SDI Group Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Аз за това казах, че не знам колко опит имаш.Аз съм с около 6г.професионален опит. Важно е също дали си в София или в някой малък град.
Аз също на първата ми работа в продължение на почти 3г. минах през иглени уши, само и само да натрупам стаж. После нещата наистина се променят.
Имай предвид нещо друго. Виж сферата, в която трупаш така бленувания стаж дали има перспектива. Според мен не. Ако позицията ти е да продаваш застраховки имай предвид, че това е една от най- ниско платените позиции въобще в държавата! Запознат съм повярвай ми. Във всички застрахователни компании възнаграждението им клони към минимална заплата + въображаем бонус.Много са и на граждански договор и може да заработят да речем този месец 200лв. Това е професия, която е подходяща за втора работа, за студенти с добра издръжка от родители, за жени на богати мъже - умиращи от скука. Имам предвид да си знаеш, че и с натрупан стаж точно в тази сфера нямаш после опция за по-добро. Просто пазара е такъв.
Аз също хвърлих едно око на коментарите и като гледам и чета ако решиш да приемеш те чакат тежки дни!

Вижте сега, дай боже и аз някой ден да взимам такива пари! Но за момента, с прекалено малкия ми опит не мисля, че има как да стане, едно е да си с 5-10 години трудов стаж в дадена сфера, или въобще с общ такъв стаж. А до колкото оценяването на труда оценявам си го. Сам ще се съгласите, че с опит 5 месеца като продавачка, няма да стана юрист, всяко нещо с времето си. Мен специално ме устройва, защото и работното време е ок, за да мога да си гледам и образованието. След като придобия опит ще мога да изказвам претенциите си за 2 000 лв. заплата. Все пак съм решила да остана в милата ни родина и да се опитам да стигна до някъде, а до къде, Господ ще реши.
Приятен ден

Това, което си написала са пълни глупости. Не ми харесва, че се оценяш толкова ниско, отявлено се подиграват с теб.
Не знам колко опит имаш. Но - "не можеш да започнеш на 1000лв"???WTF? Аз лично не бих могъл наистина, това е супер малко. В момента пазара в София е експлоадирал, търсят се хора много и навсякъде.Заплатите са адски нагоре! Аз лично започнах на ново място за над 2000! Много мой приятели сменят само за над 2000, някои дори и доста повече. Като тук изобщо не слагам прословутите ИТ-та, които по дефолт са си с високи заплати.
Започни да си цениш труда, уважавай себе си и изисквай твоето. Това, че в момента си на ниска заплата, демек на трън, не значи, че трябва да се набиваш на глог. Това е моето мнение.

Здравейте на всички!
Изчетох всичко по темата няколко пъти! Тъй като последните коментари са от миналата година, бих искала да получа актуално мнение. Как стоят нещатата във фирмата, към днешна дата? До понеделник трябва да дам отговор дали искам да започна работа там. Нещата, които ми се казаха на интервюто ме устройват. Това, което ме спира, така да го кажа, са комнтарите тук. На срещатата ми казаха, че има 2 месеца обучение, като през това време се плаща заплата 650лв.чисто. След като приключи обучението, има тест, който след като се изкара, заплатата се вдига. И така нанвсеки 6 месеца се вдига заплатата с по 40 - 50лв. Като заплащане ме устройва, защото сега работя за по - малко. Работата ми се струва интересна и това обучение е един доста добър старт за хора, на които им е интересно. Наясно съм, че никъде не е лесно и не можеш да започнеш директно на 1000лв заплата. Още на интврвюто ми се обясни, че ако искам да напусна преди 6ти месец дължа 500лв., за което според мен са прави, защото все пак ти плащат заплата 2 месецада учиш, не им изкарваш и лев за този период, това си е вид инвестиция в хората според мен.
Бих искала да видя мнения на сегашни служители, за което ще съм много благодарна!
Приятен ден на всички

Няма какво да се лъжем, единственото, за което си заслужава да работиш в SDI е,за да трупаш опит, който реално можеш и никога да не придобиеш,защото в тази фирма има толкова голяма злоба между стар и нов служител, че има по-реален шанс да ви изядат, отколкото да ви допуснат да напишете някоя доброволна застраховка. Заплащането е мизерно, условията кошмарни. Работиш на празници, без право на отпуск и намалено работно време, ежедневно не можеш да си ползваш почивките, няма къде да се храниш, защото нямаш право да го правиш в офиса. Глоби се измислят и пишат за всичко. Работата не е лоша ако си на 18 и още живееш при вашите,ако имаш малко детенце, защото поне от към болнични са сравнително щедри и проявяват разбиране или ако си възрастна дама пред пенсия. Във всички останали случай си е абсолютна подигравка със самия себе си.
Като цяло на никой не му пука за вас и ако ще да ви блъсне кола е важно да оставите бележка, че офисът няма да работи и с офисите в близост. Непрекъснато бивате изнудвани да замествате в други офиси без значение близо ли ви е или не, право на отказ почти нямате.
След двумесечното обучение започва 6 месечен период, през който нямате право да напуснете, иначе дължите на фирмата обещетение в размер на 500 лева.
За всяко нещо сте виновни вие! Случвало се е така нареченото централно да не могат да ми дадат отговор на въпрос или да ми дадат грешен и после да ми звъннат да връщам клиент, да ми крещят за техни грешки и т.н
Има още много какво да се каже, но е излишно, най-кратко казано - не се замесвайте! Никой няма да оцени старанието и капацитета ви!
Иначе като служители на SDI можете да се възползвате от някой отстъпки, ако това ви блазни.

На вниманието г—н Делев и г—н Христов.
Офис Плевен е управляван некадърно и безотговорно от менъджърската двойка. Погледнете текучеството на кадри нови и нови и пак нови. Останахме много малко тези които знаем нещо различно от ГО и талони, но скоро и ние ще си тръгнем. Няма уважение от работодател към служител, заплати ниски. Помислете и сами решете как ще продължи развитието в Плевен. Пълно е с клюкари и лицемери начело с Централен офис(най—вече дебелото момче назначен на 2 длъжностти лизач и отчетник).

Изключително некоректни. Много ниско заплащане. Лошо отношение. Много работа. Не започвайте работа там положението е много зле.

Ниско заплащане, работиш на всички празници без намалено работно време и без да ти се заплаща за това. Да не говорим че клиентите се трупат на опашка не можеш да си ползваш почивката която се полага защото после ще искат обяснения видиш ли що ти се ходи до тоалетна?! Никакво уважение към служителя които реално изкарва парите. А масата от "хора" които посещават офисите са тежко комплексирани.
За менажирането - под всякаква критика.

Шефовете на тази фирма са пълни идиоти.Няма никога да имат свестен персонал.Не се работи така драги псевдо-шефчета.

С желание започнах там работа,работех 6 месеца и сега съм щастлива, че науснах. Експлоатиране, лошо и надменно отношение към служителите от страна на менаджерите и старшите служители. Не си заслужава. Успех на бъдещите служители.