Лирекс БГ /img/frontend/nomap.png"

Лирекс БГ

Към охохохо: ами какво правиш в Лирекс? Това, което не ми харесва в Лирекс е, че държат такива като теб. Е, няма да ти увеличат заплатата като нищо не става от теб

Считам, че компанията в която работя предоставя много добри условия за работа и развитие, възможност за интересна и предизвикателна работа, обучение. Има добре изградена система за възнаграждения, поощряват се постиженията.

Качеството на можещите-на адрес http://donjuan.cobrabg.com/index.php?showtopic=1105-Стърчок,ме атакува на фирмено парти.Заплатата не мърда от първоначално установената, но хората с претенции ги носиш на гърба си.И да ти осигурят обучение после ти обясняват, че си тъп и не заслужаваш по-голяма заплата. Роднините са с предимство и т.н.

В Лирекс се ценят мислещите и можещите хора. Хората само с претенции нямат място там. Влагат се пари и се държи на обучението и професионалното развите на хората. Колегите са супер.

без повече думи. лицемерие - едно се твърди, друго се прави. интриги и парашутизъм

Фирмата е мн зле нямат никаква организация

ФИРМАТА Е КАТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ.РАЗЛИКАТА Е, ЧЕ ТОВА СЕ ОЦЕНЯВА САМО КАГАТО ПОПАДНЕШ НА ПО-ЛОША.Е, АЗ ПОПАДНАХ НА МНОГО, МНОГО ПО-ЛОША И МОГА САМО ДА ВИ КАЖА:ЦЕНЕТЕ ТОВА, КОЕТО ВИ СЕ ДАВА. НЕ ВИ УВАЖАВАТ ПОВЕЧЕ ЛИЦЕМЕРИТЕ, ПРИ КОИТО РАБОТИТЕ И СПОКОЙСТВИЕТО Е САМО ПРИВИДНО.НАВСЯКЪДЕ ИМА НАПРЕЖЕНИЕ И ПОДЦЕНЯВАНЕ,ВСЕКИ СЕ ЧУВСТВА НЕОЦЕНЕН И ПОНЯКОГА МУ ИДВА ДА ЗАРЕЖЕ ВСИЧКО,ХО ТОВА Е ЕДИНСТВЕНАТА ФИРМА, КОЯТО ВИНАГИ ТИ ПОМАГА, КОГАТО ИСКАШ ДА УЧИШ И ДА СЕ РАЗВИВАШ.НЯМА ДРУГА ТАКАВА.АМБИЦИРА ТЕ ЗА РАЗВИТИЕ И ЗНАНИЯ.Е, ТОВА Е ВАЖНО НАЛИ?
НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛ ТОЗИ, КОЙТО ТЕ ЗАЛЪГВА С ХУБАВИ ДУМИ И ТЕ ОСТАВЯ ДА ТЪПЧЕШ НА ЕДНО МЯСТО.
ДАНО ИМА ПОВЕЧЕ ТАКИВА УПРАВИТЕЛИ И ТАКИВА ФИРМИ.
САМО, КОГАТО ОЦЕНЯВАШ, ЧЕ МОЖЕШ ПОВЕЧЕ СЕ РАЗВИВАШ!!!!

Егати фирмата.... ужас