ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

Какво стана с класирането за свободните позиции за работа в ТЕЦ2,или сега се наместват Нашите хора.

Най - голямото предприятие в региона с най -  много работна ръка и съответно места, а я пуснат 5 работни места в годината я не. Сами си правете сметка как се влиза там. И не сега да ми се разпишат някакви драскачи, как отхвърлените не били търсили проблема в себе си, а да се замислят малко, ако работят в ТЕЦ-а как "аджеба" са влезли там. Познавам 4ри човека, които работят там, приятели сме с някои повече, с други по малко, но знам как и четиримата са влезли в теца, няма да давам подробности за да не се разпознаят 2-3 хиляди души в теца, само ще кажа "там случайни няма", по принцип даже е и наследствено работното място в теца да знаете.

Здравейте, колеги шофьори м ТЕЦ Марица Изток. Професионален шофьор съм от 2000година. Живея в Югозападна България. Професионалният ми опит е протекъл на автобуси и въгледобивни рудници, работил съм с КАМАЗ,КРАЗ, БЕЛАЗ и др. в мина. Имам огромно желание да започна работа в ТЕЦ Марица Изток като шофьор. Ако мога да получа от вас малко по- вече информация за работното време,техниката, с която се работи и горе- долу колко мога да получа като възнаграждение в ТЕЦ Марица Изток като шофьор на товарен автомобил.

Здравейте, колеги шофьори в ТЕЦ Марица Изток.. Професионален шофьор съм от 2000 година.. Живея в Югозападна България. Професионалният ми опит е протекъл на автобуси и въгледобивни рудници, работил съм с КАМАЗ, КРАЗ, БЕЛАЗ и др. в мина. Имам огромно желание да започна работа в ТЕЦ Марица Изток като шофьор. Ако мога да получа от вас малко по- вече информация за работното време, техниката,с която се работи и горе- долу колко мога да получа, като възнаграждение в ТЕЦ Мариза Изток, като шофьор на товарен автомобил.

В  ТАЗИ  ФИРМА  ИМАШЕ ДИРЕКТОР .....МИТКО   КИШКИЛОВ..  ХОРА  НЯМА  на  земята  такьв  льжец като  него ,,,  НИКОГА  НЕ  ХОДЕТЕ  ТАМ..  Там  са  ИЗМЕТА  НА   ЧОВЕШКАТА  ЛЬЖА  И ЛИЦЕМЕРИЕ ..  ПРОСТО ги оставете да  си  УМИРАТ САМИ ... САМИ,  САМИ  ,САМИ .. Те  ще  умрат от  самота ...Е  НЕКА  СИ ПОРАБОТЯТ,  АКО МОГАТ САМИЧКИ ДЕ .. АКО  чуете  името  КИШКИЛОВ  ,ПОМНЕТЕ  ЛЬЖЕЦ  ДО  МОЗЬКА  НА КОСТИТЕ  СИ ...

От Нова Загора съм. Желая да започна работа в ТЕЦ-2. Разбрах, че с конкурс едва ли ще бъда допусната дори до интервю, затова се насочвам към вариант "плащане".
Моля да ме насочите към кого да се обърна, за да си дам паричките и да си купя работно място.
Благодаря предварително!

Когато през февруари разбрах, че има обявени свободни работни места в ТЕЦ-а, настоях съпругът ми да подаде документи.Той буквално ми се изсмя, но все пак ми угоди.Надявах се на ..... и аз не знам на какво-може би на това, че съпругът ми има над 10 г. стаж по специалността,има допълнителни квалификации и специализации, работил е доста години в чужбина и има лични препоръки от големи и известни компании в бранша.И се започна едно чакане и проверяване до миналата седмица, когато наш познат сподели, че чака назначение на същата позиция и дори са му взели размери за работни дрехи, и всичко това преди резултатите от последното класиране! Не повярвах, докато не видях последното класиране-този човек, който няма ден стаж по специалността и единствената му квалификация е средното образование от преди 20 години, беше допуснат до интервю, а моят съпруг- не!
Ако все още има някой заблуден като мен, по-добре да се събуди! Няма значение колко кадърен си, колко си учил или колко опит имаш! Ако нямаш дебели връзки или не си платиш,не си прави труда даже да си подадеш документите! И ДОКОГА ТАКА ?

здравеи те искам да попитам каде се проверяват входящите номера които дават в рудник2 и тели се обаждат ако си приет

такааааааа...........излезнаха резолтатите и от въглето,естествено не съм в списъка,...на субеседването нито един техн. въпрос,знаех си.............успех на връзкарите...................

А колко време след интервюто излизат  резултатите,и на удобрените обаждат ли се предварително или най-рано в сайта им излизат резултатите.Резервите които се пишат какъв шанс имат за започване на работа,само ако някой от титулярите ли ако отпадне?