ЕВРО 07 АД /img/frontend/nomap.png"

Остана,още малко време до края на този сериал.След няколко месеца всичко,ще свърши със обявяване на фирмата в несъстоятелност.Вече спряха плащането към основните доставчици,освободиха кадри,спряха разноси,затвориха магазини,продават автомобили,от вчера и заплатите още надолу.Колеги ориентирайте се.Ще останат до последно тези,койтомя съсипаха и пак ,ще имат гръмки идей

Листопад....

Колеги, иска ли някой да ни разкаже какво се случва в Пловдив?

Работех Евро07 в склад Самуил 149 София .Бяхме добър колектив но според политиката на фирмата закриха нас и магазините.Заминаха си много добри и кадърни хора някой от създаването други се издигнаха.Виждам по коментарите че се махат още кадърни хора а фирмата нищо не прави да ги запази.Много ми е болно прекарах 7 години там за добро и лошо.Не се сърдете на Н.Тодоров преди 3–4 години изпусна контрола на фирмата щом е решил че така трябва да се развива без това си е негова.Толкова ли е зле станало.

Докато чете човек коментарите по-долу, му става малко или много ясно, че нещо куца в тази фирма. За пример - до магазина в Силистра, на който съм клиент, няма достъп за кола. Всеки път вървя около 40-50 метра пеш, че да имам "удоволствието" да си закупя нещо китайско (защото няма друго) Явно на никой не му пука за това и това че Техко са на достъпно място, стават по-атрактивни за мен и мои колеги!

....Но продължавам да се запитвам, дали тази подробност (за достъпността до магазина) се знае от по-горните етажи на управлението на евро 07?

Не знам каква организация има фирмата отвътре, но определено има голям грях към природата. Към една и съща фирма -клиент издава стотици хартиени фактури с по една част на стойност от 5,6,10 лв, вместо да се обобщават нещата и да се издава един или два пъти месечно фактура. Понякога има издадени по 10 фактури в един и същи ден към една и съща фирма за по 5, 6 лева. Това е разхищение на материали, труд и най-вече на природа. Мисля че големи малоумници са измислили тази система.

А какво ако "нареденото" от г-н Тодоров е продукт на множество интриги, инсунуации или просто...каквото той е "искал" да чуе??? И точно от Стоянов, който пълни главата на Павлов с неговите си болни амбиции....и от там нататък...двамката пред Тодоров??? Защо това да не е версията? То точно за това работата залезе или въобще не потръгна на дадени места...защото с милиционерщината на Стоянов...няма ли кой да му каже, че това е отдавна остарял, отхвърлен и неработещ метод на управление...но така е...всичко си идва на мястото...заради вашата глобална некадърност...и за жалост направихте от водещ вносител - местен прекупвач...и на всичкото отгоре продължавате да пращате кадърните си кадри при конкуренцията си... успехи в начинанията си Гопода управляващи! Жалко за хората, които все още вярват във фирмата ви...и помнят доброто старо време, когато не връщахме клиент...жалко и за всички кадърни колеги, които правеха всичко възможно за да направят "невъзможното" във всяка една ситуация...и в крайна сметка им писна от малоумщината Ви, и напуснаха...останаха подлизурковците и доностниците кибици, които единственото, което правят е да ядасват и дразнят малкото съвестни колеги останали във фирмата...

Успех в начинанието Господата Стоянов, Павлов...и Тодоров

Стига вече с Емил Павлов, Красимир Стоянов и т.н., много е лесно да напишете нещо си, в БГ Работодател.
Ами представете си, че това всичко е направено от някой друг, през поставени лица. Н"""""" Т""""""

Помислете си ???

Господин Тодоров,
Ама Вие сериозно ли?!
След толкова много проблеми, след толкова много спад в постъпленията, след толкова много простотии...Вие продължавате да съкращавате хората, които работят и в същото време продължавате да държите на работа хората, довели до това състояние фирмата. Нали уж обикаляхте страната? Не видяхте ли какво се случва? Не видяхте ли, че там откъдето е минал Красимир Стоянов и трева не никне вече. Не видяхте ли, че този идиот, покровителстван от малоумник като Емил Павлов и естествено не без активната подкрепа на Катрин Стоименова и Мария Бояджиева, доведе до разруха региони като Русе, Стара Загора, Бургас, Варна и т.н. В крайна сметка кой им плаща заплатата на тези тъпаци? Вие или конкуренцията? То бива малоумни постъпки, ама чак пък толкова!Как можахте да допуснете да Ви напуснат най-читавите Ви хора, тези които рамо до рамо с Вас, години на ред са градили тази компания. Тяхната дългогодишна лоялност нищо ли не значи за Вас? Унижението, което получиха от селяка Емил Павлов ли е техния бонус за годините труд. Огледайте се г-н Тодоров, останали са само вече неколцина незнаещи какво правят край Вас и тези, които съсипаха една просперираща компания. С кой и с какво си мислите, че ще вдигнете оборота и печалбата, че да ни спасите? С няколко позиции на ITN на рафта, никаква логистика, персонал демотивиран отвсякъде и Емил Павлов и компания за ръковидители :). Пълен смях! Този, човек освен да унижава и вика по хората, не е способен на нищо. Тъпак и малоуммник! Заради него стигнахме дотук. Заради него и Красимир Стоянов.

Някой да "coppy/paste" 1 email от господата управляващи, тези които името си не мотат да напишат без грешка...и тогава си направете сметка кой всъщност ви е началник и кои са му доверените управители...да не започваме и за тях, че....
Ама нищо, важното е меринджеи да има пък каква ще я свършат те....прочетете притчата за мравката в предния пост...и си направете изводите сами ;)