CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

В зависимост от обекта може да сте умерено натоварени. Колегиялната среда идва леко селска, но тук таме се срещат и готини колеги. Иначе не беше лошо, когато работих тук за малко, но заплатата идва малка. Вече не ми се налага да се задоволявам с това, тъй като започнах да събирам биткойни онлайн напълно безплатно. Ако искате финансово подобрение направете като мен и започнете да трупате световно признатите биткойни - https://freebitco.in/?r=583980

Колко е заплатата и колко ваучери дават?

Възможно най отвратителното място на което съм работил заплатата е много малка шефовете се държат отвратително колегите не стават

Дайте да съберем пари и да купим хубав телефон на Камбуров, за да гледа спокойно по цял ден клипчета в офиса и да не хаби ток и нерви в презарецдане. Колко алкохол с "точки" продаде с Великденската брошура и пак му досвидя да си купи нещо свястно. Дано е дал бонус на ЗУМ, че да залепиш хиляди точки само за потупване по рамото не е работа. Ако останат пари и някакъв удобен стол да му вземем, за да не му ръби на задника. Може някой да донесе стол от вкъщи, ако има излишен. Сега ще се оправдаваш пак, като кифла, ама то, ама не знам си що. Пауза да измислим лъжата и да забавим речта. Сергей и Дидо, ако знаеха какви ги говори за тях :D Могат взаимно да обменят информация.

Колегите се държат неадекватно, постояно крещят и кънти в магазина. Работното облекло е от миналият век и разбира се, все още мирише на стари служители. Цените на повечето стоки липсват, редовен асортимент не се поддържа. Зеленчуците са със съмнително качество и колегите не дават да опипваш, без да закупиш. Бракуваната стока отива в гостилницата и се предлага на клиенти на завишени цени, а не промоционални - както би следвало.Работното време е от сутрин до вечер, всеки идва и си отива когато реши, под предлог, че е болен или се чувства зле.

Не съм огорчен или обиден от управатa на Цба,а по скоро от това,че заплащането не е съвсем добре,но се разбирам с управителите на сегашния ми магазин, особено с господин Даниел Попов,също с колегата Свилен Благоев,много весел и забавен човек.Единственото,което ми тежи е сегашната ми позиция на 3 щанда,а се взима малка заплата. Един ден ще бъда бивш служител,но се надявам нещата да се оправят откъм заплащане.Желая ви всичко най добро.Бъдете здрави и успех.Весели празници.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Мислите ли, че Милен Камбуров и Енчо Василев съсипаха Хали Русе за 2 г.?

Отначало шефовете се държат много добре с теб, любезни са и усмихнати. Мине ли известно време, си показват рогата. Нагли, гадни, отвратителни... Не уважават труда ти и гледат да те демотивират, както направиха с мен. Скоро напускам, така че имайте едно на ум,ако мислите да почвате работа там.

Мишоци, 5 интервюта и накрая - “Намерихме по-подходящ”. Губиш времето на хората очилатко.