E.On Bulgaria / Е.ОН България /img/frontend/nomap.png"

E.On Bulgaria / Е.ОН България

до бившия служител/лимонададжия/от еон.Него пък кой го направи капацитет там.Явно който го е взел на работа/баджанака/,ама като знам и той какви ги вършеше,сигурно са от една партия.Това са писания на малоумен човек на когото му беше дадена малко власт

А и забравих да кажа понеже спомена УС Германия.Ако разберат що за стока е банкет ще вдигнат че са се отървали от него.

смятам за необходимо да върна отговор на бившия служител от РЦ Добрич. Може всичко да куца в тази фирма но решението да го освободят / изгонят/ бе просто блестящо.Нека ако има поне малко доблест / в което дълбоко се съмнявам / да каже защо не го искат никъде на работа.Не му прави чест да оплюва бившите си колеги защто е много под тяхното ниво . Мога също да спомена в тази връзка че той даже няма ел. образование ако не се брои купуването на прословутата му диплома която придобипреди 2 години ако не се лъжа.
А относно рушветите които той твърди че се вземат мога да кажа че всички в РЦ Добрич да се съберат не могат да го разминат . Това негово изказване мога да определя само по един единствен начин- лицемерие егоизъм алчност.

Абе не мисля, че ще съкращават някого тая година.

Докато не се поема отговорност и никой не се наказва и уволнява за корупция и некадърност оправия няма да има.
Слабото управление води до нехайство в работата, слаби резултати и загуби за компанията
Като гледам какво безхаберие е при нас - скоро оправия не чакайте

Защо смятате че висшия мениджмънт не е наясно с далаверите(не говоря за Добрич, а за навсякъде). Просто няма оправия, няма качествени ръководители, които да се опитат да сложат нещата в ред.
И понеже споменахте Германия, а по надолу се спомена квази, е те това е далавера на хората от Германия (публична тайна). Просто това което сте видял бледнее пред квази.

в това предприятие останаха само некадърници,това са хора които се занимават само с доносничество ,защото друго не умеят да правят....те на стълб не са се качвали(виело му се свят)други пък само по кафетата седят по цял ден!!!!Хората които са професионалисти ги освободиха доброзорно(участвал в програма за доброволно напускане....дрън дрън)Моля г-да Управляващи от УС...отворете си очите и вижте далаверите на Катя Прашинкова от Добрич,като знам какви специалисти останаха дано не ми се налага да ги викам на помощ!!!!!По районите останаха....бивши трактористи,пазачи и продавачи на хранителни стоки!!!!!Според мен оценяването на персонала и съкращението не трябва да е от ръководителя на района а от независима комисия която да види кой какво умее да РАБОТИ,А НЕ КОЙ КАК ДОБРЕ УМЕЕ ДА ЛИЖЕ ЗАДНИЦИ,И ДА ДЕЛИ ПАРИ ОТ ДАЛАВЕРИ!!!!това е добре да го знае и УС в Германия

Кашата е пълна. Не ми е ясно само до кога ще продължи. Аз вече съм извън тази фирма, но ми е интересно да наблюдавам безочието на мои бивши колеги.

До Митака
Ами то по тъпа програма от Квази нямаше.
Този който е мислел архитектурата на програмата е с 20 години назад в програмирането!

И все пак Квази беше успешен проект, нищо че струваше майка си и баща си.

Тва за мрежите... има "проект", даже и името му знам, но няма да ви го кажа.

Някой да знае кои са хората в управителния съвет? Май Симеонов го махат(махнаха), но няма нищо официално. Мирчев уж е в УС, но пак няма нищо официално.