Не всички са като тебе

Не всички са като тебе

Нека всички знаят че лицето АНГЕЛ ПОПОВ взима пари от сервизите за всяка закарана ПАНДА ИЛИ ПУНТО за ремонт понякога караме колите и сменяме части без дори да има нужда КОЙ е на далавера не знам но някой хора са доволни има го и мохабеда карай през дупките и да не ти пука ЕВРОТО плаща АНГЕЛ ПОПОВ печели

Ако искате на студено на мръсно ,ако искате да ви управляват хора който не разбират нищо от работата, ако искате да работите за 3-ма а да получавате оценка все едно не сте били на работа,ако обичате да ви глобяват за щяло и нещяло ,да работите през ноща за без пари да мъкнете акумулатори и дискове, да товарите камион на -10 -15 °, и още хиляди неща...
Заповядайте,това е фирмата
Пс. Препоръчително е да имате роднина в офиса или на друга висока длъжност,иначе няма мърдане от складов. За да ви направят нещо повече от складов без значение дали ставаш, трябва човек да имаш.
Ако си кадърен и без връзки няма смисъл...всеки 2- ри е човек на някой,всеки 3-ти  е човек на 2-ия.
Фирмата работи на принципа  2-ма работят 5-ма гледат. Особенно на Пробуда,там е върха на сладоледа.

Ръководството и заплащането отговарят на лидерското положение на фирмата за българския пазар.
Заплащането и осигуровките са подобаващи за заеманата длъжност и като цяло на много добро ниво(сериозно и коректно отношение). Дават се ваучери за храна, на разположение е фирмена маршрутка, преференциални услофия в Райфайзен банк, раздава се сезонно фирмено облекло (аз още не съм получил зимното си, а лятното го получих в краят на Август)
Работният ден е почти отлично разграфен, но винаги преобладава недоволство сред колектива. Мрънкачи винаги има. Има разбираемост от страна на началниците когато искаш да промениш в извстна степен месечния график спрямо личният си график.
Работните условията в склада са срамно лоши за фирма от този калибър, особено през зимата.  Много нови колеги се отказват бързо от работата или работят без желание и мотивираност, което е предпоставка да ги изгонят защото влошава качеството на работния процес и оценката на слада, и респективно заплатите на всички падат - в склада се търси перфекционизъм! "Старите кучета" също не са доволни от редицата лоши неща в работният процес. Работата не е тежко натоварваща, но прекалено разнообразните смени изтощават организма. Поради това, често се наблюдава психическа и  физическа отпадналост, което повишава  риска от здравословни проблеми. Студените течения, импровизираността в някои отношения, лошото (или занемареното) оборудване понякога идват в повече за нервите.
Като цяло смятам, че си заслужава работата във фирмата, но не за дълъг период. Фирмата се е постарала да бъде на ниво. Има място за упреквания, но да не бъдем глезльовци и мрънкачи, все пак говориме за склададжийска работа. Който изка повече, да изкара висше образование!

Ако можете да лижете задници,вие сте човека!Това е евро 07.Графика да не е съобразен,да има двоен стандард,кой по-добре "лиже",или кой е на някого си човек,да те наказват,че нямаш сестра!Толеранс...Боже това,какво е?

Да ви кажа и аз какво мисля за тази фирма:
1.Работих там 9г. и съм наясно със системата мама татко и аз.
2.Корабът потъва не се залъгвайте.
3.Тези доволните колеги,които ми пишат из този форум са или много на високо,или твърде надалеко.
4.Незнам докъде стигна ТУРНЕТО на Краси Стоянов,но където и да сте той рано или късно ще дойде и при вас :))))) и ще ви "ОПРАВИ" така че си пригответе възелин да не ви боли много.
5.Ако сте недоволни НАПУСНЕТЕ не се жалвайте из форумите има и други фирми,при това със същите,че и по-добри условия.
6.Съжалявам,единствено за добрият колектив изграден от предното ръководство,който беше пръснат из конкурентните фирми с лека ръка.

П.С Весели празници на всички

Е сега вече се смях от сърце!
Ваксини и ваучери...
И за 11 години не можаха ли да те  научат къде е буквата Ч на клавиатурата?

заплатите винаги се дават в рамнките на договора(за 11.г не са забавяни нито веднъж)
има бонуси към основните заплати
дават се вау4ери за храна
всяка година се дава противогрипна ваксина
основно напускат некадърници и хора които са недоволни от това 4е са се родили на тоя свят
фирмата е лидер в продажбата на авто 4асти и масла на БАЛКАНСКИЯ ПОЛУОСТРОВ
пове4ето служители са  пове4е от 5 г във фирмата
много поздрави на вси4ки предатели и подлоги които са напуснали или са ги уволнили
на тези които искат работа на 5 дневна работна седмица,сигурност,работа в млад екип и  профисионално развитие-не се 4удете а заповядайте при нас.

Докога Малкия Буда ( с големите и остри обувки)  ще се чуства безнаказан. Питам докога, много кадърни хора си тръгнаха от тази фирма.Остава ми само да чакам моя ред.