Джъмбо Ес. Б. ЕООД

Имах щастието да работя почти 3 години в този магазин с прекрасни управители, в страхотна среда и мили колеги. За съжаление обаче последва една година на унижение, страх, психически тормоз, ходене на работа не просто с нежелание, ами с погнуса и ужас "какво ли ще се случи днес?!"... Виновник за това е Герасимос Караянис - псевдо генералче, пратено от Гърция да "контролира" персоналЦето и "да вкара в релси" магазинЦето, че всичко било много зле (магазинт години наред е бил на първо място по оборот, до този момент, смятайте как го "оправи"). За надзирател в затвора е перфектен, но е много далеч от мениджър! Същият този назначи един мързелив и доста глуповат плужек - Милен Гашев, който в отсъствието на първия, обича да си поспива тайно в офисчето. Е да са ни честити новите управители! Двамата отборно обичат да се гаврят със служителите, да ги унижават, да се опитват да налагат сексуален тормоз върху някои служителки и ако не им поддаде... познайте кой е уволнен. ;) Системно нарушават правилата и законите на фирмата, не защитават нейните интереси! При проблем служител - клиент, изкарват първия абсолютен глупак, дори това да не е така.
Масово напускат хора от този магазин, при това хора, които са работели от отварянето на магазина-2007'ма година! Нови не могат да се задържат повече от месец! Щастлива съм, че напуснах и няма да видя тези мазни физиономии на двамата олигофрени никога повече!!!!
Интересно кога от Гърция ще се усетят, че магазинЦето затъва....

Сугурност? В кое, могат да ви изгонят когато си поискат, имат си начини.

Забравих да допълня, че вместо обещанитв 580лв. Си тръгнах със заплата около 300лв. Касовата им политика е следната: когато касата ти се напълни, гл. Касиерки идват бъркат ти в касата и ти вззимат парите, нито знаеш колко ти взимат, нито знаеш къде отиват. И изведнъж, работиш усилено цял ден, знаеш, че касата ти ще е на + и в крайна сметка, касата ти излиза на -30 и няколко лева, как се случва това не знам. :ххх

Какво е заплащането в София?

Забравих да кажа, че обявите им са постоянно в джобс, все търсят персонал, които да използват. Аз лично не смятам, че трудовата ми книжка трябва да е усрана с работодатели и работа за по 1-2 месеца. Чекирането с пръст е информативно и никои не го гледа.... Постоянно скандали, разправии..бракове..яко работа и интриги..малко персонал, много работа. За това има голямо напрежение и караница между колеги...!!!!!

Назначават те за 2-3 месеца, при първа грешка те гонят.  Ходенето до тоалетна и използването на почивки са мираж. Иначе цялата идея е да назначават безработни и по този начин държавата ни им опрощава данъци при много назначени брой служители. Накрая всеки се маха и то по ваимно съгласие и накрая в края на годината държавата им вижда отчета назначени служители примерно 2000 и хоп опрощават им се и им се връщат всички пари, които са платили за ток, вода и по този начин магазините печелят. бягайте на далече! Тази работа не е за вас!!!!

Всичко в този магазим е просто фарс. Управителката не става за нищо, не цени хората който работят там.Отношението и към персонала е под всякаква критика.Направо си се гаври с хората. За мен е неспособна изобщо да управлява. Винаги има хора който са с привилегии и в същото време  не правят нищо.Рвдовно се подлива вода на всестните и коректи работници.Никаква единост.Набележили те спукана ти е работата , само защото не те харесва не, че е си вършиш работата.

Не мога да се оплача от магазина във Варна. Работих там като сезонен служител. Наистина има много работа,но те и затова назначават много хора по празниците. Ако ти се работи оставаш,ако не си тръгваш. Управителите са коректни,организирани и винаги помагат,работят наравно със служителите.

Назначиха ме за м. Декември, в договора пишеше, че авансово ще ми изплатят част от заплатата на 20 число, а остатъка на следващия месец на 10-то число. Да не говорим, че ни загубиха трудовите книжки на всички нови и вместо на 29.12.2014, си ги получихме след 1 седмица. Да не говорим, че мина 10.01.2015 и все още няма никакви преведени пари. Не знам какво се случва, ама това е една от най-несериозните фирми, в които съм била. Назначиха ни толкова много хора по празниците, за да могат "старите" им служители да почиват на празниците, а "новите" да се гърчат на касите с хилядите клиенти и до последно да те държат на каса и да се чудиш, дали ще си тръгнеш в края на смяната ти, или ще те задържат, за да се занимаваш с ужасните клиенти. Да не говорим, че касовата им политика е ужасна.

ХОРА, ПЕРАТ ПАРИ ЯКО ГЪРЦИТЕ, НАЗНАЧАВАТ ВИ ЗА МЕСЕЦ ДВА И ВИ ГОНЯТ! ТАКА БЪЛГАРИЯ КАТО ДЪРЖАВА ИМ ПОДПОМАГА БИЗНЕСА ЗАРАДИ НАЗНАЧЕНИ КАДРИ! АЗ БЯХ НЕУДОБЕН ПОНЕЖЕ НЕ БЯХ РЕГИСТРИРАН КЪМ БОРСАТА ПО ТРУДА И КОГАТО ГО РАЗБРАХА МЕ МАХНАХА.НЕ Е НОРМАЛНО САМО ОТ ВЧЕРА ДА ИМА ТОЛКОВА МНОГО ПУСНАТИ ОБЯВИ!!!!! ПОГЛЕДНЕТЕ:
Silver 13.10.2014 Бургас КАСИЕРИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД
Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД
Silver 13.10.2014 Варна СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Варна Джъмбо ЕС.Б ЕООД
Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Eвропа Джъмбо ЕС.Б ЕООД
Silver 13.10.2014 София СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ Джъмбо ЕС.Б ЕООД

ЗА ЕДНА ГОДИНА - 2000 НАЗНАЧЕНИ СЛУЖИТЕЛЯ. ЗАПЛАТИ ЗА КАСИЕРКИ 550, ЗА МЪРЧАНДАЙЗЕР 620 АМА ЩЕ СЕ СКАПЕТЕ ОТ РАБОТА ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР И НА ПРАЗНИЦИТЕ! СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ РАБОТИХ ЗА ТЯХ!!!!!