Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Коректни работодатели и сплотен колектив.

Наблюденията ми за фирмата са на база проведеното днес интервю за позицията технически администратор. Базата на Интерлогистика е много приятна, работната атмосфера (доколкото видях) е приятелска и дружелюбна. Отношението към кандидатите за работа е професионално и добронамерено. Мнение относно заплащане и привилегии не мога да изразя, тъй като не съм запозната, освен че е почасово. Като извод мога да кажа, че впечатленията ми за фирмата са положителни :) (въпреки че най-вероятно ще предпочетат друг кандидат)

фирма на фирмите значи много за мен и многоооо ще ми липсва пожелавам и само на пред и да продалжава да е ЛИДЕР дори най добрата в това може

Г-н Лечев,
Чест и почитания от София. В продължение на две години работих съвестно за Вас. После бях несправедливо обвинен и заведен на детектор на лъжата относно, пет изчезнали лаптопа марка Hewlett Packard. До ден днешен аз не получих от Вас извинение за неправомерното ми уволнение. Така и не разбрах защо шофьора на Пловдивския бус не бе на теста след като компютрите липсваха от неговия бус. Не очаквам чудеса, но ако решите телефона ми е 0878201595.

Г-н Малинов или трябва да му се даде столче в офиса или да почне да работи както трябва. Пример г-н Соколов (големият) иначе колектива е СТРАХОТЕН. Иначе една от най-добрите фирми в който съм работил. А и още нещо г-н Лечев спрете да се водите по акъла на г-н Василев защото нищо добро не ви чака. Чест и почитания Бивш :)))

Уважаеми г-н Лечев, многократните ни молби, последната направена лично от мен по телефона, съпругът ми да получи форма УП2, останаха без резултат. Нали разбирате, че това не е шега работа, когато става въпрос за неизпълнение на подобни задължения от Ваша страна. Настоятелно Ви моля да се разпоредите и в най-кратък срок да получим документа. Без да считате, че съм неуважителна и Ви заплашвам, вече обмислям друг законов ред за получаване на документа, който няма да е комплиментарен за фирмата Ви.

Много страни работодатели, ругаят служителите си а после ги канят на коледно парти!!!

Бих поработила и бих дала оценка-имам опит

С Интерлогистика работя от далечната вече 1996 година. За кратък период от време им изневерих и бях при конкуренцията (които са меко казано смешници). От както работя с тях (13 години вече) познавам всички куриери, които са ме обслужвали и ..., а колко интересно - всички са си все така същите или са се издигнали. Самата фирма е строго куриерска-спедиторска - не виждам начин на растеж във фирмата освен куриерът да иска да стане собственикът и. Според мен - всички, които мрънкат срещу фирмата и шефът и - са основно мързеливци и некадърници. Квалифицирам ги без свян, както и без свян съм написал името си.
Според мен - за всяка една фирма са важни две неща - как се върши работата и да не се закъснява за работа. Това е. Плащането - според заслуженото.

Любимата ми фирма.Жалко,че както рибата така и фирмата се вмириса от към главата.Стартира добре,но колкото повече другите от бранша ги изпреварваха заради липса на добри менаджери,толкова повече грешни решения се взимаха от ръководството дърпайки я още надолу.В целия този хаос и липса на адекватност в централата не се усетиха как кадърните избягаха в конкуренцията или кой на където му видят очите,както сами може да се обедите тук.Аз избягах одавна и незнаех - Малинов станал шеф :))).Моите поздравления. А пък сашо от логистиката бил напуснал.Гледай ти какви интересни клюки може да научиш тук.:))))С най топли чуства от един бивш служител.