ЕВРО 07 АД /img/frontend/nomap.png"

Хората, които си крият имената се боят, защото знаят какво се случва на тези, които не са съгласни с ръководството. А ти си смел. Та как се казваш?

От протежетата

До всички анонимни, кадърни служители, недоволни, крадци, предатели, некадърници, мразещи собствения си живот. Вашите коментари ми звучат, като „крадецът вика дръжте крадеца“. Що не излезнете от анонимност и поемете смело ръководството на фирмата, аз на такива смешници с нежни походки, които получават удовлетворение, пишейки по форуми глупости и нереални неща, им викам мишки и комплексари. Въобще не вярвам на тях, а вярвам на очите си:
1. За съкращението на служители, за което говорите виждам двайсет нови човека, на които не знам имената.
2. За забавяне на заплати също, всеки месец заплатата ми се превежда редовно по картата.
3. За напусналите кадърни служители през последните три години - пак нямам данни.
4. За тези колеги от складовете, които се оплакват, че ги глобявали – като краднат и рушат е по-добре да си мълчат.
5. За тези, които се оплакват от условията, по-хубав склад от този в Нови Хан, не съм виждал, но пък мързел, претенции, оплакване цари на всякъде.
Що говорите с г-н Тодоров, чрез форума? Колкото пъти да мина, вратата му е постоянно отворена и той за повече от десет години не съм видял да върне някой, разговаря с всички, от чистачката до изпълнителния директор. „Некадърните“, които съсипаха фирмата са смели и работят, а който не работи не греши. А вие анонимните, ако сте толкова смели, отидете и си направете същата фирма, като на г-н Тодоров, нали го можете? Ще организирам да ви доставят авточасти с “готини“ марки на добра цена и вие ще ги продавате, както знаете и както онези „които са успели да развият за кратко време една друга фирма“. Но знам, че сте толкова некадърни, че не можете да си намерите друга работа, та камоли фирма да отворите, за това си стоите на задните части, симулирате работа и пишете по форуми глупости.

п.п. И още нещо, от памтивека са казали на крив "кУрифей" всички му пречат.

Определено настъпва момента в който ръководството трябва да си тръгне, за да има шанс за спасение. Никой не се залъгва, че фирмата потъва. Започват да напускат и малкото останали кадърни служители. Останалите които вече ги няма, наречени от същото това ръководство "предатели" "крадци" "некадърници" успяха да развият за кратко време една друга фирма до нива, за които на нас ни бяха необходими години. С умишленото си бездействие, безумни решения и показни акции на "завземане на пазара" Емил Павлов подкрепян от Красимир Стоянов и Катрин Стоименова съсипаха с лека ръка работещи клонове. РЪКОВОДСТВО КОЕТО "ИГРАЕ" ЗА КОНКУРЕНЦИЯТА. Вместо да имаме търговска насоченост Вие ни заляхте с бумащина и безмислени процедури, целящи единствено да оправдаят раздутата бройка в офиса. Сега ще затваряме така ли? Да не сте на втора заплата и другаде? Кога ще се предприеме стратегия в която не се държим като единствени на пазара и най-велики? Кога ще дойдат "Готините марки" Ще бъдем ли конкурентни с цени? Кога персонала ще бъде възприет като ключов фактор и капитал в развитието на фирмата?
След над 10 години в тази фирма на мен ми се работи. Разберете го много добре. Не Вие-ние служителите в обектите развихме тази фирма. Ние и ще я разрушим ако ни загубите.

Оооооооооо, ама г-жо Стоименова, ама това наистина ли сте Вие?! Простете невежеството ми, че не Ви разпознах по-рано. Колега "Анонимен - шубе го/я е и не казва!" - благодаря за жокера, жив и здрав да си.
Я сега едно въпросче лично към Вас г-жо Стоименова. Ако Вие сте ненадминат кОрифей(подчертавам с "О", а не с "У")на науките за Човешките ресурси, как така стана, че от всички отдели в Централен Офис на ЕВРО 07, точно във Вашия текучеството откакто Вие сте там да е най-голямо? За да няма спекулации пояснявам, че става въпрос за хора напускащи по собствено желание. Не се ли предполага и очаква именно ръководителят на този отдел да е пример за лидер, добър комуникатор с хората, добър психолог, човек който всички харесват и уважават? Защо по дяволите не Ви разпознавам в изброеното до тук? Защо по дяволите никой от всички добри колеги и професионалисти не Ви разпознаха като такъв човек и бяха принудени да напуснат? Защо единствената възможана асоциация с Вашето име е само...ИНТРИГАНЩИНА?
ЗАЩОТО Е ВЯРНО, Г-ЖО СТОИМЕНОВА!

Г-жо Стоименова, при наличието на сто имена, защо се пишете "анонимен". Мисля, че няма смисъл от това, защото хората от бизнеса с авточасти не биха цитирали тези имена, а още по - малко и да ги използват, когато описват от какво не са доволни. Разбираем е порива ви да скочите с гърди на амбразурата, като един Матросов, но когато дойде и вашия ред това няма да ви спаси.
Що се отнася до недоволството на тук пишещите - виделото свещ не ще. Кораба потъва, а вие знамето спасявате.

Уважаеми колега,
Препоръчвам Ви първо да прегледате рейтинга на фирмата. Вярно е, че в този сайт пишат основно служители, бивши и настоящи и то най-вече от групата на недоволните, но чак пък толкова отрицателен рейтинг мисля, че трябва да е сигнал, както за Вас, така и за висшето ръководство на компанията. На изброените от Вас две предложения "От кои съм?" отговарям - аз съм един от многото служители на тази компания, дал години от живота си за работа в нея и сега гледащ с болка как всичко се руши с лека ръка без грам уважение и без зачитане на елементарно достойнство у хората. Не разкривам самоличността си поради факта, че и аз съм човек с разходи, който трепери за заплатата си...Докато не се появи по-добро предложение за работа.
А що се отнася до "другите двама" ще Ви задам следния въпрос:
Ако допуснем, че аз наистина съм в заблуда относно професионалните им качества, как така се получи, че в рамките само на няколко години, ако не се лъжа по-малко от 3, водени именно от невероятните им мениджърски умения, компанията се докара до състояние на огромни разходи, повсеместно намаляващи обороти, забавени плащания към доставчици, забавени заплати на служителите, работна среда провокираща единствено апатия и нежелание за труд и като финал това, което сега ни се случва - масови съкращения?

P.S.Между другото пише се "кОрифей" се с "О", а не с "У".

До г-н Анонимен настоящ служител "компетентен".
За хората които цитирате сте прав на половина, двете дами ,не са особено компетентни "по някакви въпроси свързани с бизнеса за авточасти" ,но за другите двама определено сте в заблуда.

Като чета оценката която правите или :
1. Управлявате фирма лидер на пазара за авточасти в БГ и преподавате Бизнес управление в престижен университет.
2. Разбирате от "всичко" като доста от мишките в БГ.

Вие сам преценете от кои сте и дали да продължавате да си губите безценното време в "Евро 07" АД, защото такъв капацитет като Вас притежаващ "компетентност по всякакви въпроси свързани с бизнеса за авточасти, курифей в компютърната област, полиглот и не на последно място аналитик от когото са се учили Фреге, Бъртранд Ръсел,а също и Джордж Мур ще е безценен кадър за кварталната кръчма.

Съкращавате неправилните хора г-н Тодоров.
Емил Павлов, Катрин Стоименова, Мария Бояджиева и Красимир Стоянов са хората, които трябва да изгоните. Те доведоха фирмата до това състояние.И естествено техните протежета.

Господин Тодоров,
Това, което се случва във Вашата компания е или с Ваше знание или някой много успешно успява да Ви държи в заблуждение. Не изглеждате на глупав човек, че да правите така, че да се сгромолясаме сами, затова според мен е втория вариант. В тази фирма се управлява на принципа на страх, унижение и мачкане на хората, което няма как да Ви донесе положителни финансови резултати. Дори и най-консервативните бизнес школи отдавна осъзнаха, че ключово за успеха на даден бизнес е именно екипът и средата в, която работят хората. Е няма как тази среда да е мотивираща за Вашите служители при положение, че там горе на върха стоят хора с нисък потенциал и капацитет и най-вече службогонци. През последните години кликата около Е.П., К.С., К.С. и М.Б.създаде едно основно нещо във Евро 07 - страх и нежелание за работа у служителите. Замисляте ли се, въпросните хора дали изобщо са компетентни по някакви въпроси свързани с бизнеса за авточасти и дали имат що годе някаква компютърна грамотност, познания по език или елементарно аналитично мислене или просто им се отдава полицейщината и това да лъжат, интриганстват и мачкат хората с една едничка цел - да подсигурят страливото си съществуване. Краят идва господин Тодоров. Вашия единствен ход е да ампутирате болните части на тялото.

Като гледам май Емо и Николай в най скоро време ще си работя сами в тази фирма.