Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Здравейте на всички! Работех в джъмбо , за една коледна компания и след това бях уволнен заради това, че не се справях с работата си и въпреки , че бях на договор с изпитателен срок , успях да осъдя фирмата, като доказах , че съм се справял с работата си и че съм уволнен неправомерно! Не мрънкайте, а заведете дела! Съдете ги! Ако нямате възможност да ги съдите се свържете с мен на тел.0876880889, ще се опитам да помогна на всеки, който иска да потърси правата си . Аз съм от София и ще съдействам с каквото мога! Бях унизен аз и моите колеги , когато ни уволниха, но сезирах КТ подкрепа, БТВ-която излъчи репортаж и още куп други неща. Звънете ми!

Не съм доволен от фирмата, не уважават клиента и се държат грубо и невъзпитано с хората.След проблем с артикул поисках любезно да бъде заменен, при което последва грубо и арогантно държание, че едвали не аз съм го повредил нарочно.Управителката Калина някоя си ме изкара лъжец. Нямам думи какви хора са на ръководни позиции там без всякакви умения

Управителката в обект Пловдив Джъмбо - е абсолютно неадекватно същество.
https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B6%D1%8A%D0%BC%D0%B1%D0%BE-%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/307634602661494 - мнението на клиентите.
А ето и моето мнение като бивш служител.
Значи по обява 1260.. по договор 890.. в действителност санкция 100 лв, ако те е изпратил колега. Да не дава господ да отидеш на погребение или да отсъствам.. хайде -200 лв.
По цял ден си като хамалин... за 500 лв.
Гърците въобще наясно ли са какво се случва в българската им верига

Има ли камери в Джъмбо Стара Загора ? Тъй като никъде не видяхме, а сме свидетели за непристойно държание от служители и управители/отговорници към клиентите и към нас разбира св ? Към кого да подадем сигнал ?

"ВСЕКИ КОЙТО ИСКА ДА БЪДЕ ЛЪГАН И МАНИПУЛИРАН И СЛЕД ТОВА ДА БЪДЕ ИЗГОНЕН БЕЗПРИЧИННО ДА ОТИДЕ В ДЖЪМБО САМО ТАМ ОФИС КУРВИТЕ И ПЕДЕРАСИ УПРАВИТЕЛИ ПРАВЯТ ТАКИВА НОМЕРА"

Съгласен съм освен, че управителите не са педераси, те е'бат к'рвите продавачки. поне така беше в Пловдивското джъмбо, докато работех там - 2019.

Вълкът кожата си мени, но нрава не! Още като видях, че селския Митко е управител на този огромен магазин и веднага се отказах. Той си беше селски палячо още по времето, когато крадеше от Кауфланд и от където го изгониха като куче, а жена му най-нагло идваше да вдига скандали на тогавашната му любовница. Съжалявам хората, които работят с него и още повече тези, дали му възможността да съсипе и фалира този хубав магазин.

Не зная по-лоша атмосфера за работа, а смея да кажа, доста съм видял. Никакво уважение, отношение и възпитание. Управителят и зам.управителя, нямат никакво възпитание и отношение към служителите, отговарят с половин уста и с огромно нежелание, доверяват се на старите служители относно мнение за новопостъпилите и ако не си симпатичен, автоматично си заминаваш. Работата не е толкова тежка, колкото това, че нямаш право да седнеш и си постоянно на крак. В края на 12 часов работен ден си като абсолютен парцал и едва се прибираш. Това за сплотяване на колектива, е нещо непознато и не чувано там. Жалко, че са предимно млади хора и са усвоили доста добре клюкарстването и пренебрежителното отношение, но не са наясно, че и те не са вечни в тази верига и тяхното време ще настъпи.
Конкретно за магазина в Люлин имам наблюдение, там са дали власт на една лесбийка, която се опитва да манипулира управленското тяло и смея да кажа доста умело. Любовницата й е касиерка на същото място и недай си Боже да говориш с някоя от двете. Ревността им е в състояние да събори покрива на магазина. Друга служителка с повечко стаж се чувства за по-голяма и от управителя и манталитета й за даване на заповеди е меко казано удивителен. Мога да изкажа само искрени съболезнования на хората, които ще кандидатстват за работа на това място. Доволен съм, че се отървах от този търговски ад!

Като бивш служител на магазинът във Варна ще кажа следното - от гледна точка на заплащане винаги е на време. Никога не закъсняват.
Графикът ,който се изготвя месец за месец търпи промени ,за които не винаги ви уведомяват..
Това дали ще ви оставят за постоянно на работа зависи от това как работите ,но за жалост и от това на кого и колко сте симпатичен..
Ръководните позиции са заети от хора,които в повечето случеи не знаят защо са сложени там..
Отношението към персонала е лошо. Отнасят се неуважително към вас ,тъй като вие сте "парашутисти" и невежи.. (по тяхно мнение).
Дават ви се по 636373738 задачи ,които е най-добре да изпълнявате едновременно.
Не получите отношение нито от така нареченият "управител" ,който няма да споменавам по какъв начин си "подбира" персонала ! :D Нито пък от зам.управителката ,която е просто без коментар..
Колегите са готини. Е ,има си и мързеливички,но като цяло са разбрани. :)
Физическото и психическото натоварване е доста голямо - вдигане на тежка стока ,цял ден сте на крак,нямате право да сядате и т.н.

Хубаво си помислете дали искате да работите в подобна атмосфера ,в която от всички страни ще чувате съскане и юркане! :D

Колега/колежке , правилно си усетил атмосферата, но искам да кажа ,че г-н Бъчваров стана жертва на собствената си доброта. Много добре познавам ситуацията и не можете да си представите на колко хора помогна, подкрепи, подаде ръка, особено на Петров - скатаваше го, вършеше му работата, а оня подлец не спря да го плюе и да го нарежда, даже пред нас обикновените служители. Естествено ние се смеехме зад гърба му, защото можем да различим истинския човек от боклука, но полза няма, г-н Бъчваров не е във фирмата, а измекяринът коли и беси,нищо, ще дойде и неговото време, както на Димитров. А големите "капацитети" Борисова и Меги са толкова големи,че дори не знаят какви началници подкрепят. Както и да е,когато напуснеш селото, но то теб не, тъй ще е .Отражение на цялата ни скапана държава!!!