Софавто /img/frontend/nomap.png"

Добър вечер господа от Софавто. Това мнение пиша като клиент на фирмата закупил 5 коли вече от вас. Сега разказвам какво точно се получи при последната покупка на ауди а8 4.2 кубика 2003г .Когато видях обявата на колата в сайта на вашата фирма цената беше наистина екслузивна спор няма. На обявата пишеше , че автомобила е с леки забележки след като с интерес отидох да тествам колата се останви , че забележките не бяха толко леки както ми ги бяха описали по телефона , но както и да е прецених че целта оправдава средствата. Попитах за проблемите на колата и ми казаха , че са следните - слаб акумолатор , изгоряла конзола на мултимедията , и теч на въздух от разпределителя на окаването. Така след което аз заплатих автомобила и се започна едно чакане от 12 часа за прехвърляне на автомобила , след което почнаха вече да стват чудесата колата не успя да запали дойде един момък с стартерно устройство включи го на максимална мощност и с голям успех запали инсталацията на волана , след което дойдоха майсторите от сервиза завъртяха се около колата и не разбрах кога си тръгнаха. После се започна няква луда смяна на акумолатори колата запали на няколко цилиндъра след което майсторите пак дойдоха разглобиха свещите и ги изчистиха . Вече нямах търпение след 14 часа висене да си тръгна запалих колата която продължаваше да не работи добре и си тръгнах 3 светофара по надоло колата се запали аз се паникъосах и я угасих. Обадих се на г-н Златков за Да му кажа за случая , но получих един прекрасен отговор "не ме занимавай имаш си дилър който ти е продал колата" ОК обадих се на дилъра дойде момчето взе си колата с пътна помощ на другия ден ми се обади и ми каза че няма щети и колата е оправена , Така взех си пак колата и отидох да си оправям предишните проблеми казали ми от къщата преди това , но какво става оказва се че колата е с много по сериозни проблеми от това -спукани предни възглавници на ходовата част, развален компресор за аирматик система ,разтегната верига на двигател, изгорели бобини по двигателя , спукани предни дискове спирачни и още куп други. Забравих да кажа че никой не ми спомена че колата няма оригинален ключ за палене както и малък талон това го разбрах след вече извършеното плащане на автомобила. Вече след близо месец ремонти по колата жена ми която е бременна се качи да кара автомобила който според мен вече беше изряден , но при проверка от пътна полиция се установи , че колата е спряна от движение и моята прекрасна жена бременна в 8ми месец получи един много прекрасен акт. БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ СОФАВТО ЗА ПРКРАСНАТА КОЛА КОЯТО МИ ПРОДАДОХТЕ ЗА СЪЗДАДЕНИТЕ ТОЛКОВА МНОГО ПРОБЛЕМИ С НЕЯ И НАКРАЯ ЗА ИЗВЪНРЕДНО НЕМЪРЛИВАТА ВИ РАБОТА.ВСЕ ОЩЕ СИ ЧАКАМ КЛЮЧА ЗА ЗАПАЛВАНЕ НА АВТОМОБИЛА КОЙТО СЕ СЪМНЯВАМ ЧЕ ЩЕ ПОЛУЧА , НО ВСЕ ПАК НАДЕЖДАТА МЕ КРЕПИ. ЛЕКА ВЕЧЕР

Казвам се Александър Кукенски,и не се притеснявам да го напиша, като повечето анонимници тук.Бивш служител на фирмата съм,и мога да споделя с вас,че от СОФАВТО научих,попих и усъваршенствах неща които в друга фирма нямаше как да се случат.Благодарен съм на ``злодея`` Тони Златков,и на колегите от ВТО,счетоводния отдел,администрация и паркинг. които ми показаха и научиха как се прави търговия.Благодарен съм че дисциплината и организирания начин на работа в СОФАВТО,сега ми помагат и ме бутат доста напред в новият ми бизнес.Ще ме попитате защо напуснах,защото намерих начин да се развивам сам.Относно карането и викането,нормално е в голяма фирма да има стрес и нерви.Но повярваите ми които работи и не скатава,взима интересни пари.Престанете да плюете,в чинията в която до скоро сте яли.

Хора положението е бедствено !!!! Колеги- колегиалност от сега да ви кажа във фирмата няма , всеки един служител е нахъсан и настроен против колегите си както и е наплашен от безумните глоби които налага Т.Златков и по всякакъв начин всеки гледа да измие ръцете си с другия, само и само да не е виновен , накрая един го отнася ама качествено независимо дали е виновен щом е нагласен от стар служител Т.З не се интересува от мнението му.
отношение-- за отношение забравете , там можете да чуете само как ще ви пребият колко сте тъпи неграмотни и т.н.
работа - Работата е такава , че ако сте кадърен ще изпълнявате функцийте на още 5 малоумника поне , и ще бъдете най натошарения човек но паричките ще са си същите най много пак да ши кават , че нищо не става от вас .

заплащане - заплащането е редовно както са обещали така плащат , но има служители с глоби по 5000лв и с договори за заеми  по незнам си колко време за изплащане придружени с записна заповед , хаха честито сега работете .
а за фирмената сигурност забравете там разговори с Т.Златков на 4 очи няма . разговори се провеждат след 1000000 пъти ореждане на среща със секретарката му и после се викат още 30 човека за свидетели  и ако имате нещо лично хаха забравете за разговора .
потенциала на развитие е под нулева степен , ще чуете обещания за луди пари и после ще стане това което казах по нагоре глоби и записна заповед хаха. БЯГАЙТЕЕЕЕЕ

Здравейте, в момента течат доста обяви за работа в джобс.бг на фирмата, като имам въпрос относно СУПЕРВАЙЗОР ЗА ФИНАНСОВ ОТДЕЛ.
Какво представлява по-точно длъжността, какво вкл работата?Каква е заплатата и изобщо какво е заплащането в Софавто?  Обучение на новите служители прави ли се?
Чувала съм и тук чета много притеснителни неща за фирмата, работи ли се наистина по 10-12ч. без да се плаща извънреден труд? Обстановката и отношението толкова истерични ли са? Говори се че е трудно да се задържи човек там, защото обстановката е нетърпима, управителя  е агресивен, а колегите са недобронамерени и нетолерантни.Как е във финансовия отдел?Кое е истина и кое не е, може ли някой да каже правдоподобно.
Ще ми е полезно да ми отговори някой

Драги колеги настоящи и бивши от известно време чета писанията ви и едно мога да ви кажа . В фирмата има потенциал за хора с ясно и чисто виждане за хора с амбиция и целенасочени желания . Все още работя тука и мога да кажа ,че  работата наистина не е малко и е доста напрегнато , но къде не е. Хората които си играят на прееби другарче и дай да топнеме другия от страх г-н Златков да не ни се скара нямат място тука . Г-н Златков може да е всякакъв , импулсивен , нервен , избухлив , но към хората стремящи се за доброто на фирмата винаги е бил толерантен . Както се казва който го е страх от мечката да не влиза в пещерата. Успех на всички които си мислят , че могат да работят тука и да се покриват а 5 или 6 човека да вършат работата на всички , За  сега такива задържали се май няма:)

Това място е бедствие! Хората са измъчени и нещастни там, всичко се крие, страхува се, мълчи и шушука, никой не смее да си отвори устата за нищо. Че и как иначе. Там вилнее един абсолютно неуравновесен алчен тип, който тъпче и погазва всеки и всичко по пътя си, обижда и унижава. По цял ден убеждава хората как си го заслужават и че той не е виновен, че ги обижда, че са некадърници и неудачници. Само той е велик, той и сина му.
Верно звучи като приказка за злият магьосник, ама ако дойдете да работите там и за 1 ден, ще видите, че тоя филм дето ще го гледате, не се препоръчва за малки деца.

Авотокъщата е на ниво но едно нещо не ми харесва има вход отпред и паркинг отзад на главният вход седят момчета явно охранители тръгваш да паркираш и те любезно започват да ти обясняват че това е пешаходна алея и не можеш да паркираш а да минеш на паркинга искам да попитам след като е пешаходна алея защо изкарват на нея колите от автокъщата или това не важи за тях както и един съвет има модерни технологии след като не е разрешено паркирането поставете една бариера

Лично се убедих, че Софавто са коректни.

СофАвто са големи мошенници ще си загубите времето с тази фирма
Бягайте от там.
Работил съм на автомивката в ст. град
Първо те вземат с уговорка за обучение 10 дни да им работиш без пари и да искарваш  надницата на старите работници там 5 човека
след това те въртят със обучението повече от 10 дни и чак
след това ако благоволят да ти пуснат договор започваш на % като на теб ти дават най мърлявите коли
карат те да работиш 6 дни в седимцата по 12 ч а по някога задържат и повече особено нощната смяна. Има 5 човека дето работят от над 10 години там и искарват пари за останалите 300 -500 лв днес ако ти дадът да измиеш 5-6 коли това са 5 x 4лв = 20лв което за 12 ч е супер малко  а постоянно набират работници за 10 дни обучение да им работят без пари без договор.

Само един кратък въпрос имам към ръководстово - работи ли се в почивни дни,и ако се работи заплаща ли се на служителите извънрден труд? Отчита ли се във фишовете за работна заплата и компенсирани ли са те в следващия работен ден от новата седмица както е според КТ?