ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

Ако случайно минете всички нива на кастингите гледйте много добре да уговорите всички параметри по договора си – финансови и нефинансови, иначе тарикатчето после ще започне да лавира и да си върти очите и да ви казва колко са ниски маржовете и пр. и пр. Не подписвайте никакви документи, анекси и други, след трудовия договор, а също гледайте да премахнете заробващите клаузи в самия договор - за обучение и пр., петров винаги си оставя вратички, за да може после да ви изнудва, че ще ви съди и други подобни заплахи с мутри, адвокати и други негови методи. Не се съгласявайте да гарантирате с възнаграждението си задълженията на ваш клиенти, както ще ви предлагат – ще ви извозят със сигурност, пазете се от сделки на отложено плащане с непознати клиенти, понеже от Ебльорали скроиха номер на последния мохикан – търговец, че уж фалшив клиент е поръчал стока за 20 000 и е изчезнал, петров великодушно се е съгласил, търговския представител да плати половина сума – с помощта на мутричките са го притиснали и момчето е подписало документите , според които всеки месец му се удържа от заплатата, смятате ли че този мангал ще се примири да загуби половината от сумата, ние не смятаме!? Това е малка част от по – основните безобразия, които се вършат от “работодателя”, колко беше глобата за укриване осигуровки и данъци, колко години ще полежи лесновското тарикатче? Когато иницирате проверки от Инспекцията на труда и данъчните органи, изисквайте да изпращат проверяващи от други градове, понеже петров се хвали, как плащал на местните контролни органи, той плаща и рушвети,за да печели обществени поръчки на брокери във фондовата борса и на политици – пример мини Марица.
За ползвано гориво – лично, удържат 12%, преди било 10, но разходите били много големи. Наистина невероятно звучи, че такива фирми продължават да кретат, но е факт някои факти може да сме ги пропуснали, но ако имате допълнителни въпроси питайте, все някой от колегите – неплатени пиари на Ебльорали, ще ви отговори най – подробно и с удоволствие и искрено на въпросите.

Уважаеми кандидатстващи и работещи в Еврорали ЕООД =EuroError, тези неща ги пишем с цел превенция – т.е. предварително да имате информация за това какво става във фирмата, понеже през годините минаха доста и хора и всички са пострадали от ивайло петров и сие, редно е това вече да спре, вярно е че има много некоректни работодатели в България, които са подкрепяни от властите и се толерират мародерствата, които се извършват в такива фирмички: проникване в личното пространство – електронна поща, телефони, джипиеси, детектор на лъжата, необосновани удръжки на пари, неофициално изплащане на възнаграждението и всякакъв друг произвол и гавра: в EuroError не плащат заплата по банка, а по тетрадка, за осигуровките е кой както се уговори върху 400 – 500 лв. Тази практика трябва да бъде прекратена, както в EuroError, така и от другите некоректни фирми, които са доволно много в БГ. Сигнализирайте където трябва, събирайте доказателства и не позволявайте да ви тъпчат и да ви държат в зависимост от заплата и работата ви. Послушайте ни, ние сме изстрадали хора работили известно време в “компанията”. Постъпвайки на работа в такава фирма вие ще загубите доста време търсейки грешките във вас или пък ще продължавате да работите въпреки проблемите които имате от работодателя, ще загубите самоуважението си времето и парите си, а от това и вие и семейството ви само ще съжалявате после.
Ако сте умна, атрактивна блондинка, висока, хубава с големи гърди или поне с някоя от изброените дадености имате големи шансове да попаднете в Ебльорали, поне така беше преди време. Сега бизнес секретарките горе долу отговарят на някои от параметрите, едната е фалшива блондинка, с маникюр от който не може да пише на клавиатурата и си помага с моливче, другата си пада малко кобила и е на транквиланти (понеже повечето хора, които се задържат в еврорали, рано или късно започва с хапчетата, подражавайки на шефа, шефката и пишман административната и рекламна меринджейка христина мишкова - думата киликандзер е измислена за нея, но понеже е послушна марионетка я търпи петров), за акъл при сегашните секретарки, въобще не можем да говорим, както има един виц: един сърбин си взел нова секретарка и негов колега го питал как се справя, бизнесмена отговорил: Као секретарица е дупе, као дупе е фантастише...
Ако сте мъж, е добре да не сте грозен, даже ако може да сте красив, поне с две виши образования, голям търговски опит и да сте амбициозен и нахъсан, ако сте мухльо това е ще е по – добре за фирмата, те търсят балами от години, обявите им гласят следното обикновено: “ЕВРОРАЛИ ЕООД е водеща фирма в доставянето на висококачествени смазочни материали за индустрията и транспорта. Компанията е представител на световно известни производители като IGOL, AVIA,CASTROL, VALVOLINE, STATOIL, QUAKER, IMPERATOR и 77 Lubricants. Водеща?!?! Колко да е водеща с трима вождове – Директори и един индианец - търговец, щом се стига до продажба на ДДС фактури, подялба на ДДС с други фирми и други нередности,няма и капитал..... Във връзка с разширяването на дейността си и създаването на първия корпоративен Aвтоцентър "IGOL" за бърза смяна на масла, търсим мотивирана личност за позицията - поредният нещастен служител е напуснал – измамен без да получи неофициалната и официална си заплата (това зависи от обвиненията срещу човека)
”. А пък колко е корпоративен автоцентъра примерно като го видите ще разберете – автомивка тип квартална, корпоративното е че служителя става съдружник във фирмата един вид, когато започнат с непрекъснатите удръжки и всякакви резачки на заплатата, т.е. започвайки работа във коропоративната фирма, служителя започва да финансира благосъстоянието на фирмата с възнаграждението си. Valovlin не продават от години, понеже ги отрязаха поради некоректност и цигански пазарлъци, но когато има обява за регионален мениджър или търгвски представител, винаги пишат: във връзка с новия договор за дистрибуция с Valvoline и пр. Високопарни глупости, за да сте търговец или меринджей във фирмата имат изискване за перфектен английски, понеже сигурно ще продават маслата и номерата си на европейския пазар, а не на българския. Кандидатите за търговци не трябва да са: флегматични, нападателни, грозни, дебели или потни, весели, минава се през няколко интервюта където висшия клир – вождовете решават съдбата на поредното пушечно месо, дали ще опъва достатъчно дълго време каруцата без да има претенции във връзка с грубото и безогледно нарушаване на правата му като работник и служител. То сега останаха трима вождове шефове и един търговец – последният мохикан, сами си правете извода колко време вече не могат да намерят нови хора....
Ако сте от малцинствен произход например ром, също нямате шанс във фирмата, скоро махнаха едно свястно момче.... Това говори и за едно дискриминационно отношение на работодателя май?
Развитие – 0, всички други пунктове моооого под нулата! Това е драги патиланци, дерзайте!

Уважаеми кандидатстващи и работещи в Еврорали ЕООД=Ебльорали=EuroError, тези неща ги пишем с цел превенция – т.е. предварително да имате информация за това какво става във фирмата, понеже през годините минаха доста и хора и всички са пострадали от ивайло петров и сие, редно е това вече да спре, вярно е че има много некоректни работодатели в България, които са подкрепяни от властите и се толерират мародерствата, които се извършват в такива фирмички: проникване в личното пространство – електронна поща, телефони, джипиеси, детектор на лъжата, необосновани удръжки на пари, неофициално изплащане на възнаграждението и всякакъв друг произвол и гавра: в Ебльорали не плащат заплата по банка, а по тетрадка, за осигуровките е кой както се уговори върху 400 – 500 лв. Тази практика трябва да бъде прекратена, както в Ебльорали, така и от другите некоректни фирми, които са доволно много в БГ. Сигнализирайте където трябва, събирайте доказателства и не позволявайте да ви тъпчат и да ви държат в зависимост от заплата и работата ви. Послушайте ни, ние сме изстрадали хора работили известно време в “компанията”. Постъпвайки на работа в такава фирма вие ще загубите доста време търсейки грешките във вас или пък ще продължавате да работите въпреки проблемите които имате от работодателя, ще загубите самоуважението си времето и парите си, а от това и вие и семейството ви само ще съжалявате после.

За първи път и аз си позволявам да напиша една приказка в този сайт:
Преди години, незнайно или знайно как, се появило едно мъничко царство. Царят бил амбициозен и упорит. Започнал да завладява нови и нови територии. Взел на служба при себе си добри и опитни рицари, които му служели верно и всеотдайно и така осъществявали неговите планове и мечти. Но настъпили трудни времена за всички царства по земята, както и за неговото. Бурният подем на царството започнал да се забавя, но царят бил свикнал и искал това развитие да продължава. Построил си скромен, но уютен палат, а каретата му със своя блясък и лукс, била символ на благополучие, достоен за по-могъщи царе и олигарси. Тогава царят започнал да се съмнява в лоялността на своите рицари, макар че те не спирали да водят тежки битки. Започнал да се страхува за богатството си и наложил тотален контрол. За целта създал силен административен апарат, който се състоял от шаманка и кофчежник, както и други пажове. Посредством своя ковчежник, царят въвел уникална бонусна система за „стимулиране “ на рицарите и част от своите поданици. Нека си представим хипотетично едно магаре, пред чиято муцунка има вързан морков. В стремежа си да стигне моркова, магаренцето дърпало товара и така вършело работа. Но в нашия случай системата работела с два моркова – единият от едната страна на магарето, а другият – от другата страна. Явно създателят на тази система е имал доста извратена мисъл… Но системата заработила! Опасенията на царя не преставали. Тогава той решил, и с помощта на най-модерни ченгеджийски средства, подложил на „тест за лоялност“ всички свои поданици без изключение. Там те били разпитвани дали крадат от храната на конете, дали използват мечовете си за лични цели и дали изнасят и продават на враговете важни държавни тайни. И с още по-съвременни шпионски средства, апаратчиците на царя проследявали и регистрирали всяка стъпка на поданиците, а с особено внимание – на рицарите. Пред рицарите били снемани заповеди и поставяни задачи и при неизпълнението им следвали санкции. Царят преценил, че ковчежник не му е нужен и го освободил. Така цялата власт била съсредоточена еднолично в ръцете на шаманката, на чиито мениджърски умения би завидял дори и самият Александър Томов. Тя само това и чакала, защото цялата комуникация между царя и всеки един поданик преминавала през нея. Шаманката започнала да дебне с цялото си усърдие и за най-абсурдните нарушения и ги докладвала на царя. Сеела интриги, влизала в конфликт с първия рицар, представяла пред царя тенденциозно умението и професионализма на всеки един от рицарите. Така тя доказвала преданоста и загрижеността си към царя, а с царицата била първа приятелка. Тази несправедливост демотивирала и обезверила рицарите. Те започнали един по един да напускат деспотичното царството, намирайки по-добър живот в други по-богати и справедливи царства. За малко повече от половин година най-напред напуснал конкистадорът от югоизтока. Последвал го един рицар от столицата. После и конкистадорът от североизтока, след който царят насъскал своите гавази(необяснима реакция на безсилие). Съветникът по техническите въпроси - също.Първият рицар (за най-голямо учудване). А накрая – двама доста опитни и еродирани рицари. Кочияшите и миячите не броим. Така административно ориентираното царство останало само с двама действащи рицари. Новият главният рицар е добре познат стар рицар, който след много гастроли по други земи, отново се завърнал тук. С големият си меч и небезизвестна слава, той би си намерил доста по-удобно царство, но хитрата му същност го задържала тук в очакване на нещо много повече. Другият е един набеден рицар, който преди време, в стремежа си да спечели богат трофей, се подхлъзнал и се набол на меча си (няколко пъти).Това е моментното състояние на забуленото в мрак и облаци царство, превърнало се в пищна трапеза за вътрешната и външна конкуренция! Само времето пред нас ще покаже дали в двадесет и първи век може да се получи реципрочен вариант на Цар Ивайло-Бърдоквата, или звездите ще се окажат благосклонни! Царю честити, задължен съм Ви и Ви обичам, защото благодарение на Вас думите свобода, достойнство и професионализъм, за мен имат ново измерение! Пожелавам Ви както всеки път: здраве, щастие и благополучие! А както е казал народа: Ум царува, ум робува, ум патки пасе!
PS: Всяка прилика с действителни лица и събития не е случайна и неволна!

Драги кандидатстващи за работа в Ебльорали ЕООД, очаквайте наръчник по кандидатстване и оцеляване  във "фирмата", ако се престрашите за интервю или пък още по - лошо, ако вече сте приет на работа в "компанията". Следва продължение...

Гледам, че пак има активност на страницата и какво да видя, самия петров сън не спи да чете какво се случва във фирмата му, защото кой ще е този "настоящ служител"?: Петрова - след случката с братята Дамбовци (той използва момента, за да я подплаши, че братята ще преследват и нея и я отстрани от фирмата) и сега и подхвърля 2000 с които тя не може даже  и  да си поддържа дори циците, мишкова - на нея също вече и писна, понеже копелето късно вечерта и много рано сутрин започва да я засипва с указания и задачи, поради което тя пълноценно не може да се наслади на любимият си и семейството, пастора евангелист - достатъчно горд пичага, за да се съгласи да пише под нечие давление, гнома - склададжия - неграмотен е с интернет, шофера - ром той вече не е на работа, търговския представител - той също има чест, а момичетата...е тях наистина ги подценихме, момичета не се притеснявайте да пишете това което ви тежи, ние сме много и ще ви защитим, браво за смелостта! Тези които сме се почувствали застрашени от заплахите на бизнесметъра  - петров, сме подали информация в полицията, която е без движение засега, така че петров върни всички пари на хората (официални и неофициални),  с които си ги ощетил, за да покажеш колко ни обичаш и как ни прощаваш и не ни мислиш злото, ние ще ги дарим, защото това са едни кървави пари от които и ти нищо хубаво не си видял и хаир няма да и  видиш! Защото да не правим разследване, как се купува Мерцедес S класа от фирма, която счетоводно почти е на загуба, всеки си е запазил по нещичко снимано и сейфнато за черни дни, ако случайно тоя плазмодий се опитва нещо да ни вреди, ние не сме малко, ние сме цяла армия ощетени и излъгани хора от EuroError и всички имаме една кауза - понеже петров смята, че лош PR няма, ние сме едни неплатени клети пиари - бивши служители на EuroError. ;) А на бъдещите кандидати, пожелаваме успех - дерзайте, доказаната шизофрения на петров достига нови и нови хоризонти, на които слава богу ние вече не сме свидетели! Приятно изтрещяване в ЕuroError!

Еиииииии, ПИЧ ти от няколко месеца не работиш в тази фирма!!!!!!! :) Или ПСИХИЧЕСКОТО ти отклонение ти пречи да го проумееш!!! А и да ти припомня; ТИ НИКОГА НЕ СИ ВЪРШИЛ РАБОТАТА НА ДРУГИ ХОРА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ САМ СВОЯТА НЕ МОЖЕШЕ ДА СВЪРШИШ!!!!!!!!!!! Колкото и да се опитваш да навредиш с интриги и лъжи на персонала НЯМА да успееш, НЕ СИ ХАБИ ЗЛОБНИТЕ СИЛИ. Не ти прави чест да пишеш от името на други хора, но ако това те прави щастлив ДЕРЗАЙ,............