Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"&markers=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"

Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Топ оф да топ на най най мизерната фирма в бг.... Минаха 10 години от както се махнах и боже господи като се сетя че съм работил там ми се повръща... Но гаврите се помнят цял живот...е и клетвите ми също ще ги споходят :) там не е за хора бе хора!!!

Това не е място за нормални хора, ако си подмазвач и лицемер може и да постигнеш нещичко, но тия места отдавна са заети от мазни уродливи гномчета, така че бягай на далече, изключително некоректни, подмолни работодатели, които безкруполно изцеждат шофьорите по садистичен начин. 13-14 часа са най-малкото, което ще видиш, всичко това е гарнирано с непрестанно напрежение и унижение от комлексираните им "менаджери", които са толкова бездарни и жалки в личния си живот, че там е мястото да избият тоновете си комплекси. Който и да си, колкото и закъсал за пари и работа да си, не си струва, горчилката трае много дълго след това, нд случайно има такова текучество.

Мислех да кандидатствам за работа във фирмата,но като чета повечето мнения (за нервите ,интригите,12-14 часовия работен ден,хамалогията и поддръжката на автомобилите....)
Започвам сериозно да се замислям дали да го правя.
Ще помоля запознатите за съвет."Дали да го правя? и Ако го направя и стане,как да процедирам?"

На 05.12 поръчах кецове за моя приятел, които трябваше да са неговия подарък за Коледа.
На 13.12 получих фактура от сайта.
Дотук всичко добре. Сега вече идва мъката с Интерлогистика. Ще се въздържа от определения за тази "куриерска фирма", защото няма смисъл - то ще си проличи от написаното.
Обяснявам по- подробно:
15.12 - петък; проверявам до къде е поръчката с товарителницата, която от factcool ми изпратиха. Оказва се, че е в София. Обждам се на "куриерската фирма" и ми казват, че "Днес" 15.12 ще ми я доставят. Получавам смс за нея. В крайна сметка я няма.
18.12 понеделник- получавам смс - отново няма доставка.
19.12 вторник- обаждам се, вдига ми някаква жена (не се представя) и се разбираме да бъде при мен в сряда.
20.12 сряда - отново получавам смс за доставка и отново такава няма.
21.12 четвъртък- отново смс- отново доставка няма.
До днес 22.12 петък- днес и смс няма - в 13:30 се обаждам, вдига ми някаква жена, която отново не се представя и ми казва, че куриера не е успял да я достави. Как не успява 5 дена и аз не мога да си го обясня. Явно центъра на София не е добре познат от куриерите?! Казва ми още, че ще провери какво се случва и ще ми върне обаждане. Чакам обаждане 1 час и след като такова не последва реших още веднъж да позвъня. И изненада- телефона е изключен, опитвам на останалите 2 телефона- те дават свободно, но отговор няма. Пробвах настоятелно, но си останах само с пробването...
За край мога да благодаря на "куриерската фирма", че ми съсипа подаръка за коледа!

Трябваше да получа пратка поръчана по интернет.
Като посоченичт адрес е работното ми място (Хотел) където денонощно има кой да приеме пратката!
След като истече периодът за доставка се свързах с оператори както на регионално така и на национално ниво. От там най-спокойно ми обчсниха че не е имало никоѝ на адреса и не съм бил отговорил на обаждането на куриера (което така и не получих).
Следователно пратката ми ще се забави още два дни.
Единственият човек който ми обърна внимание беше уравителя на клона в града (Велинград) където трябваше да си получа пратката.
Моето лично мнение е че,болшинството от работниците в тази фирма не им пука нито за работата нито за клиентите им.
В заключение искам да кажа че, ако имам избор няма да работя с тази фирма и ще препоръчам същото ма всичките си познати

Коректни работодатели и сплотен колектив.

Наблюденията ми за фирмата са на база проведеното днес интервю за позицията технически администратор. Базата на Интерлогистика е много приятна, работната атмосфера (доколкото видях) е приятелска и дружелюбна. Отношението към кандидатите за работа е професионално и добронамерено. Мнение относно заплащане и привилегии не мога да изразя, тъй като не съм запозната, освен че е почасово. Като извод мога да кажа, че впечатленията ми за фирмата са положителни :) (въпреки че най-вероятно ще предпочетат друг кандидат)

фирма на фирмите значи много за мен и многоооо ще ми липсва пожелавам и само на пред и да продалжава да е ЛИДЕР дори най добрата в това може

Г-н Лечев,
Чест и почитания от София. В продължение на две години работих съвестно за Вас. После бях несправедливо обвинен и заведен на детектор на лъжата относно, пет изчезнали лаптопа марка Hewlett Packard. До ден днешен аз не получих от Вас извинение за неправомерното ми уволнение. Така и не разбрах защо шофьора на Пловдивския бус не бе на теста след като компютрите липсваха от неговия бус. Не очаквам чудеса, но ако решите телефона ми е 0878201595.

Г-н Малинов или трябва да му се даде столче в офиса или да почне да работи както трябва. Пример г-н Соколов (големият) иначе колектива е СТРАХОТЕН. Иначе една от най-добрите фирми в който съм работил. А и още нещо г-н Лечев спрете да се водите по акъла на г-н Василев защото нищо добро не ви чака. Чест и почитания Бивш :)))