E.On Bulgaria / Е.ОН България /img/frontend/nomap.png"

E.On Bulgaria / Е.ОН България

Едва ли е нагласено. Просто във фирмата хората които знаят Английски са по-малко от 100 човека(въпреки че за всички позиции ниво 3 и нагоре се изисква), за немски... броят се на двете ръце.

Да припомня ако сте забравили.
Имаше едно писмо до служителите в което се декларира колко е лошо финансовото състояние на Е.ОН в следствие на изброени комплексни причини, и какви кардинални промени трябва да се направят за в бъдеще...
Резултата от пренареждането на "тестето" беше, че 90% се преизбраха и си направиха рокада в новата структура, докато за другите 10 % се създадоха длъжности за да не паднат "зад борда".
Така, че извода е един - Няма воля за промени и шуробаджинащината е водеща, защото има отдавна внедрени лобита  на външни фирми участващи в консорциума и интересите са над всичко при избора на персонал в тази иначе доказала се в енергииния бранш компания.

Divine, аз кандидатствах на общо основание, минах през интервю и ме назначиха. Смятам, че за 4-то ниво няма нагласени интервюта, за по-нагоре не знам.

аз кандидатствах за обявената позиция за асистент на един от директорите, напълно отговарям на изискванията, но ме интересува дали изобщо има интервюта или обявата е само проформа и вече има избран кандидат.

Антония Кръстева си отива, на нейно място идва Биляна Матева а на мястото на Матева се чуват слухове за Мария Банкова от ТЦ...

Че  потъва кораба-потъва,всъщност отдавна си е затънал.Изпратиха по жива по здраво с пълни джобове тези дето знаеха как и сами да си ги пълнят.Нямаха големите началници доблестта да се изправят и да накажат издънките,а сега други да им сърбат попарата.Иначе много сме велики,някой вече може и да се разпознава.

Някой знае ли защо си замина А. Кръстева?
Има няколко варианта:
1. Издънка
2. Омръзнало ии е да получава пари за нищо
3. Кораба потъва(или го продават) и мишоците се изнасят първи

И при нас е така.

Какво става колеги,каква е тая злоба,ние тука се събираме и бачкаме и всяка седмица си правиме банкети,при вас не е ли така

Търпеливо изчетох изписаното по долу и още утре отивам за UPS ,евентуално ще заделя пари и за агрегат/вятърен генератор няма как да сложа щото съм в града и на първия етаж/.Добре ,че съм в микро фирма от трима човека и всеки си гледа работата.В големите фирми явно Все още господства шуробаджанащината,некомпетентността /спр. Закона на Питър/ и сталинисткия метод на управление,изглежда германците вдишат ли от нашия въздух и се побългаряват на мига.
За можещите един съвет - по-добре е да давате комисионни на неможещите ,отколкото да станете такива.