Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"&markers=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"

Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Не идвайте в тази фирма,в общи линии се удържат пари за всичко,не се дава работно облекло,условията са ужасно мизерни!Шефовете са некомпетентни,има много тесни псевдофутболни специалисти,фирмата записа рекорд по продължително строене на склад/2години/.И други такива подобни

Да се подобрят климата и условията на работа? Да, но БГ работодател е завладян от принципа-след него идва следващият! Валидно ли е това, климата и условията на работа, едва ли са приоритет. А, кога ли ще стане ясно, че със "следващият", се хвърлят усилия, същият да навлезе в работата, която също дръпва назад, и така до "следващият". Дали, по тази начин не остава незабелязан някъде там кадърният кадър(вероятно вече в миналото)?

Аз да ви кажа така се случи, че два пъти се връщах в тази фирма. Нямам оплаквания предвид условията при които работих в другите фирми.Шефовете са компетентни и то доста. Имат невероятна креативност относно управлението и стратегията за развитие на фирмата. Все пак тя е вече на 20 години и е утвърдена с сериозен имидж на пазара. . Отново напуснах, защото ме излъгаха от друга фирма, просто показах слабост. Ако можех да се върна отново, но ме е срам да ги попитам, а и доколкото знам май този път няма да стане.! Естествено, че некадърниците нямат място там!

На мен тази фирма - по-точно един от нейните клонове - ми е дала много - добър колектив , когато започнах работа , бях начинаещ - колегите ме приеха много добре.

Такаааа, малко мнения като гледам за тази фирма! От половин година работя тука, и да ви кажа че условията са перфектни, заплащане ли, уважение ли, всичко е на ниво. Работиш ли, вършиш ли си работата - плащат ти. Това е, хората тука си бачкат години наред, няма текучест на кадрите. Само с добро мога да опиша фирмата.

Дружеството е доста интересно предизвикателство за служителите, тъй като е на един изключително млад пазар с голям потенциал за растеж. Атмосферата е добра, колегите са млади и забавни, няма много сплетни и караници между колеги, което е екстра.

Аз съм настоящ служител и съм страшно доволна. Наистина работата е много и е под напрежение , но къде не е . Това е най-стабилната и сигурна институция!!!!!!!!!1
А тези , които само плюят явно не им се работи- е къде има работа за която да получаваш пари , а да не работиш???

Като гледам този сайт май не е за да получи човек инфо за компания в която да кандидатства за работа, ами форум на бивши огорчени служители, които да си избиват комплексите и да лаят колко зле им е било в еди-коя си фирма и как огромният им потенциал не е бил оценен по достойнство с 4-5 цифрена заплата, кола и самолет (ако може).
Разбира се вероятно и в най-позитивното както и в най-негативното мнение има някаква истина, но до колко - божа работа :)))

На този Хачо информацията е невярна, това е сайт за впечатления от работната среда в дадена фирма. Ако имаш такива - сподели ги. Иначе се пробвай в друг форум. Все пак тук четат хора, които се опитват да разберат дали да работят в някоя фирма или не, а не дали да си купят нещо или не. Не губи времето на четящите, благодаря за вниманието

Не съм работила за тази фирма, но сме имали съвместни инициативи останах с много добри впечатления. Хората са много добри професионалисти, говориха с голямо удоволстие за фирмата, в която работят и то само суперлативи. Наистина като работна среда и потенциал за развитие са много добри