Лирекс БГ

Ха! Тая свинщина съществува ли още. Напълно съм съгласна с абсолютно обективните мнения описани по-долу. Комплексирани плешивци на принципа "пази Боже сляпо да прогледа" са си повярвали толкова много, че са изгубили всякаква представа за реалността.
Всеки, който има глупостта да кандидатства за каквато и да било работа тук...., нека да има предвид всичко описано в този форум....Ужас

ЗА БОГА ХОРА!!!
МОЛЯ ВИ, АКО УВАЖАВАТЕ ПОНЕ МАЛКО СЕБЕ СИ - ЗАБРАВЕТЕ ТОВА МЯСТО!

Здравейте! Искам да изкажа мнението си относно фирма Лирекс БГ. Кандидатствах на тяхна обява за Търговски специалист. Поканиха ме на интервю, интервюто протече в две части, първо ми дадоха тест, който да попълня, теста се състоеше от въпроси свързани с IT технологиите. След попълване на теста се състоя интервю от около 1ч. с HR-та Ружа и Изпълнителния директор- Ангел. И двамата почти през цялото време подчертаваха как моя търговски опит е в друга свера и нямам нужните познания в IT технологиите. Нещо което те са прочели и видяли предварително от моето СВ и не е било изненада за тях следователно не е нужно да ме канят на интервю в което да ми обясняват как нямам нужните познания в IT сектора. Също така ми обясниха, че заплатата която искам не биха могли да я получа, т.к. те ще инвестират в мен в обучение което ще отнеме поне 6м. Господата от Лирекс искат някой да им работи за под 1000лв., да има търговски опит и нужните познания за IT технологиите. Ако някой IT специалист и човек с търговски опит е съгласен да работи за тези пари, може да кандидатства като Търговски специалист в Лирекс БГ. Успех!

Колегата отдолу е прав, няма друга такава смешна фирма. А сега си търсят нови жертвени агнета, да видим кой ще му е късмет. Нормални хора няма как да им се вържат на лъжите, значи студентче

Много смешна и нагла фирма. Губят ти времето няколко месеца, искат да си идеалния кандидат и да ти дадат 3цифрена заплата, колкото да не умреш от глад. Много разочароващи................

Много смешна фирма. Губят ти времето няколко месеца, искат да си идеалния кандидат и накрая 3цифрена заплата. Е няма как да стане! Не си заслужава въобще

Росенчо - относно това дали кандидатите са се доказали или не, само ще ти кажа - че кучето скача според тоягата. За каквото сте си платили, толкова и ще работя. Хайде вие да докажете, че можете да ми платите, тъй като в магазина е същото : даваш парите , тогава вземаш стоката.
И само да ми кажеш - защо компании като боинг , IBM, мерцедес, защо според теб такива компании не реват за кадри, а винаги има желаещи да започнат работа при такива компании, а на такива като вас обявите ви все вървят...

Днес разписах документите за освобождаване,по свое желание./за
съжаление,така ми се наложи/
Хората във фирмата са много коректни,работата е добре организирана,а
заплащането редовно и прилично.Тези който бълват помия срещу тях
бих нарекла креативни некадърници,който изискват без покритие.
На останалите,който желаят да работят  в солидна фирма-това е мястото!

Тук пишат нереализирали се кандидати и неуспели да се докопаят до лежачката.Те искат големи заплати изведнъж,а трябва първо да се докажат.Ако не им харесва да се кандидатират на борса Къра,там с гаранция ще успеят

И аз да попитам нещо. Изчетох всичките коментари, имаше и положителни и отрицателни... Е нека по-компетентните да отговорят на въпросите ми! С какво по-конкретно се занимава тази фирма Лирекс? Какви са им заплатите, от колко до колко варират? Начинаещ в тази фирма, какво може да научи!? При кандидатстване, какво възнаграждение може да иска(първоначално)?
Благодаря на отзовалите се!