Либра АД / Libra AG

Няма такава фирма! Вярно е, че в България всичко става с връзки, но за тази фирма нямам думи. Дори и за чистачка трябва да познаваш някой във фирмата за да те вкарат в това затворено общество от роднини и приятели. ;) Няма никакво развитие, освен ако нямаш правилния приятел или роднина и дори и така не е сигурно, защото може някой друг, който идея си няма къде е отишъл без никакви знания и опит да има по-близък такъв. А за склада нямам думи просто....

Факт е, че през изминалата година компанията претърпя редица промени, но Ръководството се стреми да осигури добри условия на труд и социален пакет за служителите.
Преките ръководители са отворени за дискусия със служителите. Ако някой има претенции, относно заплатата си, може да разговаря с тях, както и по всички други, касаещи го въпроси.
Работя във Фьоникс Фарма (Либра) от 2009г. и се радвам да съм част от чудесния екип!

Ха, в тази компания още от вратата те посреща неграмотно отношение.
Някакъв чичко на средна възраст-рецепционист  посреща гостите непрофесионално, без такт и елементарни обноски и език.
Като постоиш  1 минута и чуеш как отговаря на външни обаждания и след това същото с колеги от  отдели на фирмата, как препредава разговори, ти става ясно,че не е там случайно. Няма как фирма да иска да има имидж , а още от вратата да виждаш овчари, на които мястото просто не им е там.
За по-нагоре по йерархията е ясно.
Работодатели, обърнете голямо внимание на това, което се поства за вашите служители,фирмата, корпоративната култура и всичко, касаещо Вашия рейтинг, защото само да прочете човек тук написаното никога няма да дойде при Вас на работа.

нормално ли е 6 години да работиш в либра и да не ти увеличат дори с 50 лева заплатата илил увеличение получават само определени хора

Аз ли само съм ощитен с 650 лева заплата в либра София като манипулант вече 2 години или и на другите манипуланти заплатите са такива.....работната среда е ужасна, колегите се карат непрекъснато помежду си, а шефовете се хилят и гледат сеир

Никога не съм се крила зад имена или прякори и няма да го направя и занапред.Винаги съм изразявала ясно мнението си,независимо на кой ще му хареса или не,точно затова не бях удобна.Дали съм уволнена "правилно и заслужено"?Според законодателството и правната система в България,нито е правилно,нито е заслужено,но това може да се случи само в Либра,защото там мерило не е професионализмът ти,а това колко можеш да бъдеш удобен.За писанията по-надолу съм без коментар,това е моето мнение и го казвам ясно и точно.Радвам се че не съм част от тази фирма

Либра е съсипана !!!    2
   г-н Живанович не виждате ли какви са им плановете ?

Интерисува ме във Велико Търново как е ситуацията? Напишете повече за работно време, отношение с колегите, заплащане.

Боже,Боже! Не стига, че знаят, че всичко написано от Е...Т.... е истина, ами и неграмотните защитници-подлезурковци изразяват мнение.Визирам "biv6ata". Мила ми госпожо, правописа в българския език се изучава до 4 клас.Вие само в едно изречение сте допуснали 10 правописни грешки!Но ако сте от Средец Ви е простено!

това което е написано от "   Е....Т  "   на 16.10.2013    енаписано  от Цветана Томова -БИВШАТА гл. дилърка от  Злоба   затова че я изгониха напълно ПРАВИЛНО и ЗАСЛУЖЕНО   за  такива сплетни  и писания   по и-мейлите     и за нейната   Втора Нерегламентирана работа