ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България /img/frontend/nomap.png"

ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България

Искам да започна работа в рафинерията в Бургас някои може ли да ми каже къде има обявление или към кого трябва да се обърна. Пишете ми на [email protected]

Никой никога нме трябва да започва работа в тази фирма, освен ако не е в ръководството. Условията са ужасни и не случайно тя  е на последно място в Европа. Пълно е с отрови които няма нка да избегнеш.

Добър вечер искам да попитам кога ще се откриват нови работни места във фирмата и кога може да се кандидатства.Имам желание да работя в тази сфера и да знам че ще взимам добри доходи пишете ми на е-mail

Здравейте много моля който има информация как и къде се кандидаства за работни места в Лукойл нека ми пише на имейл , аз лично бих желала да работя там имам и химически техникум и нужните качества за там , искам да работя там защото по хубаво нещо от сигурната и добре заплатена работа няма !  [email protected]

Здравейте,искам да попитам нещо за Лукойл.Какво ще рече фрънчайз?В момента на 5км.от Нова Загора,до с.Пъдарево се изгражда Лукойл и аз си изпратих CV,понеже имам много познати които работят в Лукойл и са много доволни от работа и условия и искам да ми разясните,за да се информирам и аз...Благодаря

Здравейте прочетох доста от мненията и съм съгласна на 100% със всичко няма нещо излишно не съжалявам ,че съм работила там НО нервите няма кой да ви ги възстанови .Със всеки изминал месец нещата ставаха все по зле да не говорим и за отношението към служителите .От работата ми в тази фирма съм се нагледала на какви ли не абсурдни ситуации и за щастие най-хубавото което може да ви се случи е да напуснете .

Абе хора навсякъде е ужас - радвайте се че ви плащат и осигуряват поне!!!

Какво да кажа на този обек в Асеновград работят мъж и жена ,като жената е управителка а той контрольор и те двамата имат общ бизнес извън работното място,а от това цялото нещо страда персонала.Нямам думи.Да те двамата нямат брак,но живеят заедно.Редно ли е питам управата , 90% от персонала да напуска заради тях?

съжелявам че наруснах бях млад и глупав бих искал пак да се върна но ролитиката на фирмата е такава че напуснеш ли веднъж вече не те взимат

Нямах намерение да обсъждам писанията на разярения Борис но не се сдържах.
1. За разлика от теб 17 години от живота ми са преминали в учение за да мога да се квалифицирам и да работя това което трябва.
2.За заплатите -ако си прочел внимателно аз твърдя че не са ниски но не са и адекватни.
3.Като гледам каква ти е граматиката ще ти дам един безплатен съвет:
   - Вземи да станеш овчар кваливикацията която имаш може би ще е достатъчна за тази професия