Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

ГОНЯТ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ всеки който не се слага на началниците за 5 минути не можеш да седнеш да почиваш а НАТОВАРВАНЕТО Е ОГРОМНО за толкова много работа заплащането е малко всеки началник лъже и манипулира тези които са под него не им вярвайте ЛЪЖАТ МНОГО

ВСЕКИ КОЙТО ИСКА ДА БЪДЕ ЛЪГАН И МАНИПУЛИРАН И СЛЕД ТОВА ДА БЪДЕ ИЗГОНЕН БЕЗПРИЧИННО ДА ОТИДЕ В ДЖЪМБО САМО ТАМ ОФИС КУРВИТЕ И ПЕДЕРАСИ УПРАВИТЕЛИ ПРАВЯТ ТАКИВА НОМЕРА

Вдигнаха заплатите на продавачите, а тези на склададжиите не са мърдали от години.

Здравейте хора тази фирма е византийска и само мачка служители те си и не уважава клиентите. За бога братя бъдете българи. Ръководството е ужасно слабо те са там за да вземат заплата но не разбират нищо. Не започвай те там.

Здравейте аз съм клиентка която се потресе от държанието на служителка в магазина на ботевградско шосе толкова невъзпитана жена,не съм виждала и то не само към клиенти но и към служителите по мой виждания след като ми обясни че не е развеждачка като я питах къде се намира една стока за да необикалям да търся пък и всеки път е разместено Та въпросната госпожа сигурно се мисли за много велика незная и не искам да се занимавам с невъзпитани хора но със сигурност няма да ходя повече видях името и Радка Попова оказа се касиер.Държанието и е смешно.

Някой знае ли какви са условита за позиция “Административен секретар-HR”? Бих се радвала да получа малко повече информация преди да ходя на интервю!
Благодаря Ви предварително!

здравейте.
искам да споделя колко бях обидена от фирмата си в която работя от 4години.За пореден път обещават нещо и него правят.Става дума за коледната кампания.Управителката ни събира и ни чете имел от Михова където казва че всичко ще бъде платено даже дава и пример как основна заплата + всички бонуси.
И ние баламите работим 6 на 1 почвка по 10часа и накрая се оказва че се плаща само върху основната заплата пример основна 900лв бонуси 400лв.Правят ни на тъпи и когато искаш обяснение ти казват ако искаш си ходи. Това е ЕКСПЛОТАЦИЯ И УНИЖЕНИЕ. Да не говорим че всяка година ни казват кога да излезем в отпуск,това законНо ли е ааа.
Тази фирма отива на някъде но мисля да не съм тък за да разбера само да знаете че са ВИЗАНТИИЦИ и ни мислят за РОБИ.
Дано съм била полезна с информацията.

Кандидатствах за управител с възможност да пътува(?). Не много любезна жена ме извика на Ботевградско. Офисът е фургон в склада на магазина. Интервюира ме уморена, неглиже облечена дама с бадж "управител"(?). Във фургона имаше още няколко човека по бюрата. Явно, не е пригоден за интервюта. 6 месеца обучение през всички длъжности!??? Основната дейност била чистене и пререждане на магазина, постоянно, всеки ден(?). Явно смятат, че кандидатите за "пътуващи" управители, са не много умни, за да ги обучават на това, цяла половин година. Възможността за пътуване се оказа, командироване където и колкото(от 3 до 8 месеца) се налага. Това си е живо изселване! Изслушах "презентацията" до края от уважение и пожелах успех на всички присъстващи. Дано съм полезен!

Бачкате ли баламурници глупави.. Уж Българите сме голям народ ама май сме си "овчички" ей срам сте за България мърши лизогъзци има ли още секс по кенефите в ботевградско дееба гнусното ти племе скапано извратено че цялото джъмбо мирише на пикня от строшения ви кенеф дето тече и клиентите като влезнат ги удря миризмата Аама иначе сте много отворени нали бе кашонковци хахахахахахаха ебати цирка сте там мишкари да ви сера на умрялото джъмбо

Специално поздрави на всичките лайнари от ботевградско за новата година ви желая още дълго време да лижете задници на гърците и да ви правят на луди xD xD