ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

Стана тя каквато стана. Освободиха и по - квалифицирания търговски директор според EuroError. Сега вече им трябва извънземен специалист, който да вдигне самолета на "компанията", защото удариха дъното. Нито "специалиста" с малък оборот от Лики Моли, нито малоумните блондинки  и брюнетки - фретки, а даже и фолк метровица, която коли и беси, не по - лошо и от метров. За киликандзера мишкова, този  невероятен екземпляр на който няма да му трябва маскировка за Хелоуин, нямам думи. Препоръчвам на следващите жертви на компанията, да си искат "баснословните" заплати, които предлагат да си искат да бъдат преведени предварително за години напред, ако не искат набързо да си отидат без заплата. Приятен празник на всички вещици, вещички и вампири!

Приказка, създадена по действителен случай и предназначена и за децата на клетите бивши служители и кандидати!

ИДЕАЛ ПЕТРОЛЪ И ЦАРСТВОТО НА ОБРЕЧЕНИТЕ
Преди години, незнайно или знайно как, се появило едно мъничко царство. Царят бил амбициозен и упорит. Започнал да завладява нови и нови територии. Взел на служба при себе си добри и опитни рицари, които му служели верно и всеотдайно и така осъществявали неговите планове и мечти. Но настъпили трудни времена за всички царства по земята, както и за неговото. Бурният подем на царството започнал да се забавя, но царят бил свикнал и искал това развитие да продължава. Построил си скромен, но уютен палат, а каретата му със своя блясък и лукс, била символ на благополучие, достоен за по-могъщи царе и олигарси. Тогава царят започнал да се съмнява в лоялността на своите рицари, макар че те не спирали да водят тежки битки. Започнал да се страхува за богатството си и наложил тотален контрол. За целта създал силен административен апарат, който се състоял от шаманка и ковчежник, както и други пажове. Посредством своя ковчежник, царят въвел уникална бонусна система за „стимулиране " на рицарите и част от своите поданици. Нека си представим хипотетично едно магаре, пред чиято муцунка има вързан морков. В стремежа си да стигне моркова, магаренцето дърпало товара и така вършело работа. Но в нашия случай системата работела с два моркова – единият от едната страна на магарето, а другият – от другата страна. Явно създателят на тази система е имал доста извратена мисъл... Но системата заработила! Опасенията на царя не преставали. Тогава той решил, и с помощта на най-модерни ченгеджийски средства, подложил на „тест за лоялност" всички свои поданици без изключение. Там те били разпитвани дали крадат от храната на конете, дали използват мечовете си за лични цели и дали изнасят и продават на враговете важни държавни тайни. И с още по-съвременни шпионски средства, апаратчиците на царя проследявали и регистрирали всяка стъпка на поданиците, а с особено внимание – на рицарите. Пред рицарите били снемани заповеди и поставяни задачи и при неизпълнението им следвали санкции. Царят преценил, че ковчежник не му е нужен и го освободил. Така цялата власт била съсредоточена еднолично в ръцете на шаманката, на чиито мениджърски умения би завидял дори и самият Александър Томов. Тя само това и чакала, защото цялата комуникация между царя и всеки един поданик преминавала през нея. Шаманката започнала да дебне с цялото си усърдие и за най-абсурдните нарушения и ги докладвала на царя. Сеела интриги, влизала в конфликт с първия рицар, представяла пред царя тенденциозно умението и професионализма на всеки един от рицарите. Така тя доказвала предаността и загрижеността си към царя, а с царицата била първа приятелка. Тази несправедливост демотивирала и обезверила рицарите. Те започнали един по един да напускат деспотичното царството, намирайки по-добър живот в други по-богати и справедливи царства. За малко повече от половин година най-напред напуснал конкистадорът от югоизтока. Последвал го един рицар от столицата. После и конкистадорът от североизтока, след който царят насъскал своите гавази (необяснима реакция на безсилие). Една усмихната придворна дама и един неудобен паж също си тръгнали. Съветникът по техническите въпроси - и той. И първият рицар (за най-голямо учудване). А накрая – двама доста опитни и ерудирани рицари. Кочияшите и миячите не броим. Така административно ориентираното царство останало само с двама действащи рицари. Новият главен рицар бил добре познатият стар рицар, който след много гастроли по други земи, отново се завърнал тук. С големият си меч и небезизвестна слава, той би си намерил доста по-удобно царство, но хитрата му същност го задържала тук в очакване на нещо много повече. Другият е един набеден рицар, който преди време, в стремежа си да спечели богат трофей, се подхлъзнал и се набол на меча си (няколко пъти).Това е моментното състояние на забуленото в мрак и облаци царство, превърнало се в пищна трапеза за вътрешната и външна конкуренция! А междувременно, новият стар главен рицар, му били камшика на пловдивския панаир и сега е гладен за остатъка от баницата. Сега управляват тихо и кротко царицата и шаманката, кротко ащото вече нищо не е останало да се управлява, защото каляската меле с двата коня се катурнала в реката. Само времето пред нас ще покаже дали в двадесет и първи век може да се получи реципрочен вариант на Цар Ивайло-Бърдоквата, или звездите ще се окажат благосклонни! Царю честити, задължен съм Ви и Ви обичам, защото благодарение на Вас думите свобода, достойнство и професионализъм, за мен имат ново измерение! Пожелавам Ви както всеки път: здраве щастие и благополучие! А както е казал народа: Ум царува, ум робува, ум патки пасе и геврек върти!

Заповядайте, не се блъскайте. Еврорали, пардон EuroЕrror търсят нови жертви: Търговски представител индустрия и аутомотив, регионален мениджър за североизточна и югоизточна  България, търговски директор, служители автомивка. Всички служители трябва да са висококвалифицирани, защото в EuroError ще им предоставят "невероятни" условия на труд, "няма" да ги лъжат с възнаграждението и процентите от продажбите, "няма" да ги следят и да ги подлагат на детектор на лъжата, "ще се отнасят с уважение към тях", "няма" да ги  ги осигуряват на минимално възнаграждение, обещават работа в млад и енергичен екип, понеже всички служители ще са чисто нови. Досегашните служители за търсените позиции, "съвсем случайно са напуснали фирмата" и затова се търси свежа кръв, която да издаяни някое и друго време, докато затворят съвсем кепенците. Аз предлагам да намерят виетнамци или индийци, понеже само те не са чували за "благоденствието" в тази фирма.

Нищо не се е променило, всичко написано досега от бивши колеги е вярно, с тази разлика че шефката управлява фирмата. Шефа се лекува дълго време ще извън строя. Вече почти нямаме клиенти и се чудим какво да правим. Клюките и лицемерието се разгръщат все повече, нови хора не идват дори за интервю. Надявам се по - скоро да си намеря работа, за да се махна от тва злокобно място пропито от отрицателната енергиа на всички бивши без изключение.

христина мишкова и петров са написали това на 26. 08. от 12.08, правописната грешка е много характерна за тях. Истината е, че много колеги пишат срещу ръководството на фирмата, но не и срещу бивши колеги. Представи си колко струват и какво са ти мислили зад гърба като си и им изкарвал толкова много пари стартирайки от един фургон. Това е благодарността на петров и сие. Аз предлагам всички ощетени  бивши служители дазастанем със семействата си пред сградата в на АТМ център както хората си искат парите от КТБ, че ние сме си в правото. А относно"екипа"на фирмата...какво да кажа никой не завижда на тези две секретарки (изтормозени от петров и сие), на тези трима директори: управител, търговски меринджей, рекламен и административен меринджей, които се дебнат и следят сами себе си и се наказват взаимно, и горкия търговски представител. Защо не можете да си намерите нови служители, май всички ви разбраха колко струвате нали? Никой не трябва да толерира такива издевателства срещу служители и аз би искал/а да си кажа името, но трябва да го направя като защитен свидетел, понеже не знам какво може да ми се случи след това. Който не го страх от мутричките на петров нека да си напише името, а иначе ще се съберем напусналите за една година 30 човека заедно със семействата си да ни върне откраднатите от нас пари, които можем да дадем за по - добри каузи или както намерим за добре. Щях да кажа да ни ги преведе по банка тези пари, но той ни плащаше само по тетрадка, а не по банкова сметка...

Казвам се Кирил Кепенеров и съм бивш Търговски Мениджър във фирма Еврорали ЕООД.
Категорично заявявам, че пиша мнение в сайта за първи път поради причината, че беше използвано моето име в анонимно мнение от 26.08.2014г. в 12.08 часа.
Моля всички, които ще продължат да пишат, да излязат от анонимност ако имат достойнство!
Не е коректно да се представяш за друг, или да се пише анонимно по начин, който заблуждава останалите кой седи зад написаното.
Не е коректно и да обвиняваш някого персонално, че е писал анонимно мнение или мнения, без да си сигурен кой или кои са анонимните такива.
Искам да кажа на всички "заинтересовани" лица, че начина, по който се разделих с компанията беше коректен и от двете страни.
От тук нататък, има начин да защитя правата си по законовия ред, за клевета и уронване на авторитета.

Поздрави,
Кирил Кепенеров

Категорично заявявам, че пиша мнение в сайта за първи път поради причината, че беше използвано моето има в анонимно мнение от 26.08.2014г. в 12.08 часа.
Поздрави,
Кирил Кепенеров

Аз не съм работил във фирмата ама имам приятел който работеше там , и психоатаките които са му упражнявали с различните му уреди и приоми както и с мутри да си вземат парите от клиенти които са забавели плащанията показва ,че някои хора са за 4-ти километър.Отиди до другият край на сградата ,на която ти е офиса за там си . И не забравяй вазелина:)

Чета и не вярвам на очите си...  КАКВА ЗЛОБА, КАКЪВ ИЗКАЗ и това СЪЩЕСТВО  беше част от ЕВРОРАЛИ. Екипът на ЕВРОРАЛИ изказва благодарност на това СЪЩЕСТВО, че напусна фирмата и по този начин работната атмосфера стана ПО-ПРИЯТНА. Вече няма интриги, обиди, псувни, и вулгарно поведение.

Абе нещастници, кое ви е изрядното от дейността ви, че нещо не мога да се сета? Защо не осигурявате на пълната заплата? Защо не плащате последните заплати на напусналите служители? Защо нямате вече служители,  а всички са напуснали и не можете да намерите нови дори и тайно? Защо непрекъснато подлагате на тормоз и издевателства тези, които работиха за вас: детектори, следене? Защо продавате стока с половината ДДС? Защо 30 служители са напуснали за една година? От хубаво ли? петров и сие са една нещастна комбина чийто номера вече не минават, и да ви напомня пише се: образОвание, за толкова години  провописа и пунктоацията не можахте да ги научите нещастни измекярчета! Хайде, това е от мен, пускам водата за да ви върви по канала нещастници!