ЕВРОРАЛИ /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 94 мнения

Ще може ли един златен скункс лично за мен.

Честито, и тази година спечелихте Златните малинки и обрахте всички първи места по:
1. Отлив на клиенти
2. Финансови загуби - този път реални, а не както досега документални
3. Основно обновяване на екипа - стари са само двете кукувици секретарките и едно момченце търговче, както и да не забравяме старите номера на г - н метров и фолк метрова
4. Некоректност към контрагенти и клиенти изразяваща се в продължително неплащане на големи суми към доставчици - Лубрика примерно, както и към външно-търговски - сами се сетете кои са
5. Укриване на реалните размери на заплати т.е. укриване на данъци и осигуровки
6. Лъжа
7. Лицемерие
8. Гордост
9. Изтрещяване
10. Ощетяване на бивши и настоящи служители в особено големи размери
Наградата ще бъде връчена във вид на мълчалив протест и връчване на Златен скункс пред офиса в АТМ център на 15. 04. от целия отбор ощететени служители.

Бягай на далече! И не се обръщай.

Някой знае ли как стои въпроса с тази фирма, тука някакви хора са писали доста негативни коментари, на които не знам дали да вярвам? От друга страна ме учудва това, че непрекъснато търсят служители от всякакъв вид? Ще ми бъде интересно някой да ми отговори, къде е истината.

Както винаги, ТАЛАЛАНОВ,много мисли, много думи, все хаотични и без много смисъл.:)

Хохохо, "'честита Коледа" на "екипа" на Euroerror! Духахте ли дебелите кожени и мазни свещи - духахте, непослушният "г-н" Метров, получи ли под ехлата тухли и въглени за подаръци - получи, фолк  Метровица получи ли дилдо вместо бонус - получи,  сухичкия трол - Пришкова - получи ли камшик да пошибва жребците, за се пошибват в "екипа" взаимно - получи, а "умните" секретарки се радват само да лъскат големите хамутите, ако си платят на Метров, понеже в тази фирма рано или късно, всичко се плаща. Както и останалата част от екипа, а защо не и гореспоменатите, получиха ли обяздване от "по - можещите жребци'' - получиха. Оборотите,  които в момента реализира "фирмата" не можем да ги сънуваме, защото и в най - смелите си представи не сме предполагали, че ще се сринат до  стотина хиляди, вземайте Виагра, за да сте още по - можещи и да имате още по - нечувани отрицателни резултати - печалбите ви вече достигнаха, тези които сте декларирали - понеже фирмата досега все фиктивно беше на загуба!  Вземайте и такива "доказано кадърни жребци", изплюти и изакани от водещи фирми. А на Метров и Метрова бихме им препоръчали да не ходят повече на кучкопек - солариум, защото са черни на всички.  "Успешна" гадина на екипа на Euroerror, обратното броене до закриването тече бързо. И не забравяйте за инкриминираното укриване на реалните заплати и осигуровки, защото така ще стане много забавно...

Неуважаеми "екип" на Европръдни, благодарим за навременният ви коментар и "препоръките", виждаме че нашите думи попадат на място както винаги, понеже за разлика от вас казваме само истината! Можете ли да отречете, че за една година са ви напуснали вече над 30 човека? Това е своеобразен рекорд за вашата малка "фирма"! Може ли да кажете, че вашите бивши служители не биха имали финансови и трудово - правни претенции към вас? Ако сте толкова ербап, чакайте проверка от надлежните органи! Вие вече сте заели нишата, която сте заслужили - на лузъри! Каквито и анонимни обявички да пускате по какъвто и да е начин, всички вече ви научиха номерата, дори и мивкаджиите! Покайте се и ни върнете париците, иначе на 17 ще се съберем пред жалкия ви офис с нашите претенции! Ние сме цяла армия от ощетени служители и сме организирани с доказателства срещу вас! Покайте се чичо Скрудж! И духайте кожените свещи разбира се!

Уважаеми Господин Дараданов, седим си в този слънчев и прекрасен ден и си работим с кеф. И с удоволствие бихме споделили състоянието на фирмата, за да може злобата ти да те изяжда все по-дълбоко и по-дълбоко. Оборотите, които в момента ЕВРОРАЛИ реализира не можеш и да ги сънуваш, защото има нови коне,по-млади, по-можещи,направо жребци,а не като теб съсухрени и уморени аматьори. А партньорите, които до един ни посетиха и разбраха за пъклените ти планове, които така или иначе не успя да осъществиш, останаха изумени как толкова низка личност е работила за преуспяваща фирма като ЕВРОРАЛИ. А Метров, той си плати за греховете и сега се радва на крепко здраве и успехи, но сега си ти наред да си платиш, Бог да ти е на помощ!

ДРАГИ МИ ЧИТАТЕЛИ, този BOSS беше "МЕНИДЖЪР" в Еврорали ЕООД. Ние като служители на Еврорали може само да се радваме, че този циничен "мъж" вече не е част от Еврорали. Пожелаваме му да намери своята реализация най-накрая и да се опита поне веднъж в живота си да се пребори ЧЕСТНО за заплатата си. И няма да бъде лошо този BOSS да се образова малко и да подрежда смислово изреченията си. Ние от екипа на ЕВРОРАЛИ пожелаваме на този BOSS ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!!!!!

Седя си аз в тази снежна вечер и си мисля, какво прави г-н Метров в тази мразовита вечер, какво да прави? Ами брои като някакъв чичо Скрудж виртуалните пачки от оборотите, които някога му правехме, е късно е чадо да съжаляваш, било каквото било, ти сам заколи състезателните си коне и саморъчно си скопи обречена фирма. Фолк Метровица и тя може да съжалява, но те са обградени с лицемерие и тя няма да му каже. Онази сухичка мумия Мишкова и тя е допринесла не малко за тоталната щета на това мошеническо ЕООД. Скопените търговченца хич не ги и броим, те са безгласни букви. А на кухите скретарки им остава само да духат свещите. Наистина изкарахте и този месец, ама следващия ще има ли подаръчета под елхичката или Метров ще трябва да бръкне дъното да обере останалите откраднати от нас парици? Това е риторичен въпрос, всичко това предстои съвсем скоро и вместо на детектор за Коледа ще трябва да ходят да се подписват на борсата...и тъй като КТБ започва да плаща вложенията,  на 17 ще се съберем пред офиса, докато все още го има, за да си искаме откраднатите пари от г - н Метров наши  пари, във вид на глоби и всякакви други кражби. Той видя, че тези пари не му донесоха нищо хубааво и затова ще ги дарим за някоя благотворителна кауза, което и може да послужи за индулгенция на небезизвестния бизнесметър Метров! Засега това е и ...не забравяйте да духате кожените дебели и дълги мазни като собственика свещи!