ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

Заварчик  со2  135-136  сас TUF зажарям и на електрод на 29г Работил сам в Корабостроенето  ЕМКО-БЕЛЕНЕ  и ГЪРЦИЯ .Ако има свободни позиции бих я заел сас желание  тел  0878317919

една мн добра централа без конкуренция  с мн големи вазможности за развитие и усаваршенстване на личността.

Бих искал да кандидатствам за работа. Заваршил сам више овразование икономика.

Искам да кандидатствам за работа. Завършила съм Агроекология и интегрирана растителна защита. Ако смятате че съм подходяща за някаква длъжност - пишете на e-mail.

Бих желала да се запозная със свободните работни места в ТЕЦа ако може да ми ги изпратите на e-mail. Имам семейство коети искам да изхранвам а чух че да се работи в ТЕЦа е добре заплатено.

чух че в ТЕЦа търсели хора с перфектен английски и немски. Някой знае ли за подобна обява някъде в Интернета?

интересувам се дали и има транспорт от Сливен за ТЕЦ Марица Изток 2 и коя ф-ма го поддържа.ако може повече подробности

Здравейте на всички!
много искам да разбера в ТЕЦ Марица Изток 2 дали имат нуйда от инжинери по опазване на околната среда????? само че не знам как да стане това !!
другото извинение : нямаш стаж ти си току що завършила ....
какво да правим ние младите хора на България с обикновените родители изкарващи прехраната си с честен труд, без връзки и така нататък???????
...............

имам вапрос някои знаели някакв телефон или имеил на които мога да разбера дали има свободни работни места в тецовете и за какви длайности става вапрос?моля ви помогнете ми

Аз отскоро работя там, за което се радвам - 9 години не можех "да се оправя", доволен съм от заплащането, отпуската и другите превилегии, ама не и от казармената простотия която се вихри там, има тотални неграмотници, които дерижират положението, абе то се знае, само да допълня една глупост на която вчера станах свидетел - в ТЕЦ 2 кафетата от вън където са - няма вестник "Стандарт" - защо ли ?

отговор: Защото се появиха некви материали за ръководството, хахах

и един съвет към всички специалисти и неспециалист: ако нямате връзки, не си хабете подметките да пускате молба, след молба - безсмислено е !

поздрави и лек ден !