ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

Добър ден мили бивши колеги и настоящи кандидати заработа.
С коментарите си тази фирма сме я вкарали в топ 10 на най-коментираните фирми в портала (виж началната страница  http://www.bgrabotodatel.com/).
Ще се радвам ако успеем да я вкараме и в топ десет на най-критикуваните фирми, за да няма други излъгани.
Айде спорен ден и до следващия пост.

Алоо, абрее колеги,  не дезинформирайте армиите от кандидати в Ебльо рали, двадесет и пет човека са напуснали фирмата за една година 2013 - 2014, понеже предходната колега, е пропуснал: Мая – управител на автомивка, Юлияна – рекламен мениджър, Вероника – технически консултант, аз мисля че има и други и те ще се обадят, за да няма повече излъгани и вкарани в схема служители чрез постановка за уж откраднати масла от фалшиви клиенти и други “брилянтни” тънки петровско - ебльорали схемички. Между другото, понеже си търся работа, от една агенция за подбор на кадри ми бяха предложили да кондидатствам в "компанията", аз щях да припадна те ми предложиха Ебльорали. Явно вече трябва тайно да си търсят служители за лъгане, понеже обявите им всички ги научили защото ги публикуват едни и същи от години? :)

За т’ва мангалче петров може много неща да се кажат, но той никога няма да си вземе поука от текучеството на излъгани и ощетени от него хора, от проверките и вуду заклинанията, които всички негови “доволни” служители му пращат. Всичко това бавно и неумолимо му се отразява на и без това прецаканата му психика и шизофренията му, тя все повече се прераства в цикло и така нататък френия, независимо от шоковата терапия която му прилагат и количествата лекарства със зелена рецепта. То май всички останали четирима служители са на хапчета – дотам ги е докарало лесновското тарикатче. Пожелаваме му само да го застигне това, което той мисли на хората, а понеже той мисли “позитивно” “обича” хората, “прощава” им, “не ги ощетява”, това ще се проектира във Вселената, а може би вече се е проектирало?!?!

Всички мнения по - доу са верни, без тези написани от мишкова с благословията на петров, това за бизнес метъра е наистина добро попадение, той наистина е бизнес метър, а не почтен бизнесмен. Сега като се махнат офис секретарките и охраната, ще трябва освен да прави доставки да вдига и телефона, понеже сигурно и на мишкова и пари под краката, а плъховете и мишките първи напускат потъващия кораб. Ще остане предан до последно единствено жалкия гном от склада, който му е баджанак. Пастора - евангелист, подвизаващ се за търговски меринджей надявам се ще успее да отхапе добро парче от баницата с останалите клиенти, както и някои търговски марки барабар, заедно с петрова, което няма да му е за първи път. Да, наистина каквото посееш това и ще пожънеш, транквилантите няма да ви помагат вече, за да не виждате  същинската ситуация. Успех по пътя на надолу, всичко предстои съвсем скоро, петров запаси се със сокчета от Балев маркет, защото не се знае колко време ще можеш да си ги позволиш.

Чудя се как мишкова и петров уж не се интересуват от това какво се пише във форума, пък все така се случва, че вземат да влязат и да понапишат нещо за PR.
Надявам се вече наистина да не пишат тук, за да не объркват кандидатите за работа.
Всъщност, то като се замисли човек, няма как да се обърка драгият кандидат за работа. Прочитайки по-долу написаното уж от петров (това си е 100% написано от мишкова, та даже си е направила препратка към предходният пост) следва да си зададем въпроса: Какво следва след толкова много обич и любов, които се раздават в тази фирма? Дали същите не преминават в полов акт, в който служителят на EuroError, не е пасивната половинка?
Не искам нито любовта, нито обичта на световно неизвестният велик бизнесметър петров и подлогата му - мишкова. Нека да си се гушкат и обичкат двамата - нали са си лика прелика.
Пожелавам им успешно изтрещяване и все повече и по-силни хапчета за бавно но сигурно завладяващата ги шизофрения.
На драгият кандидат за работа пожелавам много красиви моменти изпълнени с приказната любов на EuroError. Не се оставяйте да бъдете пасивните в тази любовна авантюра.

Успешен ден !

Мммдааа

Здравейте, по обективни причини не споделям лични данни. Обмислях кандидатсване за работа в горепосочената фирма, но след така обширно споделеното мнение на биши служители, категорично няма да го направя! Благодаря им, че са споделили реалната обстановка там!

Дано никой не се подлъже да им стане бизнес координатор, както се казва нищо хубаво не е на хубаво, с тая УЖ висока заплата 1200 лв я вземе я не, я му излезе през носа, бийте направо един фалит с тоя мангал петров и мишката с кретенска физиономия

Не, не е PR мишкова, това си е самата истина, не се опитвай с плитки номера да подвеждаш хората, опита ти е жалък наистина. Няма такъв имбецил, който след прочетените напълно реални коментари,да вземе да си поръча от скапаните масла на EuroError!
Нали разбирате мишкова и петров, че хората няма да се подвеждат повече под високопарните ви лозунги, понеже сте измамили и ощетили доста хора. По - добре си пийте хапчетата и гледайте как се разпада жалката фирмичка. Хората са работЕли както казвате по - дълго или по кратко в зависимост от темперамента им, а напускат при първа възможност, защото каквото и да си намерят като работа би било по - добре, от това което вие предлагате: тормоз, унижение, следене, интриги и прогресивно намаляващо възнаграждение. Ще изредя поименно хората напуснали фирмата в период от една година: Илия - търговец, Румен - мениджър, Владимир - търговец, Светла - бизнес администратор, Мирослава - бизнес администратор, Цветомира - бизнес администратор, Елизабета - бизнес администратор, Светла И - бизнес администратор, Владимир - финансов директор, Илия - търговец, Веселин - регионален, Илиян - регионален, Кирил - търговски директор, Емил - търговец, Георги - търговец, Антон - бизнес администратор, Стефан, Иван, Румел, Николай - шофьори, Свилен - мениджър, Трайков - консултант. Това са двайсетина човека и са напуснали в периода 2013 - 2014 засега... Може някои да са пропуснати, но нека се допълнят сами. Всички, те са ощетени от петров, и се чудя какво правят контролиращите органи? Фирмата е сертифицирана по ИСО и би трябвало да поддържа определени стандарти, а тя няма служители и не се покриват елементарните условия по зададените параметри. Не знам, как все още чуждестранните партньори на фирмата не са прекратили взаимоотношенията си с такъв некоректен и нередовен представител като EuroError? Годишните отчети са почти на загуба, а фирмата до сега поне имаше доста големи печалби, които се прикриват по счетоводен начин. Всичко това мисля, че е достатъчно красноречиво, за тези които се интересуват за работната среда и политиката на фирмата. Ако сте мъж ще се почувствате като използвана жена, ако сте жена ще се почувствате наистина к...а, но по - добре пробвайте, защото всичко не може да се опише с 6000 знака...

Относно последното мнение: няма такъв олигофрен, който ще прочете отрицателните отзиви от стотиците бивши служители и после ще си купи от менташките масла на EuroError. христино  - мишка такава, да не мислиш, че някой ще се върже на плитките ви номера с цел да омаловажавате труда на бившите служители на еблюрали. Пийте си хапчета против  ментални отклонения. мишкова, Петрова, петров пият хапчета отдавна, та се чудя как все още им имат доверие чуждестранните им партньори. Та нали тази фирмичка е сертифицирана по Исо и би трябвало да изпълнява определени стандарти? :) А те дори вече нямат служители. Колеги, нека един по един да отидем в инспекцията по труда, понеже за повторни нарушения глобите са до 15 000. Може и НАП да посетим ако не се държат прилично, все пак всеки може да каже много неща. Колеги не се притеснявайте, а изобличавайте всички такива "работодатели". А за тези, които не вярват, моля заповядайте в еблюрали, за да се уверите каква "готина" фирма е. Ако не ни вярвате си купете и от маслата им. Стиска ли ви, аз не бих си сипал такова масло.