Джамбо Ес. Б.

Когато работиш с интелигентни хора работата не се усеща.

Поканена съм на интервю за главна касиерка,но след като прочетох коментарите не съм сигурна,че искам да работя там.

Само интриганти в това Джъмбо и разни шефове утрепки. Работа до припадък за има няма 600лв..яко гърч, тъп смотан график. Управителя има 10000 изисквания за 1000 човека, не за един човек, които работи за други 7, които ги няма. Напрежението е голямо, работата е много и мрънканията са много. Ръководителите на отдели прехвърлят задълженията си върху обикновенния служител, взимат по-големи заплати, но нищо не правят. Текучеството персонал е огромно. Моят съвет е, че крайно време е да сменят ръководителите и да назначат хора, които разбират от работата си.

Ех пак изгониха целия персонал от Джъмбо Ботевградско шосе

ГЛАВЕН КАСИЕР-бул. Ботеврадско шосе

ГЛАВЕН КАСИЕР

КАСИЕРИ бул.Ботевградско шосе

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ, Ботевгадско шосе
София

Имах щастието да работя почти 3 години в този магазин с прекрасни управители, в страхотна среда и мили колеги. За съжаление обаче последва една година на унижение, страх, психически тормоз, ходене на работа не просто с нежелание, ами с погнуса и ужас "какво ли ще се случи днес?!"... Виновник за това е Герасимос Караянис - псевдо генералче, пратено от Гърция да "контролира" персоналЦето и "да вкара в релси" магазинЦето, че всичко било много зле (магазинт години наред е бил на първо място по оборот, до този момент, смятайте как го "оправи"). За надзирател в затвора е перфектен, но е много далеч от мениджър! Същият този назначи един мързелив и доста глуповат плужек - Милен Гашев, който в отсъствието на първия, обича да си поспива тайно в офисчето. Е да са ни честити новите управители! Двамата отборно обичат да се гаврят със служителите, да ги унижават, да се опитват да налагат сексуален тормоз върху някои служителки и ако не им поддаде... познайте кой е уволнен. ;) Системно нарушават правилата и законите на фирмата, не защитават нейните интереси! При проблем служител - клиент, изкарват първия абсолютен глупак, дори това да не е така.
Масово напускат хора от този магазин, при това хора, които са работели от отварянето на магазина-2007'ма година! Нови не могат да се задържат повече от месец! Щастлива съм, че напуснах и няма да видя тези мазни физиономии на двамата олигофрени никога повече!!!!
Интересно кога от Гърция ще се усетят, че магазинЦето затъва....

Сугурност? В кое, могат да ви изгонят когато си поискат, имат си начини.

Забравих да допълня, че вместо обещанитв 580лв. Си тръгнах със заплата около 300лв. Касовата им политика е следната: когато касата ти се напълни, гл. Касиерки идват бъркат ти в касата и ти вззимат парите, нито знаеш колко ти взимат, нито знаеш къде отиват. И изведнъж, работиш усилено цял ден, знаеш, че касата ти ще е на + и в крайна сметка, касата ти излиза на -30 и няколко лева, как се случва това не знам. :ххх

Какво е заплащането в София?

Забравих да кажа, че обявите им са постоянно в джобс, все търсят персонал, които да използват. Аз лично не смятам, че трудовата ми книжка трябва да е усрана с работодатели и работа за по 1-2 месеца. Чекирането с пръст е информативно и никои не го гледа.... Постоянно скандали, разправии..бракове..яко работа и интриги..малко персонал, много работа. За това има голямо напрежение и караница между колеги...!!!!!

Назначават те за 2-3 месеца, при първа грешка те гонят.  Ходенето до тоалетна и използването на почивки са мираж. Иначе цялата идея е да назначават безработни и по този начин държавата ни им опрощава данъци при много назначени брой служители. Накрая всеки се маха и то по ваимно съгласие и накрая в края на годината държавата им вижда отчета назначени служители примерно 2000 и хоп опрощават им се и им се връщат всички пари, които са платили за ток, вода и по този начин магазините печелят. бягайте на далече! Тази работа не е за вас!!!!