ЕВРОРАЛИ ООД

1 точка от 89 мнения

Честит професионален празник на фирмата! Защото ако има някой, който да празнува деня на ЛЪЖАТА, то Метров напълно заслужава дори да има дори имен ден на тази дата: първи април. Защото той е излъгал и ощетил много свои служители през годините, а и много други хора, приятно празнуване мишчици и мишковци!

Уважаеми все още клиенти на тази мошеническа клика. Направете както доста други кадърни фирми:вземайте стока от Европръцни и не я плащайте, те ще ви отпуснат стоков кредит, тъѝ като са много на зор.. Това за вас ще остане чиста печалба, понеже кредиторите вече ги погнаха. Съчувстваме им, но всеки си кове сам съдбата. Както са казали хората: "Който сее ветрове, жъне бури".

КАКВА ЗЛОБА, КАКВИ ОБНОСКИ.:)))И този човек беше МЕНИДЖЪР.:))) Г-н Петров ти даде втори шанс, като те върна на работа. Но ти пак се ИЗДЪНИ. Ако така се чувстваш по-добре като пишеш злобни коментари, ДОБРЕ.........

С, не разбирам защо ви трябва още един скункс при условие, че сте заобиколена от такива, а и като се помиришете ще разберете, как той дреме във вас и напира да излезе. Но както знаем мисленето не ви се отдава така както лакирането и гримирането. Как върви потъването? Пиете ли все повече от чудодейните хапчета на метров, метрова и пришкова - мишкова - мумин тролова? Лъскайте с другата секретарска отрепка - кабилкина и лубпикирайте всичко около вас. Може да ползвате настоящото за препоръка към новите ви работодатели, щото като поръчвате по - малко от камион масла знаете какво следва, нали? Засега това е, прекалено много внимание обърнахме на скромните ви персони.

Ще може ли един златен скункс лично за мен.

Честито, и тази година спечелихте Златните малинки и обрахте всички първи места по:
1. Отлив на клиенти
2. Финансови загуби - този път реални, а не както досега документални
3. Основно обновяване на екипа - стари са само двете кукувици секретарките и едно момченце търговче, както и да не забравяме старите номера на г - н метров и фолк метрова
4. Некоректност към контрагенти и клиенти изразяваща се в продължително неплащане на големи суми към доставчици - Лубрика примерно, както и към външно-търговски - сами се сетете кои са
5. Укриване на реалните размери на заплати т.е. укриване на данъци и осигуровки
6. Лъжа
7. Лицемерие
8. Гордост
9. Изтрещяване
10. Ощетяване на бивши и настоящи служители в особено големи размери
Наградата ще бъде връчена във вид на мълчалив протест и връчване на Златен скункс пред офиса в АТМ център на 15. 04. от целия отбор ощететени служители.

Бягай на далече! И не се обръщай.

Някой знае ли как стои въпроса с тази фирма, тука някакви хора са писали доста негативни коментари, на които не знам дали да вярвам? От друга страна ме учудва това, че непрекъснато търсят служители от всякакъв вид? Ще ми бъде интересно някой да ми отговори, къде е истината.

Както винаги, ТАЛАЛАНОВ,много мисли, много думи, все хаотични и без много смисъл.:)