Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"&markers=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"

Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Аз имах неудоволствието да продам автомобил на г-н Лечев. Това е човек, който на първо четене изглежда доста интелеигентен, въздържан и смирен. На практика е доста арогантен, но го прави по много тих начин - не вика, а просто каканиже с кофти изражение, което е може би по-лошо от да ти се развикат. Човек с невероятно самочувствие, но му липсва човещина най-вече. Ами направи ме крив, тази продажба ми излезе солена. Няма усмивка, добронамереност, само строго изражение и ужасна премереност, ни грам човещина и разбиране, безцеремонен.

abe te shofiorite po banka si polu4avat zaplatite
kak ne si q polu4il i kato ne mu haresvat rabota 6te go osvobodi razbira se
na tozi ako ne mu haresva6e nali 6te6e da si otide
i kakav e toq deto jena mu pi6e
zdraveopazvaneto ne e problem na biznesa

Пише Ви една жена на бивш служител на фирмата. Наскоро мъжът ми беше уволнен от фирмата със смешното оправдание, че не е добър шофьор, защото не можел да смени една гума на товарния автомобил. Не му изплатиха заплатата и последния курс, които му обещаха. Оправданието на г-н Лечев беше, че парите ще ги задържат, защото трябвало да си купят нова гума и било в правото на фирмата да не му ги дават.
Искам да попитам уважаемия г-н Лечев след като е толкова добър, ако той пукне гума някаде на майната си и колата му не е оборудвана с необходимия комплект инструменти как той самия ще смени тази проклета гума и особенно на товарен камион, който пълен до горе с пратки. Наистина искам да го видя как ще го направи.
Не мога да разбера и какъв е и кретерия за назначаване на хора във фирмата. Изглежда, че трябва някой да е човек на някой иначе няма никакъв шанс да остане на работа. Защо изобщо назначават хората, като няма и след 3-4 месеца ги уволняват със най-смешните оправдания и по най-гадния начин ги изхвърлят след това.
Да не говорим пък относно поддръжката на автомобилите и ако евентулно не дай боже да стане нещо шофьорите го отнасят, както и някои плащат сметките за телефон на някого си.
За мен тази фирма е само за така наречените шуребаджанаци. В нея остават само от некадърни по-некадърни хора, а тези които стават за работа ги изхвърлят като мръсни котета.
Но не е това най-важното, което искам да кажа.
Най-голямата ми болка е в това,че се отнесоха към нас като с някакви парцали и искам да г-н Лечев да си отговори на един въпрос:
Уважаеми, г-н Лечев след като изхвърлихте мъжа ми от работа и си задържахте ценните пари с тъпите си оправдания и ни оставихте без пукната стотинка за да си платите ценната гума, тогава я ми кажете кой ще ми върне детето, което загубих и кой ще ми плати престоя в болницата,защото ДА г-н Лечев аз бях бременна в периода, когато вие уволнихте съпруга ми и ВИЕ сте една от пречините за да ме сполети това.
И искам да ви кажа само едно: МОЛЕТЕ СЕ С ТЕЗИ ПАРИ, КОИТО ИЗКАРВАТЕ НА ГЪРБА НА ДРУГИТЕ ДА НЕ СЕ НАЛОЖИ ДА ГИ ДАВАТЕ ТАМ КЪДЕТО АЗ ГИ ДАДОХ.
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ НАИСТИНА МНОГО ЩАСТЛИВ ЗА СМЕТКА НА ДРУГИТЕ!!!

Оценката ми е както и при всеки заинтересуван е доста субективна. Но тя е плод и на сравняване с предишната ми работа и съм доволен от преместването ми. В личен план - имам доста по-големи възможности да се развивам и постигна нещо реално. И най-важното е, че зависи изключително от мен, самия!

zashto pishete takiva gluposti i pluete firmata na koito ne mu haresva chao
as sam ot 10 meseca v firmata v varna i sam dovolen to kade e hubavo i idealno nikade shefa si e mnogo pekan koi dava takiva zaplati i koledni mnogo sa malko takiva shefove plashta redovno i vsichko

kurierite ot interlogistica ofis ruse nqmat ravni kato kolektiv,no samo kurierite!!!

napalno sam saglasen s pove4eto mnenia,prosto ne znae6 v koi momen 6te ti kajat 4ao(4ustva6 se mnogo nesigorno)bqh vav firmata 2,5 godini i ni6to hubavo ne se slu4i,samo nervi. bqh 1 godina bez dogovor posle bqh osigorqvan na minimalna zaplata i sled mesec ni dignaha osigorovkite za da ne sme vsi4ki na minimalnite i ni karaha da si pla6tame razlikata ot minimalnata do tova koeto ni osigorqvaha.raboti6 ot 8:30 do SLED 20(pribiral sam se i v 24h) a ako udari6 kola se moli6 da ne te uvolnqt i raboti6 vsi4ko:6ofior,kurier,hamalin,maistor(smenql sam nakladkite sam 6toto bilo skapo v s-z),4ista4 i kvoli o6te ne. sajalqvam za izgubenite 2,5 godini v tazi firma

Вдигнаха заплатите и хората спряха да пишат в този сайт. Хубава фирма , при по-добър късмет ще уцелиш и хубави колеги .Лошото е че все още е от сивите фирми. Осигуряват те на едни пари , плащат други. При напускане внимавайте - най добре се изпарете след заплата . Аз си спазих предизвеститето и ме отрязаха доста.При това текучество и с това отношение пазете си клиентите ...

Здравейте,видях сайта и веднага решех да потърся любимата си фирма.Работил съм там две години и като единствено положително нещо отчитам нейният управител-Георги Лечев.Взаимоотношенията в офиса в София са ужасни,като основна вина затова имат Милен Георгиев и най-вече Димитър Соколов.
Прочетох доста мнения и искам да ви кажа-хора работете и ще получавате, не съм видял за моите две години работа човек недооценен от г-н Лечев.Повечето от хората които се оплакват говорили ли са поне веднъж лично с него?
Във фирмата няма нормални взаимоотношения заради принципа "разделяи и владеи" на горепосочените двама М.Георгиев и Д.Соколов,но хора опитайте да се обедините и ще разберете ,че са безпомощни пред вас.
Не коментирам местоположението поради простата причина,че когато започваш работа си правиш сметка.
Заплащането е редовно имаш коледни и великденски бонуси,лошото е осигуряването на минимална заплата.

Na kratko!az sam bivsh slujitel na firmata i oshte nemaga da povqrvam che sam rabotil tam!otnoshenieto na shefovete v sf e pod sqkakva kritika!rabotnoto vreme e okolo 13-15 shasa na den,rabotata koqto se iziskva ot kurierite e neposilna za normalen chovek!kolektiv v tazi firma nqma zashtoto samite shefove se karat po mejdusi a kakvo ostava za rabotnicite!malkoto svestni hora koito ostanaha v ofisa v sofia mnogo skoro shte svarshat,i tova e blagodarenie na M.G-D.S-V.V!NEMOJE KURIERSKA FIRMA S NQKAKVI PRETENCII NA PAZARA DA NE RASPOLAGA S NAI OBIKNOVENNI NEOPHODIMI V PROCESA NA RABOTA MATERIALI!NAELONOVI TORBICHKI,TIKSO,STIKERI ZA BROI PRATKI I T.N!nestiga che ni shchupvat ot rabota ami i kogato doide vreme za zaplati se redim v ofisa kato ovce,zashtoto na M.G MU E KEF DA NI DARJI PO 14 SHASA NA DEN!RASTOVARANETO NA AVTOMOBILITE VECHERI V SKLADA STAVA V KOLONA PO 1!ZASHTO PITAM AZ?ZA6TOTO SHEFOVETE SE STISKAT ZA NAEMA NA PO GOLQM SKLAD!ZASHTO V KOLITE IMA SAO PO EDIN KURIER POTAM?ZASHTOTO ZAPLATA ZA VTORI NQMA!ZASHTO KOGATO EDIN CENEN KADAR SI ZAMINE NE SE ISPLASHTA CQLATA ZAPLATA?ZASHTOTO TRQBVA DA IMA ZA SHEFOVETE!ZASHTO KOGATO PODADESH MOLBA ZA NAPUSKANE NIKOI NETE PITA AMA ZASHTO SI OTIVASH?ZASHTOTO M.G. NE PREDSTAVQ REALNOT POLUJENIE V KOETO SE NAMIRA SF.-OFIS PRED G.L!AKO V SF SE POSTAVI NQKOI KOLUREN I NORMALEN CHOVEK ZA OTGOVORNIK V OFISA I OSHTE EDIN TAKAV A OTGOVORNIK NA SKLADA,I EDIN POSLEDEN ZA OTGOVORNIK NA KURIERITE MOJE MALKO DA SE PODOBRI RABOTATA!NO SAS SIGORNOST NITO EDIN O TEZI 3 NEOPHODIMI LICA ZA SOFIA NETRQBVA DA E M.G ILI G.S!TEZI DVE LICA SA PALNI LICEMERI EGOISTI UMSTVENO OGRANISHENI I S VSOKO SAMOCHUSTVIE, NO NE I NORMALNI SHEFOVE!