Софавто /img/frontend/nomap.png"

Извинявам се за грешките в предишния коментар (мнение, управитела, мързеливия).

Здравейте, кандидатствах за работа в тази фирма и влезнах да попрочета някое друго внение. Виждам, че има доста позитивни, но също така и негативни мнения. Най много ми хареса, че и управителя се интересува от негативите, които се пишат. Та питането ми е истина ли е обявеното работно време в коментарите и ако е така, то и заплатите би трябвало да са доста високи(никъде не се пише за заплпати), а относно мъзеливия персонал скоро ще надминем гърците. Интересува ме и държането към целия персонал, как е ако е все едно си роб значи не е добре положението.

Решението е Ваше.

Късмет!

Ами..... след като отделих малко време да се поинтересувам от климата в тази фирма.....реших, че не желая дори да ги удостоя със моето присъствие, като не отида на интервюто утре.
Просто съм меко казано потресена като начало от работното време....9-19:30 !?!??!? Моля? ...Да не би да разработвам собствен бизнес, за да работя с такова работно време?!
Благодаря на всички откровени хора, които са писали тук, за да може останалите здравомислещи да не си губят времето да ги удостояват с честта да отидат на въпросните интервюта.

Кандидатствах за работа в тази фирма като оперативен счетоводител. Изумена съм от работното време, което ми съобщиха - от 9.30 до 19.30 ч.! Що за идиотщина?! Нима някой мисли, че един счетоводител, който трябва да работи стриктно, отговорно и на компютър почти през цялото време, може да остане в кондиция 10 часа?! А и както ми обясниха по телефона, се води счетоводство на 7 фирми!... Ако работата е много и не смогвате, назначете си достатъчно персонал. Никъде другаде не съм срещала такова работно време за счетоводител! А и едва ли заплатата е толкова голяма, че да го компенсира по някакъв начин! Сега вече си обяснявам защо постоянно виждам обяви за работа на тази фирма...

Здравейте, г-н Златков.
Пиша това мнение,по повод,че бях помолен от хора,четящи темата и свързали се смен,да прочета малко по-стари мнения и да не ви хваля поклоннически.Да,направих го,и да,наистина не сте прав,да изнесете данни за Мариета Рашевска,и то демонстративно,което личи от цитирането на второто и име СИМЕОНОВА,без някой да ви го е поискал.В CV-тата има и адреси и телефони.Кандидатите за работа,много лесно стават лесна мишена за отмъщение,стига някой да има мотив затова.

Абсолютно подкрепям Олег Димов.Точно и премерено мениджърско изказване.Прав и обективен във всичко.И аз като мениджър,заявявам,че това с казармата е много верно.В екипите които съм управлявал и управлявам,веднага си личи,кой не е ходил в казарма.Ама те тези,които са ходили,вече са на по високи позиции,та все по-често менажираме млади момчета,самозабравили се,без опит,без познания.В Софавто е по-зле.Там момчетата ходят по фитнес зали,искат да са мутри....

Здравейте господа, скоро си купих автомобил от Софавто. Прекарах с екипа на Тони 6-7 часа което е нормално за процедурата която течеше по получаване на автомобила. Тъй като работя с хора които управлявам като механик на голям петролен танкер трябва да знаете , че не се ръководи фирма и то една от успешните и коректни фирми в този бранш не само в БГ а и в Европа по начин различен от този на Тони Златков. Напълно нормално е да има динамика и напрежение тъй като естеството на работата го предполага. Работи се с материя която струва много пари и идеята на добрия мениджър е да минимизира грешките в екипа си. Факта , че Софавто я има и до ден днешен и то в този си статус на автомобилния пазар се дължи изцяло на факта, че има добър екип и мениджър в което аз сам се уверих. Не случайно купувам втори автомобил от Софавто. Третия отново ще е от тях. Говоря като клиент. А като мениджър мога да кажа, че по мое лично мнение липсата на казарма изигра доста решаваща роля при формирането на характери у младите хора. Липсва желанието да се поема отговорност и да се понасят несгодите по-лесно. Аз работя без почивен ден 8 месеца в годината в открития океан и нося отговорност за това танкера да не спира, да си изпълнява чартъра и да носи приходи на фирмата от която завися пряко. Нормално е да има повишение на децибелите понякога но разберете едно а именно : опита който може да натрупате учейки се от Тони Златков е безценен. Него с пари не може да си го купиш. А като клиент аз съм просто очарован от вниманието което получих да не говоря за качеството на автомобила който купих. Искам да поздравя целия екип и лично Тони и да им пожелая да са все така номер 1

До Николай Г.
Приятел,дали са останали без клиенти и служители,не е наша работа,но аз лично знам вече как стоят нещата там.Защо не вземаш да поразпиташ преди да адвокатстваш на Софавто.Като те слушам си без опит,гледаш там едни лъскави коли,които на този етап от живота си,не би си позволил,а искаш да се докоснеш до тях.Няма лошо,обаче с тези си разсъждения,и самия факт,че не си далновиден,не питаш,не черпиш опит,дори и да те вземат на работа в рамките на изпитателния срок,ще си освободен.И ще пишее тук мнения.Аз съм по-добрия кандидат.

Виждам безкрайно много негативни и отрицателни коментари , но най - интересното е ,че повечето от тях са или от бивши служители (освободени не по тяхно желание) , или от онези клиенти с безкрайните претенции.
Не мисля ,че това са обективни и достоверни мнения и коментари от които трябва да се правят заключения.
Както гледам не са останали нито без клиенти , нито без работници така ,че не смятам че трябва да се вземат под внимание "хейтърсите" Ви изказвания.
Злобари