E.On Bulgaria / Е.ОН България /img/frontend/nomap.png"

E.On Bulgaria / Е.ОН България

Няма как да не се правят съкращения в "Е.ОН България Мрежи" АД като от цитата по-долу всички биха разбрали, че ЕАД си е ЕАД, а то от своя страна притежава и 59% от Мрежи.
"Мажоритарен собственик на Е.ОН България Мрежи е Е.ОН България ЕАД с 59% от акциите, 33% принадлежат на Република България и 8% на Европейската банка за възстановяване и развитие."
Проблемът в Мрежи идва, че на позиции, на които е необходимо да се има богат опит, големи познания за мрежи, все се назначават за управление личности, непритежаващи това. Не се и обучават новоназначените служители, не зависимо от нивото, на което ще работят. Нямат и познания за средата, в която ще работят. От тях се изсиква да не разсъждават, да не мислят, единствено да изпълняват.
Прогрес няма да има, докато се интересуват единствено от джоба си/тези, които единствено са се хванали на високите позиции, заради парите и единствено заради тях и заради обслужването на интереси/!

А бе колеги що не светнете кви съкращения пак ни чакат от мрежи???
Нали нямаше да бутат мрежите а ЕАД-то,кво стана пак???

Колеги, не се карайте. Не си струва. Скоро ще обединят IT и IS. Тогава ще видим какво ще правят компетентните и работливи "колеги" от IS. Защо не напуснете, "колеги", след като Ви е толкова неприятно да работите с нас некадърните от Е.ОН България. Чест не Ви прави да класифицирате хората, които реално погледнато правят всичко възможно, за да заработят заплатите Ви. Все пак съгласете се, че колкото сме по-некадърни, толкова повечко работа за Вас, а Вие нали не сте от мързеливите, така че...няма от какво да се оплаквате.
В заключение мога да кажа: много "скочихте" и взехте да се оправдавате, "колеги" от IS. Това ми прилича на гузна съвест.
Я просветлете нас некомпетентните, че нещо не ни е ясно: С КАКВО ВСЪЩНОСТ СЕ ЗАНИМАВАТЕ ВИЕ ПО ЦЯЛ ДЕН?!?

Тъй!
Гръмнахме!
Ай сега да видим, кой ще плати лечението на полуубития ни колега вчера!

Стана интересно, мързеливците проговориха. Още по-интересно ще стане ако ги натирят както стана в Румъния и трябва да излязат на свободния пазар да предлагат "златните" си услуги, защото в момента единствения продукт който създават са ненужни разходи.

Незнам колко ви е "златната" тарифа, но знам колко струва подръжката на компютрите!
Годишната поддръжка на 1 компютър е съизмерима с тримесечната ми заплата!

За А.К. - следете бюлетините.
И други богове и богини напускат. Дойдоха хора, които не знаеха какво е то енергетика и има ли почва у нас, с добър английски и немски преди 5 г., забъркаха кашите и сега заминават на по-добри позиции с гордо вдигнати чела. Междувременно се постараха да създадат такава обстановка, че тези с техническа компетентноста да са забити в десета дупка или ако може да ги накарат да напуснат. Лошото е, че кашата остава и вече се вмирисва много яко, а май няма кой да вземе нещата в свои ръце, щото или не знае, или го е страх да взема решения.
Горките потребители!

Ето ви проблем: предстоят съкращения!!! Познайте къде?!? Отново в Мрежи. Незнам какво си мислят, какво виждат и какво разбират, но явно не осъзнават, че парите в компанията идват основно от Е.ОН България Мрежи АД. Интересно защо не правят нищо с Продажби или ЕАД. Нима там няма излишни хора?!? Има много проблеми, но явно те не трябва да бъдат разрешавани!!!

Какво да споделим колега,вече ми писна да споделям няна кой да те чуе тези германци са много кво да го кажа нъмам думи.Такъв батак е че не може повече накъде.Тези хора нищо ли не виждат?????

Абе хора, Вие нямате ли за какво да се дърлите в тоя форум?! Що не измислите нещо по-интересно, ами се занимавате само с глупости.Дайте по-добре да си споделим някой проблем, отколкото да се плюем едни-други.