ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМ БУРГАС АД / LUKOIL Bulgaria / ЛУКОЙЛ България

Най свестния завод с най добро ръководство ,молете се да го има и да са живи и здрави Руснаците ,че ако го бяха купили други "по добри собственици"както говорят някой до сега щеше да го няма на икономическата карта на България както много други предприятия след приватизация,за това като пишете по форумите мислете за реалността.

Бил съм на доста позиции във ЛНХБ, както и на няколко инсталации. Бил съм на 8,12 ч. смени, а сега съм редовна смяна(с извънредни повиквания ;).
Бил съм оператор, ст.оператор,нач.смяна/диспечер, после пак отначало - оператор, ст.оператор, за малко технолог и т.н.
Навсякъде има напрежение, плюсове и минуси, но ако всеки си върши както трябва работата - всичко е ОК!
За съжаление доста хора се покриват, а имат големи изисквания, което от своя страна натоварва скромните и изпълняващни стриктно своите задължения служители!
В съкращенията последните години се изчистиха доста некадърни хора, но пък покрай тях "изгоряха" и добри работници!
Заплатите определено нямат стигане - дават се редовно и се плащат съответните осигуровки, има осигурена храна, дрехи, обувки и т.н.
Условията са много добри на фона на мизерията в страната!
Човек трябва доста да се доказва, за да получи признание, а уважение трудно ...
Ако някой си мисли, че ще си клати краката и ще му дават едни пари - да забрави! Еее, освен, ако няма връзки! ;-)

Искам да започна работа в рафинерията в Бургас някои може ли да ми каже къде има обявление или към кого трябва да се обърна. Пишете ми на [email protected]

Никой никога нме трябва да започва работа в тази фирма, освен ако не е в ръководството. Условията са ужасни и не случайно тя  е на последно място в Европа. Пълно е с отрови които няма нка да избегнеш.

Добър вечер искам да попитам кога ще се откриват нови работни места във фирмата и кога може да се кандидатства.Имам желание да работя в тази сфера и да знам че ще взимам добри доходи пишете ми на е-mail

Здравейте много моля който има информация как и къде се кандидаства за работни места в Лукойл нека ми пише на имейл , аз лично бих желала да работя там имам и химически техникум и нужните качества за там , искам да работя там защото по хубаво нещо от сигурната и добре заплатена работа няма !  [email protected]

Здравейте,искам да попитам нещо за Лукойл.Какво ще рече фрънчайз?В момента на 5км.от Нова Загора,до с.Пъдарево се изгражда Лукойл и аз си изпратих CV,понеже имам много познати които работят в Лукойл и са много доволни от работа и условия и искам да ми разясните,за да се информирам и аз...Благодаря

Здравейте прочетох доста от мненията и съм съгласна на 100% със всичко няма нещо излишно не съжалявам ,че съм работила там НО нервите няма кой да ви ги възстанови .Със всеки изминал месец нещата ставаха все по зле да не говорим и за отношението към служителите .От работата ми в тази фирма съм се нагледала на какви ли не абсурдни ситуации и за щастие най-хубавото което може да ви се случи е да напуснете .

Абе хора навсякъде е ужас - радвайте се че ви плащат и осигуряват поне!!!