ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

Искам да попитам къде се обявяват свободните позиции за работа.Искам да кандидатствам за длъжност лаборант или пробаджия.От няколко години се лутам по частни фирми но ми писна да се боря с вятърни мелници.Ще съм ви благодарна да ми пратите отговор.Благодаря предварително.

Бих желала да разбера дали фирмата ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД предлага стажантски програми и какъв е начинът да се кандидатсва за такива? Благодаря за вниманието.

Личи си , че си от Раднево,те точно такива търсят като теб! Имаш най големи шансове да започнеш работа от всички, които дори са си помисляли да започнат работа там!

здр. скоро ще иматели своботни работни места заваршелсам средно спецялно имам образожание тькмо за рудника моляви назначетеме ще останете доволни от мен .........

Здравейте, бих искала да разбера за свободните работни места в ТЕЦ " Марица- Изток 2 ", тй като активно търся работа и имам голямо желание за кариера там. Завършила съм висшето си икономическо образование в Университет за национално и световно стопанство град София. Весели празници на всички.

Имам един въпрос , кога ще има обявен конкурс за свободно работно място? И как и по какъв критерии бяха назначени над 500 души в централата последните 2 години? И няма ли одит в тази държава и аман от шуробаджинащина в тази централа! Назначават се комшии , селски, роднини, съпартийци а ние за какво учихме....които не отговаряме на тези критерии, това ли е най важното, срам ?

Като цяло обстановката е добра,заплатата също но има много некадърници които не си заслужават работното място и нямат диплома /ценз/-не одговарят на критерия.Нямат техническо мислене.

Бихх желал да работя в ТЕЦ.Бивш работник съм на АЕР Гълъбово и Димитровград.Имам семейство с 3 деца и трябва да се грижа за тях.

въпрос към служителите-какви са изискванията за лаборант в хим.лаборатория-завършила съм средно-специално лаборант технолог в хим.промишленост,в момента сам студентка в софийски университет-еколкогия и опазване на околната среда?

Имам голямо желание да започна работа заради заплащането което,за момента в тази сфера е много добро.Знам,че става много трудно и ако нямаш познати и ако, не платиш на някого това не ти дава възможност да започнеш.Това е от фолклора които се разнася от опиталите да кандидатстват.Много искам да разбера какви свободни позиции има или ще има свободни ..Радвам се че попаднах на този саит .Ако намеря информация къде да какндидатствам,към кого да се обърна със сигурност ще изчистя това което се говори за критериите по които се вземат работници там.Ще бъда благодарен ако, някои прочитайки това може да ми даде информация....Дори бих дал  предполагаеми оценки на въпросите които са зададени...