Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

хубава фирма, но ужасна работна атмосфера в един от клоновете извън София. началниците са ужас. едните викат и крещят по хората, други работят пушейки през 10 минути във фоайето в търсене на някой за оплюване и подигравки. радвам се, че напуснах.

Заплащане не съответства на оборота,много нерви- "ШЕВОВЕТЕ" избиват комплекси на работното място.Уж вдигат заплатите а само ти замазват очите.Иначе свободно време може да се каже че остава.Работната среда под всякаква критика-мисля си че някой хора не знаят изобщо защо са там!!!Повечето колеги са стабилни но има и лекета които ги търпят!Никой не уважава труда ти!Общо взето ако имате да трошите нерви започнете работа тук и сега винаги търсят работна ръка :)

заплащането сравнение с оборота е нищожно и смешно. всеки прави каквото си поиска и не му пука за другите. Колкото повече се стараеш някой от колегите ти се правят на идиоти.

Не мога да си обясня защо,когато хората напуснат дадена фирма или имат желание да изпъкнат в очите на друг работодател,започват да оплюват съответната фирмата в която до скоро са си вадили хляба.

От всичките 18 мнения за Либра 4 са положителни, но от тези 4 едно е написано най-бездарно и това е Вашето. Един съвет - Научете се да се изразявате и пишете правилно. Това ще Ви е от полза за в бъдеще. Не всички работодатели си наемат ......... като Вас. Апропо това с "кофите за боклук" е в преносен смисъл. Ако сте малко по-начетен щяхте да го усмислите и нямаше да го приемете буквално.

Ами наи-вероятно,колега от Варна,и ти си стигнал до там,4е да рови6 в кофите за боклук,6том все о6те работи6 в либра.Така ви отърва,безплатен обяд няма,тъй като на4алниците мъже са само 2 ,то е мн ясно за кого говорите.само не ми е ясно когато работите от 5.30 до 9.30 и отивате да лешперите цял ден на плажа,тогава пак ли е цял 8 4асов раб ден,ааа??? а вси4ки грещки,който правите и вси4ки гафове и измами......за които се мъл4и.......ами никой не ви държи на сила,вратата е отворена за всеки!!!!!!!!!

Работя във Либра-Варна. Мнението ми за фирмата е следното:-Работи се по 6 дни в седмицата; -Не се заплаща извънредния труд; -Работи се на Национални празници без заплащане; -Не се плащат командировъчни; -Няма регламентирана обедна почивка. Между другото подмазвачите оцеляват. Принципа на роднинство е основен. Толерират се хора,които по-малко мислят и безропотно изпълняват. Налице е грубо и просташко отношение към служителите от страна на един от Началниците на отдели.
Заплащането е мизерно. Служителите на Либра получават най-малко в сравнение с колегите им от конкурентните фирми, а фирмата се има за нещо повече в бранша. Текучеството е голямо. 99% от напусналите не са пожелали да се върнат отново в Либра. Моят съвет е:Само ако сте изпаднали в страшна безизходица и не Ви се рови в кофите за боклук може да започнете работа в Либра и то на Ваша отговорност.

че заплатите са ниски, да. но не може да се говори за нулева колегиалност. в един от складовете колегите се разбираме чудесно, няма такъв екип и такава спорна и адекватна организацич!!!!

След немалко години прекарани във фирмата мога категорично да заявя следното: толкова много крадене, фалшификации и измами от служителите със средни и високи мениджърски позиции никъде другаде не съм чувал да има!!! Отношението към обикновените служители е като към рая! Толерират се неинтелигентни, незаинтересовани и безхарактерни служители, които си затварят очите за грубите нарушения извършвани от шефовете. За последните 2-3 месеца напуснаха или бяха уволнени 12 служители на медицинското представителство - направете сами равносметката. Обявите за наемане на служители висят с месеци без да успеят да наемат кадърни хора - ако някой се излъже да дойде бяга доста бързо.

работил съм в фирмата 2 години, в пловдив и мога да кажа, че там повече се клюкари, отколкото да се работи, лицемерието е на най-високо ниво. Директорът на клона също подхранва и живо се интересува от клюкарството и интригите там са на почит. Подмазването спомага оцеляването на тези, които го умеят. Ухажват се само 1% от клиентите, тоест с тези, с които вече се работи лесно и не създават проблеми. Никаква заинтересованост от страна на директора към реалната работа и клиентите най-вече. А най-лошото е, че клиентите го усещат всичко това и са наясно, че "сериозен" партньор, с този екип не могат да имат.