CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Персоналът в магазина на гара Елин Пелин се отнася направо селски с клиентите заради салонния управител. Едрата и груба госпожа не следи за реда, чистотата и обслужването на клиентите и дори се прави, че не вижда как касиерките постоянно не връщат точно ресто, понеже нямали стотинки. Е, съжалявам, но не съм спонсор на магазина.А когато не ти достигат 2-3 стотинки, не може да пазаруваш. Управителката да си гледа работата или да се маха от там, защото ще изгони много клиенти!

Възмутен съм от поведението на управителите (доколкото разбрах) на магазина им във Велико Търново - Пишмана. Говорех с приятелката си и й изпратих снимка на продукт, за да се разберем дали трябва да купя точно него. В този момент някаква жена дойде при мен и започна да ме обвинява, че съм снимал, че било забранено да се снима (на публично място) и че трябвало да се махам от магазина. Показах й, че съм изпратил снимка на приятелката си, а тя продължи да настоява, че не било така и всичко се било виждало на камерите.

Уважаема госпожо, не знам доколко има смисъл да се обръщам към Вас, защото съм сигурен, че хора с подобен манталитет, нямат капацитета да си взимат поука или да усещат, когато са направили гаф. Поработете над комуникацията си - не само с клиентите, а с хората по принцип, защото изглежда имате проблем с нея. Поработете и над зареждането на магазина - има толкова стока с изтичащ и изтекъл срок на годност - шоколади на по 1 година, които имат вкус на нещо престояло, с изтичащ срок след седмица, сайдери с някаква промоция от Юни 2017 (сега сме Май-2018). И намалете малко параноята - не е полезна нито за Вас, нито за клиентите, които преследвате по щандовете като Гестапо.

Не се връзвай. Ще те назначат на една позиция и ще те помолят да вършиш още много други неща, защото няма персонал, а персонал няма, защото няма желание да се назначи и няма управители, които да контролират персонала си. Да не говорим, че ще работиш поне месец всеки ден, докато го открият по 12-13 часа на ден и никой няма да ти плати извънредния труд и все ще са недоволни.

Какво е положението в магазините в Русе? Имат обяви за работа за новооткриващ се магазин и се колебая...

Отношението към персонала е унизително крещи се истерично и затова заради един човек напускат хората и продължават да напускат.става дума за изток

Редовен клиент съм на един от обектите Ви! С цялото си уважение искам да изразя безкрайна благодарност на екипа на CBA-Приморски за изключителното старание,което полагат за да бъдем нов клиентите удовлетворени и доволни от престоя си при тях! Познавам лично повечето от настоящите служители и искрено Ви поздравявам за подбора на екипа на този супермаркет,разбира се винаги има изключения,така е и с единици от персонала на обекта! Моите поздравления и адмирации към управителката-Станислава, помощник-управителката Кристина, обслужващи от щанд с месо Румяна и Марго(мисля че така се казва) и касиер Аксел !!! Повече такива от такива позитивни и работливи същества се нуждае не само фирмата Ви,а като цяло този бранш! С удоволствие ще продължа да посещавам и ще препоръчвам на всичко този ваш обект!

И на други места е така, неясно защо. Искат лична информация, а за тях не дават . Въпреки, че ти отиваш там, а не ти при тях.
Ще се опитам да проуча въпроса.
Но те са силната страна винаги могат да се изкривят и да кажат друго. Имат и на сайта формуляр за служители.
Аз им раздавах брошури дълго време. Сега се правят на ударени и отказват да се разберем човешки. От некъв правен отдел ми звъняха също и така. Пак техните тъпотии и заплахи. Нямала съм право да работя на друго място. На личен живот и т.н. А пък те имат власт и защита и да се правят на важни. Като ги питаш аз как да се пазя, не отговарят .

Наскоро кандидатствах по тяхна обява за работа и ми направи впечатление, че изискват да се попълни молба, в която присъстват много лични данни на кандидата, като ЕГН, номер на личната карта и т.н. И всичко това само за една молба, с която въобще не е сигурно дали ще те одобрят. Мисля, че това е противозаконно. Къде може да се подаде сигнал?
Благодаря!

Звъннах на тоя правен отдел. Дигна някаква , която не се представи.
Незнаела за какво става на въпрос. Ами за какво е там?
Изобщо във Варна навсякъде е така.

Набират персонал под различни позиции но всъщност си на позиция хамалин.Не си губете времето там не си заслужава.