CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Служителите са селяни събрани от кол и въже! И да искаш от селяндури не можеш да пробиеш! Не се занимавайте с тия!

По-голяма мизерия, никъде не съм виждал!

zdraveite,
nqkoi moje li da mi kaje mnenieto si za CBA Beloslav, namirash se do uchilishte Elin Pelin? USloviq na rabota, zaplashtane i t n

Недейте да работите в "CBA".

Тази фирма е пародия на верига магазини,това са магазини с много нисък стандарт или по-точно измислен стандарт.
Тези магазини са мръсни,миризливи и некачествена стока,и с изтекъл срок на годност.
Голяма част от служители са избирани с конкурс.....трагедия.
От няколко години работя само с хранителни магазини и този просто разби класацията,аз съм служител,който е бил ниско долу в пирамидата и стигал достатъчно ниво за да има подчинени под себе си,а тук започнах от нулата
управляват ме хора,който не знаят къде се намират и как да ръководят.Жалка картинка.
Заплащането....може и по-добре,но това е първия магазин където ме карат да плащам за брак,кражба,глоби и прочие.
Това,че работя там и съм служител на тази фирма не ме прави техен "фен" не пазарувам от ЦБА,а те ми тикат едни глупави ваучери САМО за техни магазни.Какво да ги правя?! Даже цените на кварталния магазин са по-поносими на определени стоки.
Направиха реформи...И?!?!?!? нищо,трагедия
Всичкото е отбий номер,всичкото им е претупано,файда от обновените магазини,като вътре продължава старата песен да се носи в работната среда.
Изтичаща стока,не могат да си я върнат на доставчиците,те от своя страна се опитват да цакат ЦБА,касиерките накрая плащат вафлички и шоколадчета.
Мизерия навсякъде,щандовете пълни с развалени меса,който се прехвълят на кътовете за бързо хранене,за да се намали брака по този начин,а продавачите да берат срам,когато клиент ги пита дали е прясно или дали става за детенцето му.......
Мога още да обеснявам за кирливите ризи на магазин ЦБА,то поне да беше един,ама не е.
Това е практика на голяма част от магазините,обиколих достатъчно за да видя дали само в този е така.....е резултата е ВСИЧКИ!!!!!!!
Разбра,че най-добре са чуждестранните вериги магазини,най-вече немски,австрийски,френски и т.н. и в трите съм била,хората са си го измислили и са в полза на служителите ли си,съжалявам,че напуснах тези вериги,подлъгах се,защото искам да се развивам и реализирам да качвам стъпалата нагоре.
Хора не работете в тази верига магазини,просто ще се прибирате изморени,скапани,психически изтормозени,ще се ядосвате за анархията вътре и т.н.

Работих в този магазин точно един месец и може това ще Ви се стори несериозно от моя страна, но нека да Ви обесня защо побързах да прекратя отношенията си с тях. Първите няколко дни всичко беше наред докато не видях кирливите им ризи една по една.... Като за начало хигиената беше под всякаква критика.... имаше хлебарки по плодовете и зеленчуците, а да не говорим за склада ..... после и самото отношение, отнасяха се към касиерките все едно не са хора, заплащането под всякаква критика, а тези ваучери за храна така и не достигат е до вас първия и последния месец през който работите за тях независимо, че сте го изкарали цял. Работното време е едно условно понятие за тях. За извънредно работно време допълнително пари не се получават. Първа смяна е от 7 до 2 и 30, но реално Вие ще приключвате към 3 и нещо. Започнех ли да си броя касата в 2 и 30 все някой ми се караше защо броя без указание за това, че защо да не броя нали работното ми време е приключило и не ми се плаща за извънредното..?...? Друго което ми направи отвратително впечатление е липсата на чистачка и охрана. Ти не си касиер там, ти си и чистач и охрана. Ако някой задигне нещо иди върви и го гони... Незнам какво още да Ви споделя, просто Ви приканвам потърсете си друга работа. И в пикадили съм работила и вярно, че и там не е рай , но подчертвам НО там извънредното време се заплаща и правилата се спазваха.

Възмутена съм от трагичното състояние на обект ЦБА Тракия-Варна(бившия Бурлекс)! В периода 2008-2010година живеех близо до супермаркета и съм била редовен клиент и винаги съм оставала  доволна от продуктите,качеството на обслужване и чистотата на магазина.След като се преместих в друг район,близо 5 години не бях го посещавала,докато не ми се наложи днес да го посетя с колата,за да напазаря,тъй като всички други магазини бяха затворени(01.01) Още с влизането ми направиха впечатление отрудените служители на касата,при пазаруване-адски ограничен избор,мръсотията- навсякъде в магазина,разхвърлено със залежала стока...И всичко това съм сигурна,че е заради некадърно управление,каква вина ли имат горките служители?!За съжаление,супермаркета е станал едно отвратително място за пазаруване,адски съм недоволна...Жалко,за всички стари служители,които работеха и обслужваха с усмивка,жалко за целият магазин! Фактите доказват НЕуспеха на некадърния мениджмънт!!!

Работих 2 години като складов работник във CBA, след това още две като заместник управител и трябва да ви кажа, че по-голям ад, относно работодатели няма никъде да намерите освен в CBA. Заповядайте на работа във веригата и ще останете "очаровани" от предоставените ви условия и начин на работа, а заплатата е просто... "невероятна, всеки месец  ""бонуси"" и заплащане на извънреден труд". С две думи - Просто невероятно и това се случва само и единствено в CBA, "най-добрите работодатели и най-надеждната фирма в която може да се чувствате сигурни и на работа !!! Ако все още си търсите работа... заобиколете тази верига, ако не ми вярвате, се убедете сами ! Приятна и доходна работа ви пожелавам...
     П.С. Единственото щастие което почувствах беше, когато напуснах работа, но като възнаграждение, за личното ми щастие се лиших от последната си заплата, заплащането на полагаемия се отпуск и ваучери за храна (от които между другото всеки месец се удържат по 5 лв. с предлога, че е за брак на магазина в който работите)
Приятна и спорна работа ви пожелавам, бивши и бъдещи колеги... УСПЕХ...

не посещавайте магазин СВА-Лозен!!Не допускайте касиерката ИЛИАНА ВЕЛИКОВА,която е пълен срам и позор да Ви обслужва.Всички знаете що за чоевек е тя.БЕЗМОРАЛНА,невъзпитана,безсрамна,нагла и лъжлива твар.Много се надяваме тази Ваша настояща работничка,скоро да стане Бивша.Колкото и да харесваме Вашият магазин,ние сме решили,че докато тази жена работи там,ние НЯМА да прекрачиме дори и прага Ви.Даже сме решили да изпратиме и писменно Уведомление/Молба от жителите на с.Лозен/до Централният Ви офис в София/бул.Симеоновско шосе 104/,с която да уведомим лично Управляващите,какви хора са назначили на работа и как благодарение на такива като Илиана Великова имиджа и реномето Ви е сринато тотално.Както жените в с.Лозен,си пазят мъжете от тази жена,дано и фирмата си запази доброто име,.НЕ ХОДЕТЕ В ТОЗИ МАГАЗИН,докато тя е там,ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

Искам да изкажа мнението си за управителя на обекта в гара Елин пелин или по точно ГАЛЯ ПЕТРОВА!Много моля някой от фирма КОМЕ да го прочета и ако може да ми върне отговор,защото в краен случай ще съзирам инспекцията по труда.Първо ми е много интересно кой назначи тази жена на длъжност управител?Единственото нещо,което тя прави е да подтиска целия персонал(който се разбира много добре),да унижава хората и да прави някакви абсурдни неща,цитирам "ЗАЩОТО АЗ ТАКА СЪМ РЕШИЛА“.Защо  не я искат в два магазина(Елин Пелин и Лозен), а вие решихте да я пратите на гара Елин Пелин да разбие хубавия колектив?Защо я държите на работа?Добре, че са салонните управители да и управят бакийте.Аз съм една от напусналите,именно заради нея.Ще съзирам инспекцията по труда заради удръжките за липси и брак,които пак тази жена решава на кой колко ще са.Можели за месец септември,за 4 работни дни (169 лв) да ми удържи 60 лв(109лв),най-много от целия персонал като те имат пълен работен месец?Може ли нейните удръжки при 1900 лв заплата(не заслужена) да са 54 лв,а моите 60лв?Нали Управителя носи отговорност?Моля някой от фирма КОМЕ да ми даде отговор.