ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България /img/frontend/nomap.png"

ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България

Вярно ли е,че за да започнеш работа на бензиностанция на Лукоил,трябва да имаш(забелижете)две деса?политика на фирмата било,така ми обясни не дотам учтивия Г-н Управител.Май поговорката"Имаш ли вуйчо владика..." все още важи за нашия раьон Карлово?

На мен ми бе казано че работното време е 8 часа 5 дена за месечно възнаграждение 850лв.Наистина ли е така.Пишете моля.Пишете ми на скайп-valeri_oven.Благодаря.

Сега,след "доброволно напусналите"стана още по-зле.Не достигат хора за попълване на графиците за месеца,а извънредния труд е забранен.Понякога се налага да се работи на няколко места от един работник,което е много рисковано и изморително.Сами се досещате,че това е и предпоставка за аварии или злополуки.Отпуски не могат да се вземат през сезона повече от един човек и не повече от7-8дни по същата причина.От цялата работа работника най-много го отнася и познайте кой е най виновния за гафоветеи недомислиците на висшестоящите!!!Естествено всичко това се отнася за фирма "ЛУКОЙЛ Нефтохим"-Бургас

Както повечето мнения и мойто е такова, че в Лукойл всичко е нерви,вскичко опира до заповеди, наказания , глоби и т.н ...не те зачитат като човек, по 12 часа не ядеж, нямаш време до тоалетна да ходиш ужас ...(аз работя на бензиностанция)

служител съм в лукоил и искам да знам дали по закона за конфликт на интереси имат право от фирмата да ме пратят да работя на друг обект тъи като с брат ми работим на един обект и изобщо имали конфликт на интереси след като несме на държавна работа отнася ли се законът за конфликт на интереси и за нас служителите ж лукоил

За съжаление, въпреки обещанията в Лукойл пак предспоят големи съкращения. Пак за съжаление съкращения в администрацията няма да има. Интересно е също, че съпругата на Пиьотър Медведик  е назначена за началник отдел социална политика. Дали тя разбира от социална политика е друг въпрос.
За ВИП столоват нямам думи. Там се хранят само руснаци. За българите е забранена зона. Това ми прилича на дискриминация.
Предполагам, че след няколко години в завода ще остант равен брой работници и служители в администрацията. Като администраторите ще бъдат само руснаци. Това не е справедливо, но какво да се прави, завода е руски.

Лукоил Нефтохим е нефтопреработвателно предприятие и като в такова не би могло да се очаква трудът там да е особено приятен.Естествено е да има емисии на въглеводороди и сяроводород, които не са безвредни за кръвотворната и кръвоносната система перисталтиката и др. като цяло.Обикновено новопостъпилите в рамките на 6 месеца развиват богата симптоматика включваща виене на свят, високо кръвно, сърцебиене, безсъние някакви чернодробни отклонения с лека жълтеничка и т.н.Не препоръчвам за нераждали жени под 30 г. възраст.По разумните се отказват, а другите приемат нелекия живот на нефтохимика, който определено е мисия и не се учи за година- две.
Заплащането по българските стандарти е добро и осигуряването се извършва на реална база,което веднага означава, че можеш да заборчляваш безконтролно, стига да те пере сачмата.
От колектива не чакайте нещо кой знае какво,поетът казва:"Народът прост, животът тежък, скучен..."
Руснаците въобще не се вясват да си видят работниците и са оставили контрола на по-послушните от българите, които се понаучиха да носят костюм и вратовръзка, но още бая понамирисват.
По отношение на бъдещето- естествено то е на младите, образованите и способните, на новите инсталации и технологии, в които определено се инвестира, макар и не с такива бързи темпове.
Добре дошли в Нефтохим, стига да се уредите някак, щото местата са кът и дупе да ви е яко за много работа.

Лошо става .лошо,лошо.

Колеги! Пишете това, което смятате, че е истината за Нефтохим сега, но моля пишете правилно! Срамота е, ако старши оператори, а и който и да е от НХК, да не може да напише пет изречения на правилен български.

Имаше един такъв  случай  : Влиза началник в стола за хранене нарежда се на опашката и споделя с придружаващия го:- Каква е тая работа не мога да разбера:- Уволняваме, уволняваме, а то пак народ и народ.