Софавто /img/frontend/nomap.png"

Здравей Тони,
Наблюдавам разигралата се дискусия тук. Както обикновенно ти няма да се откажеш да говориш от името на всички. Бившия колега който е написал мнението (говоря за колега, а не колежка-личи си от правописа и изговора) е казал истината. При нас са много мениджъри и малко персонал. Сам знаеш какво ти е нивото на "мениджърския" състав. То е трагично.Заради това си сменяш персонала през две седмици и ти трябва HR. Престани да се изявяваш за най-великия "бизнесмен" в БГ. Всички знаем кой и какъв си. А относно коментара за М.К. (всички знаем за коя личност става дума) всичко е истина. Да не ти припомням за нейните изпълнения зад автокъщата. Поради тези неща, стегни си персонала (мениджърския) и да продължим да работим.Сега чакам поредното "събиране" на персонала за порция "Не съм съгласен!"

Здравейте на всички, които са попаднали нарочно или случайно, на това място, където съвсем спокойно, свободно и безнаказано можеш да се опиташ да съсипеш нечия репутация и съответно да бъдеш поощрен морално от други подобни, пак тук. И тъй като очевидно мястото изобилства от злобни коментари, изкривени от недостоверната преценка на също така озлобени индивиди, естествено е следствието, че тук не бихме могли да добием реална представа за никое работно място, поместено между виртуалните страници на този сайт. Пространство като това, събира заедно на едно място еманацията на провалилите се и вечно недоволни, независимо от обстоятелствата индивиди. В следствие на техните поместени тук излияния, целящи да дискредитират юридически и физически лица, които са им подали ръка в даден момент, всеки читател би си създал впечатлението, че в България няма нито едно свястно място за работа и всички ние работещите сме подложени доброволно на психически, физически и морален тормоз, за което дори не ни се и заплаща.
Извинете, но Аз като представител на работещото общество в България и в частност това, на Софавто ООД, заявявам че Не съм съгласен! Работя в тази фирма и в тази държава и достойнството ми е живо и добре отглеждано. Ето защо не с особено желание, но пък не и по принуда, Аз и моите колеги, се чувстваме ангажирани, в името на истината, да упражним правото си на реплика, към уважаемата бивша колежка, която е пожелала да запази анонимност на името си, но не постъпила така и в изразяването си. Тъй като сме наясно с нейната самоличност, бихме искали да се обърнем конкретно към Е.Д., опитвайки се да изясним взаимните си впечатления.
В Софавто ООД съществува от години принципа – да дадем шанс на всеки, който желае да се реализира при нас. На същия този принцип се основавахме и при назначаването на Е.Д., тъй като тя не бе сред кандидатите, които една фирма би назначила безусловно. Е.Д. е личност, която изразява единствено негативни емоции, не харесва себе си/в това я подкрепяме/, не харесва и заобикалящия я свят, за това говорят всичките й реакции. Още повече, Е.Д. не се отличава и с интелектуални качества, от където и комплексите, които демонстрира. Всичко това забелязахме още в началото, както и негативното й отношение към бившите й работодатели. Същата демонстрираше и заяви, че е напълно наясно с професията, която упражнява и на базата на това й се доверихме. За съжаление освен, че младата дама не разбираше дори на основно ниво от задълженията си, тя отказваше открито да присъства и приема обучението, което й се провеждаше. При всеки случай, в който тя правеше грешка и злепоставяше както мениджъра на отдела, така и фирмата, същата твърдеше, че не е обучена или е обучена погрешно. Тъй като отказваше да приеме обученията си отново и отново, грешките на същата се повтаряха ежедневно и ангажираха хора, които да ги поправят след нея. Въпреки това Е.Д. не получи нито една груба дума, да не говорим изобщо за психически тормоз, просто се отказахме от очакванията си и търсихме друг служител, който да пожелае да се развива достойно на нейното място. Всеки ден това същество имаше претенции, които бяха задоволявани в името на това да получим някакво полезно действие от своята,/очевидно лоша/ инвестиция. На всеки служител е дадено право да изразява мнението си за работата, пред прекия си ръководител, пред генералния мениджър и пред отдел ЧР. Тези и други свои нелепи впечатления би могла да изрази на място, а не да злослови тук, при това анонимно. Всичките твърдения на Е.Д. са нелепи, тъй като престоят й при нас бе твърде кратък, за да създаде такива. Факт е това, че тази жена, за времето в което беше наета, не повече от месец, не успя да създаде минимално позитивно впечатление за себе си, не създаде едно приятелство или поне да привлече някаква симпатия.
Съжаляваме че имахме допир с характера и цялостната личност на Е.Д., грешката е наша. В момента нейното работно място е заето от едно изключително симпатично момиче, което всички ние приемаме с радост сред нас.
Не завиждаме на следващия работодател, който би ти дал шанс Е.Д. и ако имаме възможност да предпазим някой от същата грешка, с радост ще го направим.
А за всички вас, които се колебаете, на кой да се доверите тук, на това нелепо място, нашият съвет е да действате смело и да създадете сами мнението си. Всеки човек е уникален, всеки има свои индивидуални качества, стремежи и мироглед. Не позволявайте на анонимните негативисти да направляват вашето бъдеще, бъдете смели, позволете си да създадете сами впечатленията си.

Здравейте!Впечатленията ми от фирмата са следните:
-Ниво на компетентност на мениджърския състав е колебаещо се около безкрайна тъпота.
-Колегиалност на мениджърския състав-няма такова нещо.
-Колегиално отношение-не съществува.Всички служители биват постоянно унижавани,нагрубявани,психически смазвани, с цел някой да не се окаже по-умен от тях.Мениджърите са събрани от всевъзможни колаки, като основната им цел е да се мазнят на Т.З за да не им отпътува топлото местенце, а самият шеф изобщо не е наясно с лъжите им и проблемите в фирмата.
-Мениджърите са усвоили добре урока да лъжат, както служителите си така и клиентите.
-Новите служители би трябвало да получават въвеждащо обучение, но такова няма.Казват се няколко приказки и впоследствие се крещи по теб за неща, които никога не са ти обяснявани, а междувременно ти се разнасят едни “листчета” че си обучен на еди какво си и да се разпишеш на тях.
-Самите мениджъри немогат да се гледат един друг.Плюят се зад гърба си, а като се видят си говорят на галено.Пример е М.К която е първа приятелка с П.Т а зад гърба й я плюе и ругае пред други колеги.
В заключение мога да кажа, че единствения нормален човек е Т.З който няма да го чуете да крещи безпричинно и единствения там, който определено си разбира от работата, но не и дългогодишните му служутел/ки!!
P.S Не на последно място част от “Мениджърския и ръковеден състав” се опитва да влезе в гащите на част от клиентите!!!

Искам да изкажа положителното си мнение към фирмата.Изключително интелигнетни и коректни служители.Не съм очаквала такова отношение и персонално внимание от страна на работодател.Благодаря им за всичко.

Ако не сте били в казармата като мен - ето шанса ви да минете през нея.Напълно луд шеф (Т.З), в началото (първите дни) добър и любезен, после като дявол, напълно ненормален.На 31 години пропуших цигари там от нерви, преценете си сами.

Здравейте ! И на мен ще ми е полезно , ако някой каже нещо да въпросната позиция : Доставчик на леки автомобили от чужбина имам интерес но преди това искам да чуя горе долу какви са условията , ако някой знае да помогне :)

Хайдее никой ли не може да даде някаква информация за тези двете длъжности ...

Здравейте! Някой може ли да ми каже за : Шофьор за доставка на леки автомобили от чужбина и за търговец - дилър на леки автомобили г/д какво е заплащането и някой който е работил на тези позиции да изкаже мнение . Благодаря предварително

Кандидатствам за длъжността Счетоводител
Останах приятно изненадан от провеждане на интервюто от Човешки ресурси
Тъй като имам срочен Трудов договор за 24 месеца
И не мога да напусна сегашната си работа защото в договора ми има наказания и неустойчив
Се разбрахме с Госпожата от Човешки ресурси да кандидатствам на по-късен етап след като изтече срокът на договора ми
А и ще съм със стаж по специалността 2 години
Имам хора са завършили УНСС и Нова български
Само могат да си мечтаят за такъв стаж като моя
Без грам трудов стаж искат заплати над 500 лева а
Айде да се оценяваме малко по-реално а ?

Николайчо не умувай много за работно време,отношение и пари.Ако те е страх и си мухльо си остани в къщи на топло.