CBA - Верига супермаркети https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Филип Тотю 2&markers=София,ул Филип Тотю 2

CBA - Верига супермаркети

Относно Цба Света Троица град софия персонала е на средно ниво има 1служител-касиер Евелина Сичанова ,която работи единствено бързо и обслужва качествено клиентите ,на другите каси се седи по 5-6мин за човек

За пореден път ставам пряк участник в безхаберието и наглостта на персонала в магазина в ж.к. Победа, град Варна. Вземам си четка за зъби Триса Матрикс Софт с посочена цена на етикета 1.99лв. Отивам на касата да си я платя, естествено касиерката ме гледа намусено (тя не ме поздравява никога), при което аз вадя 2 лева да си платя четката. Тя я маркира и ми казва цена 5,49лв. при което аз и казвам, че няма да я купя, защото цената е етикета е 1,99лв. С цялата си наглост и арогантно държание - русата касиерка ми казва "Сега бягай да я върнеш", що за отношение към клиентите е това ? Жената има късмет, че съм възпитан и не и теглих 2 майни. Най-културно си оставих четката и подчертах да си следят внимателно етикетите в търговската зала, защото така заблуждават клиентите си.
Моля ръководството да вземе някакви мерки, относно поведението на персонала и информацията посочена на етикетите спрямо дадения продукт. По този клиенти не се печелят, а мен определено ме изгубихте.

На крива ракета космоса и пречи. Колкото повече даваш, толкова по - зле се държат с теб. Ама нали има отчаяни хорица и незнаещи правата си. Дай да използваме и да ги третираме като роби.

Явор Стоянов и Виктория Великова са прости селяндури, които си избиват комплексите върху персонала! Много Моля, г-н Павленков да вземе мерки, защото повече не може да се търпи!

Понеже имаше коментар за работа по празниците. Има места на които извънредния труд се плаща. Въпрос на коректност е и отношение. Говорите от позицията на робовлоделец . Това че някой е шеф и собственик не му дава право да си прави каквото си иска с тебе. Отношенията са двустранни всеки си има права и задължения. Помислете над това. В 21 век се не може някой да се гаври само, защото по някакъв начин е станал работодател и от позицията на силния, а Вие на слабия. Много често има нов персонал в магазините. Не прави добро впечатление, че не ги задържате или им намирате по - хубава работа?
По отношение на хигиената. Нямам забележки поне относно търговските зали на магазините, в които съм посещавала. Веднъж съм попадала на почваш да се разваля продукт, но аз не купувам често не мога да коментирам верни ли са нещата относно това.

фирма, за която здравето е на 5то място!

Клиент съм в магазина в св.троица много често доволен съм от обслужването сега е по добре с освежаването.но моля Ви продавайте повече неща свързани с автомобили,а на тази ваша служителка на касата ,,млада и закръглена,, не и помня името и кажете да не спира да се усмихва и да бъде все така мила, само тя и Васка могат да предразположат човек, а от ония нищо не става.

Бивш клиент съм и съм потресен от магазина в жк Победа - Варна.
Няма такава смрад, това е първото нещо, което прави лошо впечатление. Етикетите с промоциите в повечето случаи не отговарят на истината. Касиерките гледат лошо и не поздравяват. 2 пъти купувах месо, което беше развалено.
Редовно съм попадал и на артикули с изтекъл срок на годност. Никога няма да стъпя там, ако ще и да е последния магазин !

Фирмата подменя срокове на годност и крие негодни стоки при проверки, като интересно знае кога ще дойде ХЕИ!

Пълен абсурд цари в магазина в Света Тройца( София )Пияни служители,за трите часа прекарани там успях да видя дузина стоки с изтекъл срок на годност,температурата в магазина близка до тази навънка-дължи се на това че отопляват целият магазин от фурната за готвене(така ми беше обяснено),температурата в склада все едно си навънка.Хигиената в WC е умопомрачителна,а и не само там.Като чета и другите постове явно в цяла България е така.Чудя се как и защо подяволите още съществува тази марка.