Либра АД / Libra AG /img/frontend/nomap.png"

Либра АД / Libra AG

Няма да коментирам фирмата,но бих коментирал с удоволствие последния и пред последния коментар.
Последния коментар-Боже каква неграмотност,как може човек да е толкова неграмотен и елементарен в изказа си,ти(автора на последното...хм...творение)си толкова бездарно-неграмотна че е цяло чудо че все пак работиш някъде,как може да имаш каквито и да е претенций за нещо,като самата ти,ако работиш както пишеш си е направо цяло щастие че някой те е взел на работа.
Мнението преди това,написано с главни букви цялото,очевидно си също толкова елементарен/на като следващият/та след като защитаваш толкова яростно въпросната фирма,май си някой или началник или любовник на началника,и в двата случая си покрътително неграмотен/на.
Очевидно е вярно че във тази фирма събират какви ли не :)

Rabotih v tazi taka nare4ena uj nemska(pobalgarena firma,i da pravi sa po tezi,koito davat mnenie tuk.Firmata e kato edno goljamo semeistvo-na6i i va6i,ako naistina ne si 4ovek na njakoi ot t,narechenoto pakovodstvo-te tretitar kato personal treta raka.Horata rabotesti tam edinstveno mogat da odumvat!Predi da napusna silno vpe4atlenie mi napravi prokuristkata na firmata t.e lizeto na kompanijata 60-et godi6na na nisto neprili4asta baba,s vulgaren ezik,i ve4no s zigara v raka-kultura i etiket za firmata!Bezsmislenno e kadarni hora,koito njamat poznati ot rakovodstvoto,da pochvat rabota tam!Sega rabotja vav firma,sastojasta se ot po-malak personal,no sam dovolna parvo ot-otno6enieto na kolegite(pozdravjavat te redovno,i ne si gubjat vremeto s kljukarstvane i pu6ene na cigari)i vtoro ot rakovodstvoto-hora,zaslujavasti mestata si(A NE POZJORI,KOITO UJ RABOTJAT)!

АЗ СЪМ СЛУЖИТЕЛ В ЛИБРА ПЛОВДИВ ВЕЧЕ 4-ТА ГОДИНА И САМ МНОГО ДОВОЛНА.НЕЗНАМ КОЙ ПИШЕ ТАКИВА ГЛУПОСТИ...СИГУРНО ХОРА,КОИТО НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО,ИЛИ ПАК НЕ СЕ ВПИСВАТ В КОЛЕКТИВА,НЕЗНАМ...ТАМ НЕКЪДЪРНИЦИ НЕ ДАРЖАТ ИЗОБЩО.КАТО НИ ВИ СЕ РАБОТИ,ВЪРВЕТЕ ДА МЕТЕТЕ УЛИЦИТЕ,ЯВНО ТАЗИ РАБОТА НЕ Е ПО СИЛИТЕ ВИ,МЪРЗЕЛИВЦИ...

Изразявам своята положителна оценка към създателите на този форум.
Той дава много полезна информация. Но не разбирам идеята ние от Либра да си контактуваме чрез този форум. Нашите вътрешни проблеми могат да бъдат сюжет за сапунен сериал или може би шоу, с което ще се забавляват хората, които са вътре в нещата и знаят за какво става въпрос.
За останалите, които се питат ТОВА ЛИ Е РАБОТОДАТЕЛЯТ, ЗА КОГОТО БИХА ИСКАЛИ ДА РАБОТЯТ И С КОГОТО БИХА ИСКАЛИ ДА БЪДАТ ТРУДОВО-ПРАВНИ ОТНОШЕНИЯ - се оказва, че това е един неразгадаем ребус. Нека се опитаме да бъдем полезни на тези, които си търсят работа. Истории и пикантерии навсякъде има. Въпроса е струва ли си да се работи в Либра?
Какви са условията на труд? Какво е заплащането?
Приемамам идеята за форум на работещите и напусналите, симпатизантите и враговете на Либра.Ще бъде интересно - ще можем да си кажем много неща и след това ще гадаем кой КОЙ е. Нищо, че когато се срещаме лице в лице и Добър Ден не си казваме. По принцип не си говорим - можем да си говорим САМО ЗАД ГЪРБА и да се оплюваме взаимно. Ще бъде много интересно. Благодаря на създателите на този форум, че ни търпят.

Обръщам се към всички настоящи,пък защо не и бивши колеги,които по някакъв начин ги боли за фирмата-все пак тук си вадим хляба,а в тия вълчи времена основното занимание на българина е оцеляването.Дайте да се опитаме да почистим помийната яма,в която се е превърнала нашата мащеха наричана Либра.Спомням си времената,когато тя ни беше майка,но брака(по сметка) с германеца я промени неимоверно.Хайде да опитаме,чрез интернет пространството да покажем на "уж" заинтересованите ни работодатели в генщаба как биха могли да си подарят оборотната корпорация на конкурентите с тази тяхна незаинтересованост.С крадене,лъжи,машинации нещата им се подреждат добре,но я да видим как ще станат,ако няма кой да движи машината-това е простичкия манипулант,куриер,дилър.недоволството и бягството не оправят нещата,трябва да се борим.Нека си създадем един наш си,независим форум,където да си общуваме свободно.Сигурна съм,че има кадърни колеги,които да се заемат с тази задачка.Пък оттам насетне,каквото сабя покаже.Животът ни в Либра трябва да се разчуе и там,където можем да се надяваме,че ще получим помощ.От всички постове дотук с вижда,че не е необходимо да се повтаря,кое разяжда организма на Либра.Дайте да търсим хирурга,който ще изреже тумора.

Много непривлекателен склад за търговия с лекарства на едро
Условията на работа са почти робски.Лекарствените средства се набират на ръка със специални кошници вместо колички,които биха улеснили работата по принцип...
Текучеството е огромно-само най-младите остават по-дълго време
Не препоръчвам работата за хора над 30 години.

tova ne e libra tove ad pod nebeto tova e ko6mar za Malin Metodiev prosto nqmam dumi tovae nai gadniq, otvratitelen i prost 4ovek koito sam vijdal ebetego go vav gaza tova moga da kaja pove4e nqmam dumi pove4e

Поне извънредния труд да се заплаща, както е по КТ, а той е системен, щеше да е поне малко по-приемливо. На този етап работата е непосилна. Работниците са постоянно в намален състав, а обемът на работа не се променя. Знаеш кога започва смяната ти, но никога не знаеш кога ще свърши. И започваме естествено да хитруваме с болнични. И как иначе, след като работодателят не коректен с нас, защо пък ние да сме? Къде се е чуло и видяло за 12-15 часов работен ден да ти се полага само 15 мин. почивка. Тук трябва да влезе телевизия и да снима. В журналистите ни е спасението, защото ЛИБРА си плаща на ГИТ и проверките я подминават. А иначе "горещи телефони за нередности" тра-ла-ла. Българийо, българийо, с малко "б"!

При първа възможност ще напусна, т.е. в момента в който си намеря друга работа. Тук е робство.

Конкретно за Либра в гр.Пловдив. На вниманието на по-висшестоящите!
Защо ли е това текучество там и на работници и на т.н. началници средно ниво? Обърнете внимание на господина Малинов. Стара БГ-поговорка казва, че "Рибата се вмирисва от главата". Определено става дума за наличие на "мъртви души" във ведомостите за заплати. Спят ли управляващите органи? А контролиращите? Къде е Главната инспекция по труда? Заспа ли пак или не й изнася? Ето къде ще изкарате някой и друг лев от актове - в "ЛИБРА", КЛОН ПЛОВДИВ.