ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

Sapruga sam na rabotnik v TEC 2 i mnogo sam dovolna 4e ve4e 27 godini raboti tam. Pri tazi kriza se chystvam po sigyrna makar i Az da nqmam sigyrna rabota. Iskam da popitam kade moga da podam molba da kandidatstvam za rabota po obqvata Vi. Iskrenno se nadqvam ,che shte mi otgovorite.!

С кадровите промени ръководството само имитира дейност- да се каже че нещо е свършено, а всъщност далаверите продължават. Така е като се лансират хора на Миков. Държава и държавност няма и същото е навсякъде. кучетата си лаят и керванът си върви с оядени, яхнали държавата и народа хора.

Това е едиствената фирма в Света, в която свободните работни места не се обявяват. За една година прочитам всичко що е обяви за работа и не съм срещнал такава за ТЕЦ 2 ! А са назначени през последните месеци над 500 души! На какъв принцип ........................ :) сещайте се ! Хайде със здраве!

конкурсите са само формалност че се спазва процедурата по приема,трябва да имаш връзка ,

не сам работеща в теца но сам подала над 20 молби и това с което не сам сьгласна е че трябва да имаш връзки за да те одобрят или не ТИ веднага отиваш в небитието и забравят че все пак ти може и да си кадърен но друг е назначен с връзки БЛАГОДАРЯ за вниманието

Здравейте, съпругът ми работи в ТЕЦ 2 , и немога да кажа нищо лошо в момента, защото в сегашните времена на финансова криза съм сигурна че поне той няма да остане без работа и ще се справим въпреки че мен всеки момент може да ме съкратят от сферата на банкирането. Това което ми хатесва е че служителите там имат някаква сигурност щом си вършат работата. Искам да кажа на недоволните, че ако не им харесва да отидат да работят някъде другаде (при някой частник напр.) и тогава да се оплакват от каквото и да било, понеже в тец-а си знаят раб. време, отпуските, почивките и най - вече че на 10 -ти всеки месец ще вземат заплата.

Заплащането щеше да е по- високо ако се купуваха по- малко леки автомобили които се ползват в София.

Здравейте, на всички. не съм работил в ТЕЦ2, но майка ми работи там от около 20 години. сама ни изгледа мен и сестра ми, за което сме МНОГО благодарни. имала е тежки, имала е и леки смени. смятам че заплащането е на доста добро ниво. знам че е доста шумно, но това няма да е проблем за човек, който си е поставил за цел да РАБОТИ и да му плащат ДОБРЕ.

Всеки който иска да работи и да му плащат добре няма да псува и да казва лоша дума за шефа си, а ще си гледа кротко работата!

Заплатите са едни от най-високите за региона. Мен лично ме хвана срам от някои неграмотни коментари отгоре. И за какво уважение можем тогава да говорим?! Това си е чиста проба злоба, по друг начин не мога да го класифицирам. Не разбирам подобни оплаквания. Хора със средно и с основно образование получат двукратно, дори повече от двукратно от квалифицирани специалисти с висше образование, владеещи поне по един западен език, работещи в частна фирма на територията на областта. Това не включва социалните бонуси, тъй като при частника такива просто не съществуват. Но как може да го разбере човек, който е започнал на някое топло местенце още след завършването на някой ПУЦ, посредствен техникум или РАБФАК. Не може. На него никога не му се е налагало да плаща за образование, нито да тича по изпити, езикови курсове, курсове за компютърна грамотност, мотивационни курсове и какво ли още не. И това само и само, за да успее да си намери някаква свястна работа. Свободните места се обявяват в сайта /за тези, които се интересуват/.

Тези ьора се подиграват с работниците.Те им дават някакви мизерни заплати и купони за храна която може да се купува само в самата централа и те им зареждат наи големите боклузи ,а зената им е 4-тири пъти по скъпа от един елиъен магазин.Те си плетат много добре кошницата,и не им дреми за работниците им или по точно робите,защото знаят,че ако някои се уплачи за нещо те веднага ще го изгонат.Аз бях назначена на работа само за 1ден ,защото царя дава ,а падара не дава така стана че ме назначиха и след 20минути ми скъсаха молбата пред очите.