взето имам добри чувства към фирмата.Ако искате да станете добри куриери ,то това е мястото.Ако ви трябват пари и спокойствие,бягайте далече.

И аз съм на мнение че трябва да се отсяват кадърните от некадърните,които си вадят хляба на гърба на другите, и си приписват разни заслуги.Незнам как се назначават служители обаче те тия хора веднъж не са обявили конкурс за свободни позиции.Пък да не говорим колко са некомпетентни ,че се и водят управители на офиси.Пък да не говорим за това че служебния автомобил го имат за личен.В някои неща Спиди ги надминават многократно!

В БЪЛГАРИЯ ВСИ4КИ СЕ ОПЛАКВАТ ОТ НЕ6ТО , КАТО НЕ ОТЪРВА НА НЕДОВОЛНИТЕ ДА СИ НАПРАВЯТ СОБСТВЕН БИЗНЕС , ДА СИ НАЗНА4АВАТ ХОРА , И ДА СИ РЪКОВОДЯТ БИЗНЕСА КАКТО СИ ИСКАТ.НА ТЕЗИ КОЙТО СЕ КЕФЯТ КАТО РАБОТЯТВ ИНТЕРЛОГИССТИКА, ПОЖЕЛАВАМ МНОГО РАБОТА И БЕЗАВАРИИНО КАРАНЕ НА НОВИТЕ АВТОМОБИЛИ КОЙТО СЪМ ВИЖДАЛ ДА КАРАТ КУРИЕРИТЕ ИМ.АЗ СЪМ ОТ СРЕДНО ГОЛЯМ ГРАД В ЮГОИЗТО4НА БЪЛГАРИЯ И БА4КАМ С ИНТЕРЛОГИСТИКА МНОГО ВРЕМЕ ВЕЧЕ.И КАТО ОБСЛУЖВАНЕ И КАТО СЛУЖИТЕЛИ СА МНОГО ТОЧНИ. НИКОГА НЕ СА МИ ОТКАЗВАЛИ НИ6ТО НИКОГА. ЗАПОЧНАХА ОТ НИ6ТОТО И С МОЯ И НА НЯКОЙ ДРУГИ ФИРМИ ПОМОЩ , СЕГА СА ЛИДЕРИ НА ПАЗАРА В НАШИЯ ГРАД.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИ4КИ ГРАДОВЕ ДА СА КАТО ТЯХ .
УСПЕХ,

А НЕДОВОЛНИ КЛИЕНТИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА . САМО ТРЯБВА ДА СА ПО МАЛКО ОТ ДОВОЛНИТЕ:)

Наскоро чух много интересна случка за така набедената че била куриерска фирма интерлогистика-в София разбили офиса снабден със СОТ,решетки и тн. и откраднали някаква сума/никой не знае каква/ и сега се удържат пари от персонала за да се компенсира липсата.В задачата се пита:сумата обявена за събиране от работещите тази ли е,която е изчезнала,редно ли е работещите във фирмата да плащат сметките на бандити и измислени работодатели и какъв наглец трябва да си за да обвиняваш хората,които ти изкарват парите в съпричастност в престъпление.За решилите правилно задачата награда засега не е обявена!