ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

Всичко написано по-долу е вярно.
Не се лъжете да започвате работа в тази смешна фирмичка.
Много е хубав написаният малко по-долу от името на г-н Петров пост, но всеки малко грамотен може да види и различи жалкото подобие на опит за маркетингов и рекламен пост.
Пожелавам на собственика и на всички мизерни мишки и пишман мениджъри във фирмата да им се върне тъпкано всичката гадост, която са причинили на хората.
Успех на новопостъпилите.
P.S. Рано или късно ще останете без една заплата и ако сте мъж ще придобиете усещане за жена, а ако сте сте жена, ще придобиете усещане, че сте станали к...а.

Към хората, които се чудят дали да постъпят на работа в Еврорали: 15 човека от различни отдели са напуснали фирмата за една година, помислете си само един или двама сигурно са били отрепки, а останалите?! Това, което е написано от предходните колеги бледнее пред Истината, а тя е: непрекъснато дебнене на персонала, къде ходи, дали случайно не е на интервю, дали не работи за конкурентна фирма, дали не си върши лична работа, дали, дали, изобретателността на собственика и на на неговите проводници граничи с лудостта. Петров отнема личностите и ги води като марионетки и те поради това, че ги изнудва за пари(понеже са подписали някакви документи, или за да останат на работа във ВЕЛИКАТА ФИРМА прокарват послушно всички негови идеи. Ако искате да не си спазят обещанието за уговореното възнаграждение, ако искате да бъдете управлявани от безмозъчни ръководители (с търговски опит и без такъв), ако искате периодично да ви подлагат на ПОДИГРАВ Б.Р. полиграф - детектор на лъжата, който между другото не е доказателство в съда, ако искате да отговаряте със заплатата си за задълженията на някои ваши клиенти, да плащате за стока която сте поръчали, но не сте успели да реализирате, ако искате да работите с безмозъчен обслужващ персонал, който непрекъснато да обърква всичко, ако искате да нямате стока дори от най - масовата, ако, ако.... сте пълен дебил и въпреки, че сте прочели написаното и от предходните колеги, видяли сте обявите че търсят служители от години, все пак постъпитЕ на работа в тази жалка фирма,то вие ще се уверите, че написаното бледнее пред това което се случва в КОМПАНИЯТА! Регламента на заплащане се променя непрекъснато и то в ущърб на служителя естествено. Никой не си взема последната заплата когато напуска, не осигуряват върху цялото възнаграждение, инспекцията по труда е непрекъснато при тях, понеже всички изпращат контролните органи непрекъснато. Фирмата има черна каса, собственика продава фактури, както и стока с една втора ДДС.

Всичко написано по - долу от недоволните бивши служители бледнее пред това какво става във фирмата. Всички се дебнат взаимно, следят се джиписеси и после се дават обяснения, влизат ви в личната поща и в профила ви в социалните мрежи, в телефона,  въобще пълна шизофрения. Повечето са минали детектор на лъжата поне няколко пъти, фирмата няма оборотни пари, с които да поддържа нормални складови наличности, има глоби за каквото се сетите, по - голямата част от заплатите се изплащат неофициално, няма служители, които да получават пари по банка (това какво ви говори?). За последните шест месеца са напуснали 8 служители от всички отдели, в момента напуска и търговския директор, като ще го замести един лъжлив евангелист, не плащат заплати и проценти на напусналите. Почти са абонирани за инспекцията по труда, защото всеки им изпраща проверка.  Голямо влияние има Мишкова, която дърпа конците във фирмата и това допълнително усложнява обстановката. Ако не вярвате на писаното ще направите грешка като мен мислейки си, че всичко е измислица и ще си прецакате живота, кариерата и психиката си. Поради тези причини, вече никой не кандидатства за работа, защото  по добре е да си безработен, отколкото да си служител на лесновският мошеник - петров (с малка буква, понеже е нищожество). Ако някой иска допълнителни разяснения нека да пише, понеже не може да се обхване цялата шизофрения във фирмата с 6000 символа.

Някой знае ли какъв е случаят на тази фирма? Пускат едни и същи две обяви от няколко месеца и то през седмица?

Казвам се Ивайло Петров и имам честа да бъда работещ собственик на ЕВРОРАЛИ.
Създадох тази фирма защото виждам потенциала за развитие, създавам успешни партньорства с едни от водещите компании в света за смазочни продукти и с упорита работа организирам повече от 11 години завидни темпове на развитие. На ЕВРОРАЛИ се довериха едни от най-големите компании в България във всички сектори на икономиката, както и стотици малки.
Относно служителите на ЕВРОРАЛИ бих казал, че за мен е важно екипът от хора да е професионално подбран, всеки да се чувства правилно оценен, да знае мястото си в структурата и да се бори за постигане на общите ни цели.
Всеки който желае да израсне професионално и да надгради, нека знае, че има място в екипа на ЕВРОРАЛИ!
А тези, които са работили във фирмата и вече не са част от нея по различни причини, нека знаят че коментарите изпълнени със злоба и обидни квалификации, при това писани зад псевдоними не им правят чест. Особено когато са били част от екипа години наред и са получавали добро възнаграждение за усилията си. На тях ще кажа: злобата и анонимността няма да ви направят по уважавани и ценени, а само по-безлични и лутащи се от фирма на фирма пишейки анонимки в настоящия и други подобни форуми.
Желая ви успех и осъзнаване!

За тези които се чудят за какво става въпрос нека ви кажа накратко: Шефа е с открита шизофрения и трябвало да се лекува, персонала напускат един след друг заради параноята която го гони- изпрати служителите на детектор. Само за последната година са напуснали 10 човека от персонал 20. Задържат се гъзолизци, които са много търпеливи към шефските капризи. Избягаха в майчинство за да се спасят 2-3 бременни. Шефката е по-готина от шефа ама и тя беше на детектор уж , че и тя го краде. Заплащането е средно за София- 1000лв са заплатите в администрация . 1500-2000 са на търговския отдел. Който е доносник взема 2-пъти повече, но за да сте доносник трябва да имате и железни нерви да сте партия с шефчето. Той само по себе си е пълен смешник. Мисли си че е номер 1 и толкова се е забравил. Осигуровките са кой как се уговори, но не и на пълната заплата. Има малко измислени длъжности като финансист, който работи до обяд и нищо не прави, една маркетинг в майчинство която уж кърми и работи и един шофьор за новия мерцедеш на шефчето - който е къде шофьор къде уж бодигард. Пази шефа от "тези дето искат да го убиват, защото е голям бизнесмен". Всички свестни хора които вършеха работа вече напуснаха.Не са им платени  последните заплати незнайно защо. Надявам се на фирмата да и направят проверка от  Инспекция по труда и дано държавните служители да си свършат качествено работата.

Изключително лоши впечатления имам от тази фирма. Преценката, която самите те правят за хората, с които имат работа е изключително грешна и това им пречи. В самото управление се разчита на един доста странен подход: с наглост и заплахи да се постигат резултати.

Може ли, някой да даде актуално мнение за състоянието на фирмата / заплащане, осигуровки, отношения и коректност /
 Благодаря предварително!

Здравейте, някой има ли по-прясна информация за състояните на фирмата, отношението към служителите и т.н.?
Благодаря предварително!

Чета мненията по-долу и се питам - защо ние българите сме толкова черногледи и защо винаги трябва да почерняме и малкото хубаво случващо се около нас!Аз също бях част от екипът на тази компания но за разлика от публикуваните мнения съм с много полужително менение за атмосверата, управата и вобще компанията като цяло.За мен ЕВРОРАЛИ беше етап от моето развитие, благодарвние на който научих много неща, сблъсках се с много бизнес ситуации и имах възможност да участвам пряко в създаването на различни бизнес тактики и стратегии.Относно условията - аз съм доволен, радвах се на коректни отношения, дори имам чувството, че написаното по-долу е по- скоро самоцел за почерняне имиджа на една компания, отколкото обективни мнения. Съвчем случайно попаднах на този сайт и наистина се потресох от написаното. Поздравявам г-н Петров за усилята и стремежът му за развите, а на всички колеги, макар и бивши пожелавам Весели Коледни и Новогодишни празници!Това е от мен, до скоро!