Лирекс БГ /img/frontend/nomap.png"

Лирекс БГ

милиционерски манталитет на част от ръководството, трагикомични "мениджъри" със случайни познания, солидно обградили се с платен слугинаж, шуробаджанашки взаимоотношения, анти-IT подход, измислени проекти с тенденция към намаляване...

Фирмата затъва. Нямат пари за заплати. Постоянно съкращават хора. Бягайте докато е време.

Аз съм служител във фирмата и мога да ви кажа, че не всичко е цветя и песен, но пък и не е кой знае колко зле.Във всички БГ фирми цари пълен хаос и Лирекс не е изключение.Каквото другаде, такова и тук.Относно заплащането във фирмата мога да кажа, че е малко ниско, но се живее.Повечето колеги са много печени и лесно се работи с тях.Всичките мениджъри, с които контактувам са много свестни и разбрани хора и винаги ще ти помогнат когато имаш нужда.Натоварването не е равномерно разпределено и се случва понякога да се бъхтиш като негър на плантация, а понякога с дни се чудиш, с какво да се занимаваш.Относно местоположението, централния офис е в Младост до метростанцията и е доста удобно да се ходи на работа.Доста неща могат да се научат в тази фирма ако имаш желание.Шефовете адмирират всеки опит за сертификация и ако има бюджет няма проблем да ти заплатят обучението.Като голям плюс може да се отчете и възможността за гъвкаво работно време.По принцип е от 9 до 6, остава се до по-късно понякога, но няма проблем да си тръгнеш по-рано или да закъснееш ако ти се наложи.Като цяло си заслужава да се почне.Възможностите за кариера не са кой знае какви в тази криза, но ако имаш намерение да градиш CV няколко годинки в Лирекс много добре ще ти стоят.Аз мога да кажа, че не съжелявам, че започнах работа там, но това си е мое мнение.

За съжеление съм съгласен с asdf.  В Лирекс няма мениджъри. Така наречените мениджъри гледат своите и ефентуално на хората си интереси, интересите на Лирекс като цяло - не. А когато нещата са ОК, те се бият в гъдите, когато не са, когато новиите са лоши - Илиева е виновна. Не я разбирам и Илиева защо ги търпи.

Докато г-жа Илиева позволява на ръководителите под нея да я крадът, докато тези хора гледат собствените си интереси а не на фирмата, до тогава Лирекс ще върви на долу. Част от ръководството трябва да бъде сменено... заради тези хора фирмата е в това положение.
Рай за "мойте хора", ад за останалите - това е Лирекс.

Работих в Лирекс БС. Страхотен шеф и отличен екип.

Заплащане - добро
Уважение - трябва да си го заслужиш
Привилегии - за някои
Фирмена сигурност - в момента клони към 0
Ангажираност - висока, ако не си от тези, които се скатават
Потенциал за развитие - ако имаш амбиции и качества
Местоположение - добро
Колеги - повечето са ОК
Работна среда - добра

Идеално работно място няма, а още повече в настоящия момент. Аз лично харесвам работата си и възможността за работа и развитие, които ми предложиха в Лирекс. Когато си кадърен и не те мързи - все ще се намери кой да го оцени. Отрицателните мнения са по-скоро от мързеливи и некадърни бивши служители.

Фирмата потъва. Съкращават служители и режат заплати.

След доста време загубено може да се каже тотално загубено там! Мога да кажа само едно изречение и нищо повече.
Тотална Пацовщина върлува в тази фирма!