Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Работих в Джъмбо Мотописта през коледната кампания и останах с доста добро впечатление.В крайна сметка каквото отношение покажеш , такова получаваш.Плащанията винаги бяха на точна дата и не съм имала пререкания нито с шефовете , нито с колегите.

няма някои които да не е бил излъган от началниците в тази фирма мен лично ме лъгаха през цялото време абе със една дума мошеници ако искате да работите за мошеници които да ви лъжат както за договорът така и за заплащането отидете при тях най-големите измамници са началниците в джъмбо

ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА ВЪВ ДЖЪМБО ЗАЩОТО ФИРМЕНА ПОЛИТИКА Е ТАМ ДА БЪДАТ НАЕМАНИ ХОРА ЗА НЯКОЛКО ДНИ ИЛИ СЕДМИЦИ ДА БЪДАТ ЛЪГАНИ ЧЕ ЩЕ ОСТАНАТ НА РАБОТА АКО СЕ ПРЕДСТАВЯТ ДОБРЕ И СЛЕД ТОВА ДА БЪДАТ ГОНЕНИ ПРАВИ СЕ ПРЕЗ ОКТОМВРИ НОЕМВРИ ДЕКЕМВРИ А ГИ ГОНЯТ В КРАЯ НА ДЕКЕМВРИ И НАЧАЛОТО НА ЯНУАРИ НАЕМАТ СЕ СЪС ЦЕЛ ДА ПОДПОМОГНАТ ПОСТОЯННИТЕ И НЕСМЕНЯЕМИ РАБОТНИЦИ ЗАЩОТО ПРЕЗ ТОЗИ ПЕРИОД ВЪВ ВСИЧКИ МАГАЗИНИ НА ДЖЪМБО ИМА МНОГО РАБОТА И Е МНОГО НАТОВАРЕНО И ТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ ТАКИВА ШАРАНИ КАТО ВАС А СЛЕД НЕГО НЯМАТ ПИША ВИ ЗАЩОТО СЪМ ВИЖДАЛ СЪС ОЧИТЕ СИ ДА ГОНЯТ МНОГО ХОРА ТОЧНО ТОГАВА А ВИЕ АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ТОВА НЕ Е ТАКА ТО ТОГАВА КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПРЕЗ ТЕЗИ ТРИ МЕСЕЦА И ТОГАВА ЩЕ СЕ ОБЕДИТЕ САМИ ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ Е ИСТИНА ПРАВЯ ГО СЪС ЦЕЛ ДА ВИ ПРЕДПАЗЯ ОТ ГРЪДСКО -БЪЛГАРСКИТЕ МОШЕНИЦИ ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ

Някой да знае какво е заплащането в София за складов служител?

Само не разбрах някой плаща ли ви да прехвалвате това умряло,погинала Джъмбо със китайските стоки. Мили колеги вече сме я събрали таз попара и знаеме мнооого добре за кво иде реч само шуро баджанаштина от всякъде лижете задница и не спирайте да доказвате че от край време Българите сме си роби на Гръцкото племе...

Много недоволни в България. Недоволни, та чак и неграмотни. Хора, Вие хубаво мрънкате, но въобще завършили ли сте средно образование?

Здравейте колеги.
Подкрепям всичко казано от вас.
Верно фирмата е добре но има още много да се желае. Както казваш колежке фирмата спазва българските закони а защо не спазва всичко а само някои.
Защо не ми дава да ползвам полагащи те ми по закон две по 15мин допълнителна почивка,защо ми определя кога да изляза в платен отпуск това законоволи е.Това е нарушение по кодекс.
Защо спира бонуси когато дариш кръв
защо спира бонуси за смърт. Това ли е уважението към персонала. Администацията е надмена и ужасна пример няколко месеца вече ми привеждат по малко заплата уж банката сбъркала а от банката казват че нямят нищо общо с това.
Най хубавото е когато ти преведат повече пари и не се усетят както стана с една колежка. Всички умни и скоро ще си тръгнем аз лично вече търся. Чаках да се подобрят нещата но уви. Късмет на всички. Работата е много а парите и уважението малко.

Здравейте приятели,много време мълчах и реших да споделя.Работих преди две години в коледната кампания в Джъмбо Варна.Първите два въпроса на директора (не знам какъв се води точно ) бяха от сорта : Имаш ли деца ? Смяташ ли раждаш ? И съответно ако отговора е ДА отпадаш.Започнах работа както следва с обучение,което така и не получих.Ръководството се държа супер надменно.След което се разболях супер много - температура,нямах грам глас и хрема,но въпреки това стоях с надежда да получа след това работа.След две седмици боледуване се влоших чак клиент да ми направи забележка и реших да отида на лекар.Последва болничен при което ме накараха в минусовите температури да го занеса чак ми задава директора въпроса : Какво ти има ? И след като свърши кампанията ме осовободиха.Относно смени,овър тайм ,почивки ,заплати - всичко беше коректно.

Здравейте колеги,
щом е толкова зле защо продълвавате да работите тук? Да не би да не ви искат никъде другаде? Всеки е свободен да си тръгне. Моля напуснете, защото ни омръзна да работим и за вас, а вие да скатавате.
Това е една от малкото фирми, които оценяват реално служителите си и им предлагат развитие според постигнатите от тях резултати. Има много примери на хора, които са се издигнали с работа и постоянство.
Да работата е много и ако си мързелив, няма да ти се получи. На всички им дават шанс и ако не се справят, ги освобождават или те сами напускат уплашени от динамиката.
Е "няма безплатен обяд", трябва да си заслужите парите, нормално е.
Аз съм доволен, винаги навреме си получавам заплатата, стремя се към развитие. Виждам, че това да се случи зависи изцяло от мен.
Условията са много добри,работното време е според законите на България.
Съветвам всички, които искат професионално развитие да не се подвеждат от писанията на губещите и неможещите, които са минали през фирмата, а да започнат и да преценят сами.
Усеща се нужда от хора, които са дошли за да работят и отново към кръшкачите: Напуснете, защото вместо да работите с нас ни натоварвате допълнително, а всеки месец получаваме еднакви пари.

Цариградско RULZ